Otěhotněl někdo bez MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 09.09.10 08:03
Otěhotněl někdo bez MS?

Holčičky, jsem 13 měsíců po porodu a MS nikde. Je fakt, že jsem sedm měsíců plně kojila a kojím dodnes. Jen mě ale tak napadlo, že když budeme chtít druhé dítko a MS nikde, jestli vůbec máme šanci ho mít? Je tu někdo, kdo otěhotněl, aniž by se mu MS po porodu vrátila? Jde to vůbec?
 Díky!

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
soldi
Neúnavná pisatelka 17265 příspěvků 09.09.10 08:46

ahoj, dovod, preco zena dostane ms je zvycajne ovulacia, ktora byva 14-16 dni pred menstruaciou. cize na to, aby si mala ms, musis mat ovulaciu a tu potrebujes na otehotnenie.

a kedze ms nemas, tak nemas ani ovulaciu.

cize nie, nemozes otehotniet.

moze sa ale stat taka vec, ze ovulacia pride a zrovna ju vychytate a vtedy otehotnies a ms uz vlastne nepride.

zakladom je ta ovulacia.

madlicka
Kelišová 7065 příspěvků 09.09.10 08:50

nech si u gyndr udělat hormonální profil

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 09.09.10 08:58

ovoluci můžeš mít i bez Ms .musíš zjistit jestli ovoluješ ,což bude podle toho hormonálního profilu ,protože jelikož nemáš ms jinak to sama nezjistíš.Ale neboj dá se i bez krvácení.Ovčem ne bez ovulace. :kytka:

soldi
Neúnavná pisatelka 17265 příspěvků 09.09.10 09:06

pavlak, po ovulacii vzdy nasleduje ms. nemoze zena ovulovat a nemat ms. :roll:

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 09.09.10 09:11
soldi píše:
pavlak, po ovulacii vzdy nasleduje ms. nemoze zena ovulovat a nemat ms. :roll:

no časté to není ,že by žena neměla MS a měla ovulaci ,ale věř mi že možné to je .Tady zakladatelka si musí hlavně udělat ten hormonální profil.

soldi
Neúnavná pisatelka 17265 příspěvků 09.09.10 09:17

pavlak, no, nejako si to neviem v praxi predstavit. vsak pri ovulacii vznika zlte teleisko, ktore produkuje progesteron, ktoreho dosledkom rastie sliznica maternice, ked progesteron klesne, tak sliznica sa odluci- a to je ms.
ked je sliznica nizka, tak je minimalne spinenie.

ale ze vobec nic? to som este nepocula.

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 09.09.10 09:22

No já jsem o tom taky neslyšela ,dokud jsem to nezažila na vlastní kůži .A musím říct ,že jsem měla stejně jako zakladatelka strach ,že nebudu moct otěhotnět .naproti tomu gynekolog to řešit nechtěl ,že to ještě nic neznamená a klidně ovulovat můžu ,tak jsem ho vyměnila a ten následující mě aspon poslal na hormonální profil a ten byl o.k.
a pak jsem i bez MS otěhotněla.No horší bylo když se mě pak v nem.při kontrole v těh.ptali kdy byla poslední M.s. a já jim řekla ,že před dvěma lety :mrgreen:

soldi
Neúnavná pisatelka 17265 příspěvků 09.09.10 09:33

pavlak, tak v tom pripade by som skor verila tomu, ako som aj hore pisala, ze si skutocne neovulovala (tiez som mala hp v poriadku a neovulovala som) a potom ovulka prisla a hned sa vam zadarilo.

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 09.09.10 09:36

no možné je všechno ,každopádně je to blbé v tom ,že to nepoznáš a musíš se snažit pořád- celý měsíc :lol: .Jako popravdě se nikdo neobtěžoval zjištovat proč jsem ms neměla .

soldi
Neúnavná pisatelka 17265 příspěvků 09.09.10 09:51

no, ja som bola tier ok bez ms a tiez ma rozculovalo ze som nevedela na com som a ze musime stale to- aj ked mm sa nestazoval :mrgreen:

ale ked som zacala merat bazalku, tak to bolo hned lepsie, lebo som krasne videla ovulku. teda, ked som ju konecne rozbehala po vysadeni hak :lol:

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 09.09.10 10:00

jo taky mám pocit ,že se mi to pokazilo po ha-je to blivajz

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 09.09.10 10:40

Díky za reakce. Já na těhu nespěchám, jen jsem o tom tak přemýšlela. vždycky jsem měla cyklus na prd- nikdy ne příliš přesný. Ha nebreu už kolik let a nehodlám začínat. snad se to nějak rozběhne samo, gyndr. mě ujišťovala, že MS může při kojení přijít za dlouho…

soldi
Neúnavná pisatelka 17265 příspěvků 09.09.10 10:57

tyja, ja by som sla ku gyn, aspon na vyvolavacku, sliznica maternice sa potrebuje uvolnit, inak to moze robit sarapatu. 13 mesiacov je dost vela.

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 09.09.10 12:48

Týja, první MS jsem po porodu dostala, když měl syn cca 15 měsíců.
Některé ženy během kojení prostě neovulují ani nemají MS, dokud neodstaví úplně.

Až bude snažení o druhé dítko opravdu aktuální (jestli se do té doby teda menstruace neobjeví sama), uvažovala bych spíše o odstavení :-?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >