Punkce štitné žlázy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andy2104
Nováček 7 příspěvků 18.01.18 17:13
Punkce štitné žlázy

Moc vas zdravim, chtela jsem se zeptat, jestli tady mate nekdo zkusenost s hypoechogennim utvarem u stitne zlazy? Nasli mi ho pri sonu a za tyden mam jit na punkci a pak cekat na vysledek.Moc se bojim, co to znamena. :zed: :zed: :zed:

Reklama

Reakce:

jannina1
Závislačka 3942 příspěvků 18.01.18 17:14

Punkce není nic hrozného, také záleží kdo ji provádí.

andy2104
Nováček 7 příspěvků 18.01.18 17:15

Te punkce se ani tak nebojim, jako spis te diagnozy.

jannina1
Závislačka 3942 příspěvků 18.01.18 17:23

Zatím se nic neděje, ne? Chtějí punkci jen pro jistotu. A uzly na ŠŽ má každý druhy…

jannina1
Závislačka 3942 příspěvků 18.01.18 17:24

Teď jsem to četla ještě jednou. Omlouvám se, myslela jsem, že jde o uzel, ale ty píšeš u štítné žlázy, tak s tím zkušenost nemám..

Russet
Echt Kelišová 9348 příspěvků 18.01.18 18:16
@jannina1 píše:
Teď jsem to četla ještě jednou. Omlouvám se, myslela jsem, že jde o uzel, ale ty píšeš u štítné žlázy, tak s tím zkušenost nemám..

A co myslíš, že je hypoechogenní útvar? Asi uzel.

jannina1
Závislačka 3942 příspěvků 18.01.18 18:23
@Russet píše:
A co myslíš, že je hypoechogenní útvar? Asi uzel.

No právě jsem pochopila, že uzel. Jenže ten by byl na štítnici. Ne někde vedle.

andy2104
Nováček 7 příspěvků 18.01.18 18:25

Myslim, ze uzel je neco asi trochu jineho.Teda podle toho co mi naznacila doktorka, rikala ze by to mohla byt cysta. Navic nemam to na stitne zlaze, ale za ni.Jsem z toho ko.

jannina1
Závislačka 3942 příspěvků 18.01.18 18:31
@andy2104 píše:
Myslim, ze uzel je neco asi trochu jineho.Teda podle toho co mi naznacila doktorka, rikala ze by to mohla byt cysta. Navic nemam to na stitne zlaze, ale za ni.Jsem z toho ko.

Aha, takže to na štítce neni. Uvidíš po punkci.Co Ti lékařka k tomu řekla?

Mončičáki
Kecalka 121 příspěvků 50 inzerátů 18.01.18 18:35
ja mela cystu na stitne zlaze a punkci mi delali nekolikrat, snazili se mi odsat tekutinu, co ji vyplnovala. Ale porad se doplnovala, tak jsem skoncila na operaci.
@andy2104 píše:
Moc vas zdravim, chtela jsem se zeptat, jestli tady mate nekdo zkusenost s hypoechogennim utvarem u stitne zlazy? Nasli mi ho pri sonu a za tyden mam jit na punkci a pak cekat na vysledek.Moc se bojim, co to znamena. :zed: :zed: :zed:

andy2104
Nováček 7 příspěvků 18.01.18 18:45

Popravde byla z toho takova vykulena, nikdy jsem tam nic nemela, a ted povidame a naraz mi rika, mate tady neco a ukazala mi to. Vypadalo to jako dve kulicky na sobe.Ja v soku, nejak jsem s tim nepocitala. Rekla jen, ze pokud to bude pouze neskodna cysta, tak se odsaje pouze tekutina a pak se to jen sleduje.Ja mam zvysenou fun. šz uz 19a z toho 7let uz bez leku, tak jsem byla v klidu.Mam hruzu z narkozy, takze operace te u me des bes. :roll: :roll: :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama