Jak zůstat co nejdéle na úřadu práce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 11:27
Jak zůstat co nejdéle na Úřadu práce

Mám už zaplaceno víc než 30 let na sociálních příspěvcích, ale přesto mám do důchodu ještě cca 11 let.NO a z rodinných důvodů i z důvodu mého zdraví, které ale není na uznání invalidního důchodu, jsem na pracáku, kde ovšem mají za úkol dotyčné posílat do firem na výb. řízení.
Na pracáku neberu žádnou podporu,soc.poj.si platím stále, stát za mě takhle platí to zdravotní, a kvůli tomu jsem na pracáku, protože přeci jenom necelé 2000,– jsou v rozpočtu naší rodiny každý měsíc znát.
A na rovinu - chci se zeptat těch z vás, které by mohly předat nějaké zkušenosti s tím, jak se co nejdéle na pracáku udržet či jak argumentovat nebo co říkat ve firmách - když nechci ani nemohu nikam nastoupit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
VitaminC
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 06.10.18 11:31

Moje mamka ma napriklad papir od obvodacky, ze ma spatna zada = nesmi dlouho sedet, dlouho stat, smenovat, ani zvedat zavazi. Rikala, ze ji s timhle nezamestna nikdy nikdo. Ona samozrejme normalne pracuje, papir nechala lezet na dne supliku. Ale urcita varianta by to byla.

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 06.10.18 11:36

1, jít pracovat

2, platit si pojištění.

Úřad práce je primárně zprostředkovatel a určitě vás tam nebude držet 11 let. Proč také

Myslím, že 2000 lehce brigádně vydelate, aby to nebylo tak znat.

Když to spočítáme z druhé strany, tak tady žádáte, aby za vás stát (daňoví poplatníci-my pracující) zaplatil víc jak čtvrt milionu, abyste nemusela pracovat a mohla si počkat na důchod. To vám není hloupé?

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 06.10.18 11:37

Moje matka byla na pracaku vpodstate cely muj zivot (jo, jeste rodicak vzdy 4+4+4 roky). Ma teda neco s pateri, ale na invalidni duchod to pry neni. Vzdy, kdyz ji nekam poslali, tak sla do ty firmy, rekla jim, ze to nemuze delat z toho a toho duvodu. Firma ji potvrdila, ze ji nevezmou as tim sla na pracak a byla tam vesele dal… obcas to bylo prolozeno treba pul rokem v nejaky praci… v lete jim dosla s moji matkou trpelivost a vyradili ji…

arinecka
Kelišová 5161 příspěvků 06.10.18 11:40

Tak pokud nemůžeš vykonávat určité práce kvůli zdravotnímu stavu, tak si podej na OSSZ žádost abys bya vedená jako osoba zdravotně znevýhodněná. Pokud splníš podmínky tak to dostaneš. Pak ti na úřadě budou nabízet jen práce které bys eventuelně vykonávat mohla a těch bohužel moc není, tudíž bys měla šanci nějaký ten rok být na ÚP :nevim:

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 06.10.18 11:42
@Anonymní píše:
Mám už zaplaceno víc než 30 let na sociálních příspěvcích, ale přesto mám do důchodu ještě cca 11 let.NO a z rodinných důvodů i z důvodu mého zdraví, které ale není na uznání invalidního důchodu, jsem na pracáku, kde ovšem mají za úkol dotyčné posílat do firem na výb. řízení.
Na pracáku neberu žádnou podporu,soc.poj.si platím stále, stát za mě takhle platí to zdravotní, a kvůli tomu jsem na pracáku, protože přeci jenom necelé 2000,– jsou v rozpočtu naší rodiny každý měsíc znát.
A na rovinu - chci se zeptat těch z vás, které by mohly předat nějaké zkušenosti s tím, jak se co nejdéle na pracáku udržet či jak argumentovat nebo co říkat ve firmách - když nechci ani nemohu nikam nastoupit.

tohle je moc zajimavy tema, casto nad tim v praci rozmyslim, kdyz zrovna nemusim nic delat. Vylezu pred barak, zapalim si a premejslim, jak to udelat, jelikoz sef v praci nas porad honi a plati cim dal tim min. Kdybych zustala doma jen na davkach mozna by se mi to vic rentovalo.
Svara rikal ze prej muzes dostavat i ruzny dalsi davky k tomu zdravotnimu. neco na bydleni, neco na deti jestli mas a nejak snad plati taky zivotni minimum.
No moc penez to neni ale u nas v rodine ze svarovy strany prej nekdo takhle byl asi 6 let doma, invalidni duchod mu nechteli priznat s.vine na urade, prestoze tam to bylo uplne jasny. On vubec skoro nic uz nemohl delat, chudinka, mel tresavku ze neudrzel pomalu cigaretu nebo hrnek v ruce. Ale on chudak jak byl ret.ardovanej, nedokazal vobehnout doktory a sehnat razitka. Pak toho chudaka zajelo auta, nakej de.bil nalitej jel vecer z hospody domu a toho naseho pribuznyho prejel a az rano ho nasli ve skarpe u lesa, kdyz ostatni jeli s traktorem na pole, ale to uz byl tuhej a nikdo mu nemohl pomoct.
No asi clovek musi nejak sikovne odmitat nabidky prace, zalezi kam te posilaji. Jenze za 2000 to ja bych nevyzila, navic oni by mi je do ruky nedali, jen by za mne platili zdravotni pojisteni. Mne by stacilo, kdyby slo nejak tak pres 10000 dostat, dyt v novinach pisou jak uprchlici berou v Nemecku pres 500 eur celkem mesicne, nekteri i vic. Zrovna tuhle holky v praci rikaly proc my porad v tech Cechach, jestli jinde by nam nebylo lip.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 11:46
@Halamka píše:
1, jít pracovat

2, platit si pojištění.

Úřad práce je primárně zprostředkovatel a určitě vás tam nebude držet 11 let. Proč také

Když to spočítáme z druhé strany, tak tady žádáte, aby za vás stát (daňoví poplatníci-my pracující) zaplatil víc jak čtvrt milionu, abyste nemusela pracovat a mohla si počkat na důchod. To vám není hloupé?

Ne,právěže mi to hloupé vůbec není a víte proč?Protože mám ještě oči i uši - a když člověk ví,jak je sám stát špatný hospodář,jak si kdekterý lobista,např.Ja­noušek,jehož jedna z mnoha firem si klidně fakturuje VZP 10 mil./měs a stát to v pohodě vyplácí,tak mi to přijde,že jsem jedna z těch,která na to třebas tomu Janouškovi doborovlně přispívá a to se mi fakt silně protiví.
Dost na tom,že jim na ty státní zlodějiny přispívám víc jak 2 tácy/měs v podobě sociálnho - kvůli bud.důchodu

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 06.10.18 11:47
@Halamka píše:
1, jít pracovat

2, platit si pojištění.

Mne by to hloupy neprislo.
Kazdej den v novinach ctu kolik milionu kde kdo ukrad, politici uplatny, policajti uplatny, vsude jen uplatky a podvody. nekdy mne pripada kradou uplne vsichni. je to mnohem horsi nez za komousu. Ti mimochodem se prece po roce 89 nepropadli pod zem, stbaci a jini, to jsou podle mne ti dnesni podnikatele, dyt v devadesatych nikdo jiny nez stbaci a komousi penize ani kontakty nemel.
Ministri vsichni kradou jak straky, ja myslim ctvrt milionu pro nakyho chudaka to se v tyhle republice ztrati a jestli to nejakej invalida tak ty penize si zaslouzi mnohem vic nez zlodej Babis, tomu preju leda tak rakovinu a infarkt.

Pesimistaa
Závislačka 3115 příspěvků 06.10.18 11:54
@Anonymní píše: A na rovinu - chci se zeptat těch z vás, které by mohly předat nějaké zkušenosti s tím, jak se co nejdéle na pracáku udržet či jak argumentovat nebo co říkat ve firmách - když nechci ani nemohu nikam nastoupit.

jedine reinkarnace na ciganku, pak mas dizivotni luxusni davky jiste

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 06.10.18 11:56

@Mrakotinka2018 ano přesně tak :-) :pankac:

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 06.10.18 11:57

@Mrakotinka2018 a taky mi přijde, že málokterá pozice se dá dělat do 67 let :-)

Pesimistaa
Závislačka 3115 příspěvků 06.10.18 12:00

@Mrakotinka2018

Pesimistaa
Závislačka 3115 příspěvků 06.10.18 12:02
@Martina 94 píše:
@Mrakotinka2018 a taky mi přijde, že málokterá pozice se dá dělat do 67 let :-)

tusis ty vubec,kolik je ve statni sprave zmetku, kteri berou duchody a plne platy,
dokonce i starsi,
takkze profese statniho urednika se da delat mnohem dele,
pardon, pobirat luxusni plat statniho urednika

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 12:04
@Mrakotinka2018 píše:
Mne by to hloupy neprislo.
Kazdej den v novinach ctu kolik milionu kde kdo ukrad, politici uplatny, policajti uplatny, vsude jen uplatky a podvody. nekdy mne pripada kradou uplne vsichni. je to mnohem horsi nez za komousu. Ti mimochodem se prece po roce 89 nepropadli pod zem, stbaci a jini, to jsou podle mne ti dnesni podnikatele, dyt v devadesatych nikdo jiny nez stbaci a komousi penize ani kontakty nemel.
Ministri vsichni kradou jak straky, ja myslim ctvrt milionu pro nakyho chudaka to se v tyhle republice ztrati a jestli to nejakej invalida tak ty penize si zaslouzi mnohem vic nez zlodej Babis, tomu preju leda tak rakovinu a infarkt.

Mrákotinko, ty seš můj člověk, my bychom si určitě rozuměly! Ještě že ten stát má pořád ten většinový potenciál v tom ovčím stádu,které je stálo ochotno chodit pravidelně do tej roboty a tak vlastně vytvářet ty finance,které si ti chytřjší alá babiš už pak přerozdělí ve prospěch svůj a svých rodin,a nejen on,to je také vč. mnoha ředitelů zdrav.pojišto­ven,jejich náměstků a mnoha dalších vyžírek a zlodějů.Však o tom čteme dnes a denně a je toho mnohem víc,o čem my normoš smrtelníci nemáme ani tušení,co se všechno děje za levárny za naše/vaše peníze a nasazené úsilí.
A v montovnách lidi vycucají úplně,a ve 40ti jsou zvlášt ženy z toho zdravotně velmi poznamenány,takže je montovny vyplivnou a běž!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 12:08
@Pesimistaa píše:
jedine reinkarnace na ciganku, pak mas dizivotni luxusni davky jiste

to je ale rasismus naruby!A v našem Kocourkově je to nežalovatelné,bo­hužel,tak člověk musí být rád alespon za to málo - že může docházet na pracák,ale dostaly ted ty úřednice asik nějaké instrukce,že mají tlačit více na pilu,tak to už není jen tak se tam udržet.By mě zajímalo,jestli ty úřednice taky tak průběžně ruší,jak se jim daří umístovat lidi na práci.Což??

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >