Otázka pro dámy a pány

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 13:29
Otázka pro dámy a pány

Ahoj, mám otázku

Jistě jsi pamatujete jaká ze začátku vztahu byla vaše druhá polovička?

Dá se říci že je stejná? Lepší, Nebo litujete že jste se kdy potkali?

Jen takový osobní průzkum, protože já začínám spíše litovat, takový milí a pozorný tenkrát a ted? Příjde mě dost hrubý a neohrabaný.. často je ke mě jak k cizí a má nepřimeřené reakace..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 28.10.18 13:31

Tak všichni se vyvíjejí a po deseti letech je vztah asi jiný než po deseti týdnech. Ale já jsem nikdy nelitovala, že jsem svého muže potkala, naopak. V základních charakterových vlastnostech se nezměnil.

terien
Echt Kelišová 8070 příspěvků 28.10.18 13:33

Jak kdy, u některých lituju že jsem si vůbec něco začala, u svého muže jsem za to vděčná. Každý den mě překvapuje jaky je to skvělý chlap.

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 28.10.18 13:36

Ahoj…u prvního manžela jsem litovala,jediné dobre co jsem si odnesla z tohoto manželství,je na prvním místě syn a také spousty ponaučení. Nynější manžel je láska mého života!Nelituji ničeho!Jsme spolu 11tym rokem a takové chlapa bych opravdu přála každé!

Janli
Kelišová 6002 příspěvků 9 inzerátů 28.10.18 13:40

Manžel se změnil a to dost zásadně. Bohudík k lepšímu. Když si vzpomenu na naše začátky, mám pocit, že jsem dnes s jiným člověkem.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17407 příspěvků 20 inzerátů 28.10.18 13:45

Měl o 16 let životních zkušeností méně, než má teď. Já ostatně také. Ale ta podstata, charakter a životní hodnoty zůstaly stejné.

Orochimaru12
Povídálka 17 příspěvků 28.10.18 13:51

Já když přítele poznala tak byl romantik, skvělý, uměl překvapit, dělal pro mě první poslední, pořád mě vychvaloval a vařil mi.. prostě úplně zlatíčko :srdce: postupem času se to začalo měnit a stal se z něj hrozný idiot :zed: ..některé věci dělá pěkně do teď :? .. ale uplně si mě změnil k obrazu svému. Zakázal mi vše co mohl aby mě měl jen pro sebe, psychicky mě trápil a po dvou měsících společného bydlení jsem si uvědomila že to není normální díky tomu že jsem sem napsala :nevim: . Neříkáám že jsem se já chovala jak úplný anděl ale nezasloužím si jeho přístup co má teď. Upřímně i jeho přemýšlení a hodnoty se od základu změnily, je pro mě skoro jak cizí člověk. Arogantnějšího, sobečtějšího člověka snad už ani neznám :nevim: . Dneska se od něj stěhuju a lituju že jsem ho kdy potkala. Nejraději bych ho z hlavy vymazala úplně. :roll:

alilauter
Kecalka 229 příspěvků 28.10.18 14:08

Můj muž je v zásadě stejný. V tom dobrém i v tom, co mě štve. Nelituji, pořád je to pro mě nejlepší chlap, kterého jsem potkala. A čert vem, že nejoblíbenější oblečení jsou tepláky, že zapomene i to, co jsem třikrát připomněla a na sms odpovídá osobně, když doma vylovi zapomenutý mobil. Pravidelně :lol: :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 14:11
zakladatelka

@Orochimaru12 určitě nepotkáváme někoho jen tak, i špatná zkušenost nás dostane dál, určitě to nemažte z hlavy, je to dobré ponaučení a dá vám to jiný směr…

lachtanice86
Kelišová 6395 příspěvků 28.10.18 14:16

Po 17letech už je vztah jiný, ale nikdy jsem nelitovala

MartinaIrena
Extra třída :D 10220 příspěvků 28.10.18 14:21
@Anonymní píše:
@Orochimaru12 určitě nepotkáváme někoho jen tak, i špatná zkušenost nás dostane dál, určitě to nemažte z hlavy, je to dobré ponaučení a dá vám to jiný směr…

A jak je to u tebe, zakladatelko? :mrgreen:
U nás nemůžu říct, že by to bylo lepší nebo horší, ale vztah je prostě logicky po letech jiný. Změnila se spousta věcí a lidí kolem, i my jsme jiní.Ale rádi se máme pořád. :srdce:

modravlocka
Kecalka 243 příspěvků 28.10.18 15:11

Vlastnosti má víceméně stejné, jen za tu dobu dost zpohodlnel.

mrav
Neúnavná pisatelka 18098 příspěvků 28.10.18 16:06

Na začátku bylo všechno zalité sluncem. A na konci… - o mrtvých jen v dobrém. Ale je pravdou, že po deseti letech to už není to, co na začátku. I narození dítěte, péče o něj a nakonec i předčasná smrt jeho mámy nás změní…

Hoa Mai
Kelišová 5714 příspěvků 19 inzerátů 28.10.18 16:14

Kdyz nad tim tak premyslim, zmenil se jen v drobnostech. Treba v tom, ze drive byl velmi poradkumilovny (navyk z intru),ted uz tolik ne. Ale to je dano tim, ze ma mnohem mene casu. Ale zase bordelar neni, to vubec ne. V tech zasadnich vecech se nezmenil. Jsem strasne rada, ze jsem ho potkala, je to skvely partner, kamarad, otec a clovek do pohody i nepohody. Krasne se nam zije uz ctrnactym rokem.

Anavil
Povídálka 20 příspěvků 28.10.18 16:28

Samozřejmě se vztah vyvíjí, jsme spolu 11,5 roku a rozhodně to je lepší než dřív. Nic neupadá, naopak! Já jsem prostě pyšná za náš vztah.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >