ORL Jižní Čechy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuza92
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 18.01.18 17:43
ORL jižní čechy

Ahoj, doporučíte mi prosím dobré ORL pro dospělé nejlépe jižní čechy, ale klidně i jinde. Jde o krční mandle. Můj obvodní doktor by je rád viděl venku a já bych ráda znala názor odborníka. Chválu jsem slyšela na nemocnici v Jindřichově Hradci, ale na stránkách mají, že nyní ošetřují pouze akutní případy. Klidně si na termín počkám i pár měsíců není to akutní. Děkuji všem za rady.

Reakce:

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1578 příspěvků 18.01.18 18:33
@zuza92 píše:
Ahoj, doporučíte mi prosím dobré ORL pro dospělé nejlépe jižní čechy, ale klidně i jinde. Jde o krční mandle. Můj obvodní doktor by je rád viděl venku a já bych ráda znala názor odborníka. Chválu jsem slyšela na nemocnici v Jindřichově Hradci, ale na stránkách mají, že nyní ošetřují pouze akutní případy. Klidně si na termín počkám i pár měsíců není to akutní. Děkuji všem za rady.

S dospelym dkusenost nemam ale se synem jsem byla sice na nosnich mandlivh v Jindrichove Hradci a za me super pristup lekaru i sester

zuza92
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 18.01.18 18:43

@Lunysek děkuju. Jak jsem psala v úvodním příspěvku. J. Hradec mi byl doporučen, ale bohužel berou jen akutní případy. Ostatní, prý ošetří lékaři ze soukromých ordinací, ale nevim o jaké jde ani jestli jsou kvalitní. Hledám někoho, kdo udělá výtěry a poradí. A nebude chtít pouze trhat mandle za každou cenu.

Milis666
Kecalka 189 příspěvků 18.01.18 19:11

Poliklinyka Sever České Budějovive. Koukni na net kdy, tam je paní doktotka Lenka Zahradníková. Dojíždí tam právě z Hradce a je výborná. Nám taky mandle nedoporučila vytrhnout, prý se od toho dost opouští, když to není nutnost. Tak jestli nejste nějak často nemocný, nebo nemáte kvůli mandlím extra komplikace, určitě vám doporučí netrhat. Já jsem dnes za to ráda, že jsme dceru zbytečně nrtrápili. Žádanku ti musí vypsat váš obvoďák, to myslim není problém. ;)

AjaF
Kecalka 258 příspěvků 18.01.18 19:29

https://www.eucklinika.cz/…our-al-rajab
Naprosto úžasnej, trpělivej, všechno vysvětlí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >