Organizace vánočního večírku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brunet1
Kecalka 182 příspěvků 08.03.17 18:57
Organizace vánočního večírku

Ahoj holky, jdu se sem inspirovat. Mám za úkol vymyslet program a místo vánočního večírku. Povězte mi jaké máte zkušenosti v Praze, kde jsou hezké prostory a jaký jste popřípadě měli program. Řešíme už teď, abychom měli z čeho vybírat a nebylo už pozdě. Děkuji za rady

Reakce:

Uživatel je onlineelen-ka
Extra třída :D 12323 příspěvků 23 inzerátů 08.03.17 19:14

@brunet1 nevím pro jak velkou skupinu. Pokud pro menší, tak restaurace je potřeba projít a vyzkoušet jak vám to bude vyhovova.
Co se týče zábavy, tak my většinou měli volnou, krom jednoho ván. večírku. Každý měl za úkol vybrat dárek v hodnotě max. 100 Kč a zabalit ho. Vše se dalo do pytle (krabice) a do klobouku papírky se jmény. Pak se losoval papírek a vybral se dárek. Jako první losovala šéfová, pak ten co byl obdarovaný.

Sandra122
Povídálka 30 příspěvků 6 inzerátů 08.03.17 19:25

Ahoj, já jsem zařizovala večírek v Autoklubu - skvělá spolupráce, hodně mi vyšli vstříct a naprosto profesionální průběh. Byla jsem moc spokojená. Budova je ve stylu 30.let, takže jsme tak i stylizovali ten večírek. Ještě jsem dostala dobrý feedback z večírku muzea Grévin.

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 08.03.17 20:16

Řešíte vánoční večírek o 10 měsíců dřív? 8o 8o 8o to je úlet

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19011 příspěvků 20 inzerátů 08.03.17 20:18
@Berenikee píše: Řešíte vánoční večírek o 10 měsíců dřív? 8o 8o 8o to je úlet

jen o 9 a půl :mrgreen: :lol:

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 36 inzerátů 08.03.17 20:31

Nechápu co je na tom na divného? Naše firma si prostor pro 200 lidí musí zarezervovat již v lednu aby jsme dostali termín který chceme. Na podzim jsou všechny lepší prostory v termíny pátek apod. rezervované

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 36 inzerátů 08.03.17 20:34

Jinak k tématu - z prahy nejsem tak s místem neporadím. Program - kouzelník, zábavná videa natočená firmou na večírek, fotografování s rekvizitami, portrétovaní.

Uživatel je onlineelen-ka
Extra třída :D 12323 příspěvků 23 inzerátů 08.03.17 20:36

Taky na tom nevidím nic divného, zvlášť pokud je to pro větší skupinu. Jinak co vím, tak vánoční věci nákupčí vždy řešili kolem velikonoc, či lehce před nimi, což je tento čas.

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 08.03.17 20:51

Já to vždycky řešila tak 2 měsíce dopředu… no ok. Tak nejjednodušší je poptat agošku. Jinak tipy na téma: české vánoce ve stylu trhu - hostesky v krojích, vyrábění svíček, věnců, krájení jablek, lití olova… nebo ve stylu Big Gatsby - dress code20.léta, kokteily, špičky, peří, čelenky, ruleta… nebo Hawaiská party nebo 80.léta s plísňáčema, mrkváčema a Michalem Davidem…atd atd

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 08.03.17 20:53

@Hermina.p no ale tady nebylo zadání, že je to pro tolik lidí… taky to může být pro 10 ;-)

brunet1
Kecalka 182 příspěvků 15.03.17 19:10

Jedná se o cca 130 zaměstnanců, tudíž je třeba organizovat již teď…loni jsme začali pozdě a už nebylo tolik volných termínů, které by nám vyhovovali. Moc všem děkuji za typy…prozatím jsem poptala několik prostorů a uvidíme, jak pochodím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >