Ostuda na firemním večírku

Anonymní
19.7.21 07:13

Ostuda na firemním večírku

Ahoj holky,

navrhuji začít novou diskuzi na téma ostuda na firemním večírku, protože já jsem si v pátek jednu takovou uřízla, nebo spíš si to ani nepamatuju :oops: a teď se bojím, co vše se začnu dozvídat.

Tak prosím, pojďte se se mnou podělit o ty vaše, nenechte mě v tom :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.7.21 07:17

Mne viděl kolega nahatou ve sprše, ale na mou obranu musím říct, ze jsme se s holkama “zapsaly” na konkrétní čas v sauně a já si proto naivně myslela, ze tam nikdo jinej už nepřijde :lol: (neměla jsme plavky) a jak jsem byla překvapena, že tam vlezl, tak jsem leknutim pustila ručník na zem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.21 07:21

Já se jednou tak zmatlala na firemním večírku, že jsem si pak vzala 2 týdny dovolenou. Líbala jsem se tam s kolegyní i s kolegou, druhé vysypala kabelku a řekla jí, co vše si o ní myslím…no a ve finále jsem spadla pod stůl… Vzpomínalo se ještě po letech :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
5805
19.7.21 07:32
@Anonymní píše:
Mne viděl kolega nahatou ve sprše, ale na mou obranu musím říct, ze jsme se s holkama “zapsaly” na konkrétní čas v sauně a já si proto naivně myslela, ze tam nikdo jinej už nepřijde :lol: (neměla jsme plavky) a jak jsem byla překvapena, že tam vlezl, tak jsem leknutim pustila ručník na zem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sauna mi nepřijde jako trapas, my s kolegy chodíme běžně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15119
19.7.21 07:45

Zásada je, neztřískat se na firemním večírku pod obraz, aby si člověk nic nepamatoval. Od toho jsou soukromé akce. Mě se teda nikdy žádný trapas nestal, protože se chovám před kolegy jako člověk…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5805
19.7.21 07:50
@nozu píše:
Zásada je, neztřískat se na firemním večírku pod obraz, aby si člověk nic nepamatoval. Od toho jsou soukromé akce. Mě se teda nikdy žádný trapas nestal, protože se chovám před kolegy jako člověk…

Asi tak. Já se snažím neztřískat pod obraz třeba i na vodě, nebo ba horách, ve sklípku, což si si organizujeme sami. Většinou jezdí i můj šéf, což je úžasný člověk, ale určitou úroveň si zachovávam furt. Vožrat se můžu mimo pracovní kokektiv, ale ani to nijak brutálně neprovozuju :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.21 08:03

Vzhledem k tomu, že jsem schopná být totálně na šrot už po dvou deci vína, tak jsem začala na oslavách držet strategii, že deci vína jsem schopná pít třeba i dvě hodiny, aby nemohl nikdo pořád dolévat :mrgreen: a tudíž se mi zatím nějaké trapasy zdárně vyhýbaly. Prásknu ale na svého muže. Na rozlučkovém večírku se dokázal tak ztřískat ( taky není zvyklý moc pít), že se pak rovnou z baru vydal v noci kamsi na výlet, načež se ztratil někde v lese a údajně pak volal kamarádům, že je kdesi u mostu. Ti to pak špatně pochopili a měli strach, aby si něco neudělal :mrgreen: Ještě že jsem u toho nebyla :D

• Citovat
  • Nahlásit
206
19.7.21 08:04

Můj názor je, že se to prostě nedělá. Do nálady fajn, ale ztriskat se, abych nevěděla, co dělám? Dejte pokoj. :poblion: A to říkám jako člověk, kterému se trapasy jinak nevyhýbaji…

Ale jestli ti to pomůže, tak jedna naše kolegyně se na večírcích ráda opiji a pak třeba vyleze na stůl a dělá striptýz. Má docela nadváhu. :lol: Ale taky se o ní ví, že nemá zaklopku a je na hraně jakožto alkoholicka, prý léčí stres že šéfa :lol:. Akorát teda nevím, jestli zrovna tohle ji v práci jde k dobru. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18198
19.7.21 08:11

Já nedělám ostudu ani opilá, takže sama za sebe moc zajímavých zážitků nemám, ale kolegyně se posledně vyčůrala v restauraci v kuchyni do dřezu na mytí nádobí :mrgreen: :mrgreen: Spletla si dveře a bylo, snad jí to ani nebylo divné :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2784
19.7.21 08:18

Sauna mi také nepřijde jako trapas, s bývalými kolegy jsme chodili.
Já se jednou dost napila s kolegy ve sklípku, nebyl to oficiální večírek, bylo to bez šéfů. Pak jsme tam s jedním kolegou tančili, vypadali jsme u toho dost komicky a další kolega to celé natočil a pak všem rozeslal, to jsem myslela, že ho zabiju :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3552
19.7.21 08:35

Já na akcích s lidmi z práce piju velmi s mírou, jak jsem jinak schopná různých večírků, tak s prací to fakt míchat nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36201
19.7.21 08:39

Zásada je vědět, kdy mám dost. Pod obraz se nezliju ani na firemním ani na soukromém večírku. Nejsem prase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3669
19.7.21 08:41

Za mlada jsme na firemních večírcích v pozdních hodinách pili dost, ale že bych lezla na stůl, zvracela, libala se nebo ojela kolegu, tak ti ani vzdáleně ně. Jednou jsem v těžkém psychickém rozpoložení před rozvodem plakala kolegovi-kamarádovi na rameni, ale to není trapas v pravém slova smyslu. Piju do polopita, jsem ráda panem svého chování a ta kocovina mi nestojí za to..
Edit. Navíc jsem učitelka a i se nám stalo, že nás v restauraci na večírku obsluhovali naši studenti. Sice učitel je taky jen člověk, ale ozrat se jako to čuně před teenagerama nepatří k mým oblíbeným kratochvilim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21478
19.7.21 09:05
@Sofie2013 píše:
Sauna mi také nepřijde jako trapas, s bývalými kolegy jsme chodili.
Já se jednou dost napila s kolegy ve sklípku, nebyl to oficiální večírek, bylo to bez šéfů. Pak jsme tam s jedním kolegou tančili, vypadali jsme u toho dost komicky a další kolega to celé natočil a pak všem rozeslal, to jsem myslela, že ho zabiju :cert:

To je podraz, to se opravdu nedělá :cert: co se na mejdanu upeče, to tam má taky zůstat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7342
19.7.21 09:11

No na firemním večírku nepiju, vždy ridim. Nicméně jsem se jednou na zábavě v naši vesnici, co se konala v sokolovně, jsem se tak opila.. Až jsem doslova šla a poblila celou chodbu. Byli u toho všichni známí, jeden po mě rval že si to uklidím. :lol: Byla jsem jak dělo, šla jsem domů po čtyřech. Omlouvá mě asi nízký věk, navíc to teda bylo v začátku zábavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat