Ne/Orgasmus s novým přítelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 22:36
Orgasmus s novým přítelem

Ahoj holky, trochu se stydím, tak proto anonymně :oops:
Bylo pro vás stejně snadné/těžké dosáhnout orgasmu s různými partnery? Vím, že mnoho žen orgasmu nikdy nedosáhlo, ale můj problém tohle nikdy nebyl. S bývalým přítelem jsem měla vaginální orgasmus při každém sexu, ale se současným přítelem za tu dobu co jsme spolu asi jen 3×, přitom celkově se mi ten sex s ním líbí mnohem víc a ten orgasmus pro mě ve výsledku není to nejdůležitější, jen by mě zajímalo, čím to může být, když si s tímhle partnerem vyhovujeme mnohem víc než s tím předtím, a jsme spolu poměrně dost dlouho, takže víme, co se nám líbí. :lol:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 23:00

No jasne, s kazdym novym jsme se museli na sebe naladit. U me to souvisi s laskou a důvěrou.

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 45776 příspěvků 23.08.19 05:50

No jasně, s někým to jde hned a třeba víckrát za sebou, s někým těžko anebo nikdy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 06:57

S byvalym jsem taky vzdycky a se soucasnym-nyni manzelem obcas. Celkove si s nim taky rozumim, sex je hezky…Jde i o to, jak se citim ja, jak moc mam chut, jak jsem unavena. Na zacatku jsem se mozna moc snazila a neuvolnila se, postupem casu se to jem zlepsuje…

Zusanka
Stálice 51 příspěvků 23.08.19 10:03

S manželem ano. S bývalými partnery to byl problém. :nevim: :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 21:53

Ja pri sexu nikdy orgasmus nezazila a ziju no :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 22:44
@Anonymní píše:
Ja pri sexu nikdy orgasmus nezazila a ziju no :mrgreen:

Mám to stejně. Taky při sexu nikdy s nikým :nevim:

Váš příspěvek