Orgasmus v prvnim trimestru vs. potrat

Anonymní
23.3.17 07:40

orgasmus v prvnim trimestru vs potrat

Ahoj holky, mam intimni dotaz, snad mi tedy odpustite anonym. Jsem v 7 tt a chtela jsem se zeptat, zda muze orgasmus vyvolat potrat? Jsem jiz po jednom spontannim potratu v 8tt, nyni jsme si styk odpustili, ale bohuzel se mi stava, ze mam samovolny orgasmus ve spanku, kdy me nasledne vzbudi silne krece v podbrisku, trvajici asi 5-10 minut :zed: Je to tak cca 2× do tydne. Drive se mi to obcas stavalo, ale rozhodne to bylo bez bolesti…mate s tim nektera podobnou zkusenost? Dekuji za odpovedi. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
23.3.17 07:51

Ano, mám zkušenost, u obou těhotenství jsem v začátcích měla spoustu nočních orgazmů a opravdu docela nepříjemných, vyvolaly křečovitou bolest břicha. Jelikož mě to trápilo, tak jsem hodně hledala na netu a musím říci, že maminek, kterým to potrat opravdu vyvolalo bylo dost, nebo vyvolalo, potratily do několika dnů po této příhodě, ona je otázka, jestli to má přímou souvislost… Nicméně jsem někde četla i odpověď gynekologa a ten tuto možnost v podstatě nevyloučil, jsou to silné děložní stahy. Řekla bych to asi takhle, mě se ani u jednoho těhotenství nic nestalo, takže si myslím, že když je plod silný a udržet se má, tak se udrží… Ono to stejně neovlivníš, jelikož to přichází ve spánku.
Anonym 1

• Nahlásit
  • Citovat
1885
23.3.17 07:51

Noooo orgasmus potrat určitě nevyvolá.. Ale nechápu, když tě vzbudí křeče do podbřišku jak víš, že před tím tomu předcházel nějaký orgasmus.. Když jsi spala :D :D :D Je to jen čistě dotaz.. Já toto nezažila tak mne to zajimá.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.17 07:57

@Andrea.Tom No vzbudi me v podstate ten orgasmus spolecne s kreci, je pravda, ze kdybych to nezazila, tak asi taky neverim, ale je to proste tak… ani se ti nikdy nestalo, ze si ve spanku treba prelezis ruku a ve snu se ti zda, ze se ti s ni neco deje az te to vzbudi? to je v podstate to psychosomaticke prozivani…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.17 07:58

Jinak dekuji za prvni zjusenost, opravdu mi nezbyva nic jineho, nez cekat, zda to neco provede ci nikoli, protoze jak rikas, nelze to ovlivnit… :(

• Nahlásit
  • Citovat
1885
23.3.17 08:03
@Anonymní píše:
@Andrea.Tom No vzbudi me v podstate ten orgasmus spolecne s kreci, je pravda, ze kdybych to nezazila, tak asi taky neverim, ale je to proste tak… ani se ti nikdy nestalo, ze si ve spanku treba prelezis ruku a ve snu se ti zda, ze se ti s ni neco deje az te to vzbudi? to je v podstate to psychosomaticke prozivani…

aha, děkuji za vysvětlení :kytka: Noo popravdě, já si málo kdy vzpomenu o čem nebo co se mi zdálo, takže… jinak prostě spím a vstanu a nic :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.17 08:08

@Andrea.Tom v pohode. Jen ty krece jsou proste obri, velmi podobne tem, ktere uz jsem pri potratu prozila, proto mam strach. Nekdo je hold citlivejsi na ty sny no… taky bych byla radsi kdybych si nic nepamatovala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
13856
23.3.17 08:13

Ja sem mela v prvnim trimestru sex zakazany, protoze uz pri vzruseni jsem zacinala krvacet, nevim jak by to dopadlo, kdybych sex dovedla do konce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2433
23.3.17 08:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mam intimni dotaz, snad mi tedy odpustite anonym. Jsem v 7 tt a chtela jsem se zeptat, zda muze orgasmus vyvolat potrat? Jsem jiz po jednom spontannim potratu v 8tt, nyni jsme si styk odpustili, ale bohuzel se mi stava, ze mam samovolny orgasmus ve spanku, kdy me nasledne vzbudi silne krece v podbrisku, trvajici asi 5-10 minut :zed: Je to tak cca 2× do tydne. Drive se mi to obcas stavalo, ale rozhodne to bylo bez bolesti…mate s tim nektera podobnou zkusenost? Dekuji za odpovedi. :mavam:

Na začátku těhotenství jsou křeče při orgasmu jak samovolném, tak při sexu, protože je děloha víc prokrvená…taky se mi to stávalo…ale tak od co já vím 10-11 tt to přestalo…nemusíš mít strach, potrat to určitě nevyvolá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.17 08:21

Mela jsem velmi rizikove tehotenstvi s nekolikamesicnim krvacenim a spoustu samovolnych nocnich orgasmu k tomu. Miminko to zvladlo. Drzim pesti.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.17 08:27

Ahoj, taky jsem mela sex zakázány v 1. trimestru a je fakt, že samotné vzrušení mi způsobovalo prokrvení dělohy a krvácení a bála jsem se toho. Křeče naštěstí ne. Být tebou zkusila bych masturbovat před spaním a zkusit si vyvolat slabší orgasmus, abys nebyla tak nadržená a nestávalo se ti to.
K. (raději anonym, je to intimní)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.17 08:37

Holky, jsem na začátku těhotenství a bojíme se spolu spát, těhotenství po IVF.
Samovolné orgasmy mám taky, teď to nějak ustalo, ale vzrušená jsem dost :oops: Tak nevím, je lepší řešení zkusit tu mastrubaci, ale teda bojím se :roll: ale pokud by to bylo slabší..? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.17 08:52

THolky dekuji moc za podporu a odpovedi! :dance: celkem me to uklidnilo, je pravda, ze uz se mi to nekolikrat stalo a nebylo z toho ani spineni, tak to snad bude dobre…jo a zapomnela jsem dodat(kdyz tuhle diskuzi bude nekdo cist treba za delsi dobu),ze na zaklade tech kreci jsem zacala brat magnesko v lehkych davkach a praveze dnes jsem zapomnela a byly ty krece nejhorsi.

• Nahlásit
  • Citovat
1885
23.3.17 09:28
@Anonymní píše:
THolky dekuji moc za podporu a odpovedi! :dance: celkem me to uklidnilo, je pravda, ze uz se mi to nekolikrat stalo a nebylo z toho ani spineni, tak to snad bude dobre…jo a zapomnela jsem dodat(kdyz tuhle diskuzi bude nekdo cist treba za delsi dobu),ze na zaklade tech kreci jsem zacala brat magnesko v lehkych davkach a praveze dnes jsem zapomnela a byly ty krece nejhorsi.

a nenasadil třeba gynekolog utrogestan? Nebo něco na udržení těhu? třeba by to pomohlo, po jednom potratu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
23.3.17 09:34

Potrat to vyvolá za předpokladu, že s tím plodem není něco v pořádku a v řádu dnů a týdnů by odešlo stejně samo i bez orgasmů. Dobře založené těhotenství se udrží i kdybys vyváděla bůhvíco. Vůbec bych to neřešila, nemělo by to na to mít vůbec žádný vliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama