ORL Jižní Čechy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuza92
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 18.01.18 17:43
ORL jižní čechy

Ahoj, doporučíte mi prosím dobré ORL pro dospělé nejlépe jižní čechy, ale klidně i jinde. Jde o krční mandle. Můj obvodní doktor by je rád viděl venku a já bych ráda znala názor odborníka. Chválu jsem slyšela na nemocnici v Jindřichově Hradci, ale na stránkách mají, že nyní ošetřují pouze akutní případy. Klidně si na termín počkám i pár měsíců není to akutní. Děkuji všem za rady.

Reklama

Reakce:

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1350 příspěvků 18.01.18 18:33
@zuza92 píše:
Ahoj, doporučíte mi prosím dobré ORL pro dospělé nejlépe jižní čechy, ale klidně i jinde. Jde o krční mandle. Můj obvodní doktor by je rád viděl venku a já bych ráda znala názor odborníka. Chválu jsem slyšela na nemocnici v Jindřichově Hradci, ale na stránkách mají, že nyní ošetřují pouze akutní případy. Klidně si na termín počkám i pár měsíců není to akutní. Děkuji všem za rady.

S dospelym dkusenost nemam ale se synem jsem byla sice na nosnich mandlivh v Jindrichove Hradci a za me super pristup lekaru i sester

zuza92
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 18.01.18 18:43

@Lunysek děkuju. Jak jsem psala v úvodním příspěvku. J. Hradec mi byl doporučen, ale bohužel berou jen akutní případy. Ostatní, prý ošetří lékaři ze soukromých ordinací, ale nevim o jaké jde ani jestli jsou kvalitní. Hledám někoho, kdo udělá výtěry a poradí. A nebude chtít pouze trhat mandle za každou cenu.

Milis666
Kecalka 152 příspěvků 18.01.18 19:11

Poliklinyka Sever České Budějovive. Koukni na net kdy, tam je paní doktotka Lenka Zahradníková. Dojíždí tam právě z Hradce a je výborná. Nám taky mandle nedoporučila vytrhnout, prý se od toho dost opouští, když to není nutnost. Tak jestli nejste nějak často nemocný, nebo nemáte kvůli mandlím extra komplikace, určitě vám doporučí netrhat. Já jsem dnes za to ráda, že jsme dceru zbytečně nrtrápili. Žádanku ti musí vypsat váš obvoďák, to myslim není problém. ;)

AjaF
Kecalka 181 příspěvků 18.01.18 19:29

https://www.eucklinika.cz/…our-al-rajab
Naprosto úžasnej, trpělivej, všechno vysvětlí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama