originální pomůcka pro batolení

313
7.3.08 17:15

originální pomůcka pro batolení

Ahoj, potřebuju poradit!
Manžel si všiml, že nějaká maminka originálně vedla své dítě, které se evidentně učilo chodit… Běžně se vede za ručičky, ale ona ho měla v takových „popruzích“ jakoby na „vodítku“. Zaprvé si maminka neničí záda a zadruhé mají děti volné ruce! Chtěla bych to sehnat, ale nevím kde a pod jakým názvem. Zkoušela jsem různě na internetu, ale neúspěšně! Jestli některá máte zkušenost prosím poraďte!!!! Díky moc!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4549
7.3.08 17:23

Viv a nebyly to obyč.kšíry?Ty maj takový vodítko. :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2870
7.3.08 17:32

http://www.vltava2000.cz/…irydokoc.jpg

Myslíš tohle? :wink:
Výborná věc, stojí asi 120kaček a maj je snad úplně všude v dětským obchodě :wink: Hledej dětské kšíry.
Mmch, myslím, že i díky nim mi holka sama bez opory začala chodit v 10 měsících 8) Pořád si myslela, že má kšíry a já jí je předtím sundala :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
7.3.08 17:54

Díky za radu!
Koupíme… Kdybych to viděla já tak si myslím, že to taky poznám :oops: KAMI ty máš snad oči všude!!!! :lol: Někdy písnu i k nám, ale nejni čas!!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
7.3.08 20:07

Jojo, taky jsem koupila 8) Naivka… Dítko je odmítlo mít na sobě dýl jak vteřinu, prostě ani za zlaté prase :roll: Ale neboj, ona vůbec trpí prazvláštníma fobiema :lol: Synovci na tom „vyrostli“ oba :wink: Perfektně se to osvědčilo na nerovných terénech, v přírodě a tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12876
7.3.08 20:29

my jsme klárce koupili kočárek a s tím si doma trajdala. a pak se prostě pustila a začala ťapkat bez opory. takže se to dá i bez těch kšír. Kamarádka je měla a nemohla si je vynachválit. my jsme to nelámali přes koleno.
mimochodem, chůze bez opory v 10 měsících je podle mě dooost brzo. já byla ráda, že se kLárka začala stavět až kolem 11 měsíců a pustila se tak v 15. čím později, tím líp pro kyčle ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
7.3.08 20:35

Holky, já se omlouvám, ale dětský kšíry jako pomůcka, aby se dítě naučilo chodit??? To slyším poprvé 8O Já měla za to, že kšíry slouží k tomu, aby dítě neutíkalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5252
7.3.08 20:41

Kamarádka taky měla,my použili místo toho obyčejnou bavlněnou plínku,ale taky bych to nelámala přes koleno,až se bude cítit na chození,tak začne samo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
7.3.08 21:11

http://www.baby-walz.com/…0/299820.jpg

Tohle se prodava ve Francii…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
8.3.08 09:20

No mě nejde o to, „naučit“ jí chodit, ale když už to bude ve fázi, že chce a všichni jí budou „pomáhat“ za ruce, tak to radši ty kšíry. Souhlasím, že času dost, ale pokud je vývoj urychlený, nic s tím neuděláme. A taky: proč si ničit vlastní záda, že…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
8.3.08 10:45

No pravda když malej padal, tak jsem ho za ty kšíry zvedla a on byl vlastně v luftě (ale nos si nenabil). Ale myslím že použít je jako „oporu“ pro nesamostatně chodící dítě není to nejlepší. Možná to fungovat bude … ale zas bych je asi nějak obalila nebo něco, bo si myslím že ty pásky budou řezat (pokud nebude dítě nabalený). No zkusit to každopádně můžeš.
Hlavně jsou dobrý v tom, když dítko běhá, za ruku jak jinak než nechce, a na kšírách ti nikam neuteče. :lol: Já je tedy původně koupila do kočáru a parkrát použila i na ven na prochajdu, než syn začal odmítat i to a pořád se oháněl ať pustím ten pásek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
13
9.3.08 21:52
evak píše:
http://www.baby-walz.com/…0/299820.jpgTohle se prodava ve Francii…

haf,haf… :D :D , promiň, ale nedalo mi to. Nic proti kšírám :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama