Ostrava vymáhání peněz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 18:50
Ostrava vymáhání peněz

Ahojte, mám takovou prosbu.
Shanim vymahace v Ostravě, nebo nějakou firmu se kterou mate zkušenost. Kamarad mi dluží přes 150 000,– Kč a už si nevím rady. Ani právník nepomohl. Dekuju za rady

Reakce:
TMana
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 12.12.18 18:58

Nejlepší na vymáhání jsou hoši z Kosova či Dagestánu.

JTom
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 12.12.18 19:46

Žádné vymahače nehledej. Nemají žádnou pravomoc. Je to bezúčelná ztráta peněz. Proč nepomohl právník? Je ten dluh vymahatelný?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 20:15
nemám směnku , ani smlouvu . Jen nepřímé důkazy . U soudu by to trvalo veky . Vím , ze jsou vymáhači, kteří si berou jen z částky kterou vyberou . Je mi jedno kolik si vezme .. už jsem s těmi penězi nepocitala … jde mi už jen o to , aby mu to jen tak neprošlo
@JTom píše: Žádné vymahače nehledej. Nemají žádnou pravomoc. Je to bezúčelná ztráta peněz. Proč nepomohl právník? Je ten dluh vymahatelný?
JTom
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 12.12.18 20:38

Jestli chceš, aby mu to jen tak neprošlo, musíš ho žalovat. Každý, kdo má alespoň minimální právní povědomí ví, že vymahači nemají žádnou pravomoc a může se jim s gustem vysmát. Naopak, kdyby si něco dovolili, může ještě vysoudit náhradu škody.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >