Otcovství a plná moc

Anonymní
29.7.21 21:29

Otcovství a plna moc

Ahoj Holky, chtěla bych se Vás zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti..

Jde o to, že čekáme s přítelem miminko a chceme aby bylo příjmení po přítelovi, jenže on teď na nějakou dobu jezdi do Německa za práci a vrací se domu jen víkendy, což na úřadě nejsou… Tak jsem se chtěla zeptat, co všechno potřebuji od přítele mít podepsané, aby to šlo bez nej?(jestli teda vůbec) Stačí podepsána plna moc včetně k čemu to bude sloužit plus potvrzení podpisu na poště a rodný list?? Ja bych tam zavolala, jen jsem na to zapomněla a pritel zrovna jede domu, tak že by jsme zítra skočili na tu postu pro ověření podpisu. :D :mrgreen:
Děkuji moc za rady :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24560
29.7.21 21:31

Nic, musíte tam oba spolu osobně, oba to na místě podepsat a doložit občanky a rodné listy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14845
29.7.21 21:36

Zavolej na matriku, jestli by vas v patek vzali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10946
29.7.21 21:42

Musíte osobně. Jestli bude zítra doma tak zkuste matriky v okoli jestli vás vezmou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 21:44

@JancaS84 tak to mě nenapadlo, kouknout na úřad v jiným městě, děkuji za radu 👍 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
10946
29.7.21 21:46
@Anonymní píše:
@JancaS84 tak to mě nenapadlo, kouknout na úřad v jiným městě, děkuji za radu 👍 🙂

Jj můžete kdekoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25774
29.7.21 22:10
@Anonymní píše:

v pátek mají většinou pouze do 13.00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2145
29.7.21 22:47
@Anonymní píše:
Ahoj Holky, chtěla bych se Vás zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti..Jde o to, že čekáme s přítelem miminko a chceme aby bylo příjmení po přítelovi, jenže on teď na nějakou dobu jezdi do Německa za práci a vrací se domu jen víkendy, což na úřadě nejsou… Tak jsem se chtěla zeptat, co všechno potřebuji od přítele mít podepsané, aby to šlo bez nej?(jestli teda vůbec) Stačí podepsána plna moc včetně k čemu to bude sloužit plus potvrzení podpisu na poště a rodný list?? Ja bych tam zavolala, jen jsem na to zapomněla a pritel zrovna jede domu, tak že by jsme zítra skočili na tu postu pro ověření podpisu. :D :mrgreen:
Děkuji moc za rady :andel:

Moje rada zní…pokud si Tě chlap nemíní vzít dej dítěti svoje příjmení.
Lezení do pr.dele chlapovi, kterýmu nestojím za to, aby si mě vzal, přestože čekáme rodinu…to nevím proč jako :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat