Ošetří mě?

Anonymní
6.5.20 18:59

Ošetří mě?

Zdravím. Chci se zeptat. Našla jsem si kaz ve stoličce, včera jsem byla u zubařky, která není moje, protože moje odešla do důchodu. Paní zubařka mě ošetřila, protože jsem přišla v čase akutních případů, protože mě bolela levá strana úst, tento kaz vyvrtala a ani po mě žádné peníze nechtěla. Každopádně se chci zeptat, když jsem si našla tento další kaz, který mi neošetřila asi proto, že mě to nebolelo, nebo možná třeba proto, že to kaz nebyl, ale vypadá to opravdu jako kaz, mohu to jít zkusit znovu v těchto časech akutních případů? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2415
6.5.20 19:04

Tak pokud te to neboly tak je nefer vuci ostatnim jit v tento cas, zavolej si a objednej se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9784
6.5.20 19:08

Najděte si svého zubaře a nevymýšlejte hovadiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21347
6.5.20 19:41

No pokud tam sehraješ divadlo a kaz to nebude tak se ztrapníš a už tě nevezme když to bude akutní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15279
6.5.20 20:24

No a proč ses rovnou při tom akutním ošetření nezeptala, zda by tě nezaregistrovala? Pokud tě zub nebolí, tak si hledej stálého zubaře a nevymýšlej nějaké okliky. On to totiž ani kaz být nemusí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
6.5.20 20:46

99% pacientů, kteří akutně dojdou, že si našli kaz nakonec žádný kaz nemají. Nemáš žádné akutní potíže, nic tě nebolí.. tak proč chceš někde otravovat a zabírat místo akutním pacientům, navíc u zubaře, který není tvůj? Najdi si zubaře a řeš svoje domnělé kazy s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat