Byl jste někdo na pohovoru na OSSZ na pozici odborný referent?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 12:39
OSSZ pohovor

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, jestli náhodou některá z vás nebyla na pohovoru u OSSZ, konkrétně na pozici odborný referent - zpracování rozhodnutí/kon­zultační, poradenská činnost v oddělení nemocenského pojištění? A nebo také na pozici odborný referent - kontrolní činnost? :). Měla bych pár otázek.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 12:50
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, jestli náhodou některá z vás nebyla na pohovoru u OSSZ, konkrétně na pozici odborný referent - zpracování rozhodnutí/kon­zultační, poradenská činnost v oddělení nemocenského pojištění? A nebo také na pozici odborný referent - kontrolní činnost? :). Měla bych pár otázek.

Co chceš vědět? Dělám na kontrolním. Ponechat anonym

luci.anka3
Stálice 92 příspěvků 07.10.18 13:14
@Anonymní píše:
Co chceš vědět? Dělám na kontrolním. Ponechat anonym

Hlavně by mě zajímalo, jakým stylem probíhá ústní pohovor, na jaké otázky se komise pta? Je nutné znát přesné paragrafy a čísla zákonů? Děkuju :kytka:

Eevul
Nováček 3 příspěvky 19.11.18 11:36

ráda bych se připojila k dotazu, jak probíhá pohovor? děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >