Osmák degu - vše pro něj

39
21.5.21 21:25

Osmák degu- vše o něm

Ahoj zdravím všechny chovatele osmáčků, tady je takové volné téma ohledně osmáka degu. Kolik jich máte? Jaké zbarvení? Čím krmíte? Kde je máte? Jsou ochočení, chodí na ruku? Jaké máte pohlaví osmáků? Atd. Můžete pokud budete chtít připojit i jejich foto.

Mám totiž v plánu pořídit si tři osmáčky, četla jsem, totiž že potřebují společnost. Vůbec ještě nevím pohlaví, jsou lepší holky nebo kluci?

Díky všem za reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2031
21.5.21 22:25

Já jsem si kdysi pořídila dva kluky. Když se jim narodily mláďata, zjistila jsem, ze Eda je Edinka… a mně bylo divný, že nějak tloustne… :mrgreen: jinak měla jsem napřed jednoho, krasne jsem ho ochocila, nebyl problém, já jsem byla jeho „smecka“ nebo jak to říct. Pak neplánovaně přibyl ještě jeden a toho už s emi nikdy tak pěkně ochocit nepovedlo. Taky si samozřejmě na mě zvykl, ale ten rozdíl byl velkej. Nejlepší bylo, když si povídali s andulkou, zásadně v noci. Museli jsme je vystěhovat do kuchyně. Celou noc jen píp, písk, píp, písk… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
22.5.21 14:38
@Midaku píše:
Já jsem si kdysi pořídila dva kluky. Když se jim narodily mláďata, zjistila jsem, ze Eda je Edinka… a mně bylo divný, že nějak tloustne… :mrgreen: jinak měla jsem napřed jednoho, krasne jsem ho ochocila, nebyl problém, já jsem byla jeho „smecka“ nebo jak to říct. Pak neplánovaně přibyl ještě jeden a toho už s emi nikdy tak pěkně ochocit nepovedlo. Taky si samozřejmě na mě zvykl, ale ten rozdíl byl velkej. Nejlepší bylo, když si povídali s andulkou, zásadně v noci. Museli jsme je vystěhovat do kuchyně. Celou noc jen píp, písk, píp, písk… :mrgreen:

Děkuji moc za příspěvek :) jeee co jste pak dělali s těmi mláďaty? Jinak to povídání s andulkou mě pobavilo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2031
22.5.21 19:58

@Lenyyyy mláďata jsem dala kamarádce, která chovala osmaky ve velkém, měla jeden celý pokoj jen pro ně. Původně jsem je chtěla dát do zverimexu, ale tam by je dali hadum…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
22.5.21 20:32
@Midaku píše:
@Lenyyyy mláďata jsem dala kamarádce, která chovala osmaky ve velkém, měla jeden celý pokoj jen pro ně. Původně jsem je chtěla dát do zverimexu, ale tam by je dali hadum…

Tak to je dobře, že to s nimi tak hezky dopadlo :kytka: Rozhodně lepší než jako krmení hadům. A odkud ti původní dva byli, ze zverimexu nebo od chovatele?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2031
22.5.21 21:06

@Lenyyyy ti byli ze školy. Jako osmaci jsme se rozhodli, že si pořídíme osmaky :D pres týden byli ve škole a na víkendy jsme si je postupně brali domu. A když se jim narodily mláďata, tak jsme si je rozebrali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
22.5.21 21:42
@Midaku píše:
@Lenyyyy ti byli ze školy. Jako osmaci jsme se rozhodli, že si pořídíme osmaky :D pres týden byli ve škole a na víkendy jsme si je postupně brali domu. A když se jim narodily mláďata, tak jsme si je rozebrali.

Jeee tak to je dobrý, osmáci mají osmáky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat