Reklama

Organizace vánočního večírku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brunet1
Kecalka 182 příspěvků 08.03.17 18:57
Organizace vánočního večírku

Ahoj holky, jdu se sem inspirovat. Mám za úkol vymyslet program a místo vánočního večírku. Povězte mi jaké máte zkušenosti v Praze, kde jsou hezké prostory a jaký jste popřípadě měli program. Řešíme už teď, abychom měli z čeho vybírat a nebylo už pozdě. Děkuji za rady

Reklama

Reakce:

elen-ka
Extra třída :D 11907 příspěvků 9 inzerátů 08.03.17 19:14

@brunet1 nevím pro jak velkou skupinu. Pokud pro menší, tak restaurace je potřeba projít a vyzkoušet jak vám to bude vyhovova.
Co se týče zábavy, tak my většinou měli volnou, krom jednoho ván. večírku. Každý měl za úkol vybrat dárek v hodnotě max. 100 Kč a zabalit ho. Vše se dalo do pytle (krabice) a do klobouku papírky se jmény. Pak se losoval papírek a vybral se dárek. Jako první losovala šéfová, pak ten co byl obdarovaný.

Sandra122
Povídálka 29 příspěvků 08.03.17 19:25

Ahoj, já jsem zařizovala večírek v Autoklubu - skvělá spolupráce, hodně mi vyšli vstříct a naprosto profesionální průběh. Byla jsem moc spokojená. Budova je ve stylu 30.let, takže jsme tak i stylizovali ten večírek. Ještě jsem dostala dobrý feedback z večírku muzea Grévin.

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 08.03.17 20:16

Řešíte vánoční večírek o 10 měsíců dřív? 8o 8o 8o to je úlet

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19005 příspěvků 14 inzerátů 08.03.17 20:18
@Berenikee píše: Řešíte vánoční večírek o 10 měsíců dřív? 8o 8o 8o to je úlet

jen o 9 a půl :mrgreen: :lol:

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 44 inzerátů 08.03.17 20:31

Nechápu co je na tom na divného? Naše firma si prostor pro 200 lidí musí zarezervovat již v lednu aby jsme dostali termín který chceme. Na podzim jsou všechny lepší prostory v termíny pátek apod. rezervované

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 44 inzerátů 08.03.17 20:34

Jinak k tématu - z prahy nejsem tak s místem neporadím. Program - kouzelník, zábavná videa natočená firmou na večírek, fotografování s rekvizitami, portrétovaní.

elen-ka
Extra třída :D 11907 příspěvků 9 inzerátů 08.03.17 20:36

Taky na tom nevidím nic divného, zvlášť pokud je to pro větší skupinu. Jinak co vím, tak vánoční věci nákupčí vždy řešili kolem velikonoc, či lehce před nimi, což je tento čas.

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 08.03.17 20:51

Já to vždycky řešila tak 2 měsíce dopředu… no ok. Tak nejjednodušší je poptat agošku. Jinak tipy na téma: české vánoce ve stylu trhu - hostesky v krojích, vyrábění svíček, věnců, krájení jablek, lití olova… nebo ve stylu Big Gatsby - dress code20.léta, kokteily, špičky, peří, čelenky, ruleta… nebo Hawaiská party nebo 80.léta s plísňáčema, mrkváčema a Michalem Davidem…atd atd

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 08.03.17 20:53

@Hermina.p no ale tady nebylo zadání, že je to pro tolik lidí… taky to může být pro 10 ;-)

brunet1
Kecalka 182 příspěvků 15.03.17 19:10

Jedná se o cca 130 zaměstnanců, tudíž je třeba organizovat již teď…loni jsme začali pozdě a už nebylo tolik volných termínů, které by nám vyhovovali. Moc všem děkuji za typy…prozatím jsem poptala několik prostorů a uvidíme, jak pochodím.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama