Ossz neschopenky

Anonymní
4.2.20 10:10

ossz neschopenky

Dobrý den,
je tu prosím, někdo, kdo pracuje nebo pracoval na Ossz na neschopenkách? U nás ve městě vypisují výběrové řízení a chtěla bych se přihlásit, ale trošku se bojím, jestli je to hodně náročné se to naučit. Odešlo tam hodně ženských, a tak se bojím, zda by vůbec byl čas mě to učit. Kdyby tu byl někdo, kdo by mi trošku popsal, co ta práce obnáší, byla bych moc vděčná. Ráda už bych někde zakotvila natrvalo. Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.2.20 10:41

Já před nástupem na mateřskou dovolenou pracovala na nemocenském oddělení. Já se zaučovala za pochodu. Nepřipadá mi to nijak zvlášť těžké. Jsou sice období co jsou náročnější, ale nic co by de nedalo zvládnout. Mě třeba práce bavila a navíc jsme měli super kolektiv.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.2.20 10:48
@Anonymní píše:
Já před nástupem na mateřskou dovolenou pracovala na nemocenském oddělení. Já se zaučovala za pochodu. Nepřipadá mi to nijak zvlášť těžké. Jsou sice období co jsou náročnější, ale nic co by de nedalo zvládnout. Mě třeba práce bavila a navíc jsme měli super kolektiv.

Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.2.20 12:03

Já sice dělala před rd na jiném oddělení ossz, ale občas bylo potřeba něco pomoct, když toho bylo fakt hodně. Těžký mi to nepřišlo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.2.20 12:05
@Anonymní píše:
Já sice dělala před rd na jiném oddělení ossz, ale občas bylo potřeba něco pomoct, když toho bylo fakt hodně. Těžký mi to nepřišlo.

Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama