Reklama

ORL Jižní Čechy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuza92
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 18.01.18 17:43
ORL jižní čechy

Ahoj, doporučíte mi prosím dobré ORL pro dospělé nejlépe jižní čechy, ale klidně i jinde. Jde o krční mandle. Můj obvodní doktor by je rád viděl venku a já bych ráda znala názor odborníka. Chválu jsem slyšela na nemocnici v Jindřichově Hradci, ale na stránkách mají, že nyní ošetřují pouze akutní případy. Klidně si na termín počkám i pár měsíců není to akutní. Děkuji všem za rady.

Reklama

Reakce:

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 18.01.18 18:33
@zuza92 píše:
Ahoj, doporučíte mi prosím dobré ORL pro dospělé nejlépe jižní čechy, ale klidně i jinde. Jde o krční mandle. Můj obvodní doktor by je rád viděl venku a já bych ráda znala názor odborníka. Chválu jsem slyšela na nemocnici v Jindřichově Hradci, ale na stránkách mají, že nyní ošetřují pouze akutní případy. Klidně si na termín počkám i pár měsíců není to akutní. Děkuji všem za rady.

S dospelym dkusenost nemam ale se synem jsem byla sice na nosnich mandlivh v Jindrichove Hradci a za me super pristup lekaru i sester

zuza92
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 18.01.18 18:43

@Lunysek děkuju. Jak jsem psala v úvodním příspěvku. J. Hradec mi byl doporučen, ale bohužel berou jen akutní případy. Ostatní, prý ošetří lékaři ze soukromých ordinací, ale nevim o jaké jde ani jestli jsou kvalitní. Hledám někoho, kdo udělá výtěry a poradí. A nebude chtít pouze trhat mandle za každou cenu.

Milis666
Kecalka 165 příspěvků 18.01.18 19:11

Poliklinyka Sever České Budějovive. Koukni na net kdy, tam je paní doktotka Lenka Zahradníková. Dojíždí tam právě z Hradce a je výborná. Nám taky mandle nedoporučila vytrhnout, prý se od toho dost opouští, když to není nutnost. Tak jestli nejste nějak často nemocný, nebo nemáte kvůli mandlím extra komplikace, určitě vám doporučí netrhat. Já jsem dnes za to ráda, že jsme dceru zbytečně nrtrápili. Žádanku ti musí vypsat váš obvoďák, to myslim není problém. ;)

AjaF
Kecalka 191 příspěvků 18.01.18 19:29

https://www.eucklinika.cz/…our-al-rajab
Naprosto úžasnej, trpělivej, všechno vysvětlí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >