Otěhotnění 29dc?

Anonymní
16.2.20 09:17

Otehotneni 29dc??

Ahoj chtela jsem se zeptat,14.2 byl nechraneny styk (snažení). Byl to 29DC, Cykly mam nepravidelný 36-37dni někdy i míň. Ovulaci nehlidam takze nevim kdy 100% byla, podle menstruacniho kalendáře mi ovulace vycházela na 8.2 ale to je asi spíš jen orientační. Takze jsem se chtela zeptat na vase zkušenosti, je možnost otěhotnět takhle pres ms?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

941
16.2.20 09:20
@Anonymní píše:
Ahoj chtela jsem se zeptat,14.2 byl nechraneny styk (snažení). Byl to 29DC, Cykly mam nepravidelný 36-37dni někdy i míň. Ovulaci nehlidam takze nevim kdy 100% byla, podle menstruacniho kalendáře mi ovulace vycházela na 8.2 ale to je asi spíš jen orientační. Takze jsem se chtela zeptat na vase zkušenosti, je možnost otěhotnět takhle pres ms?

Ne ne podle mě je to téměř nemožné. Luteální fáze by byla extrémně krátká, nějakých 8 dní. Ale s jistotou to budeš vědět až dorazí či nedorazil ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9879
16.2.20 09:28

Po ovulaci nastupuje 100 neplodné období. Není co oplodnit, takže otěhotnět nejde. Vajíčko je oplodnitelné 24 hodin po ovulaci. Navíc luteální fáze, to znamená fáze po ovulaci do menstruace není takhle krátká. Dlouhé cykly jsou způsobené dlouhou fází před ovulací. Ovšem nikde není napsáno, že jsi neměla ovulaci posunutou, to jsi klidně mohla mít. Ovšem ze styku 14.2. ti teď nikdo nic neřekne, jestli jo nebo ne. Nedá se v podstatě říct vůbec nic, buď už bylo po ovulaci, pak neplodné dny a žádná šance. Nebo jsi měla ovulaci třeba posunutou, pak ano. Ale pokud máš cykly nepravidelně, ale tak 36-37 dnů, tak ovulace bývá v někdy 12-16 dnů před menstruací ( do rozpětí 12-16 dnů luteální fáze spadá naprostá většina žen) takže ovulace je pravděpodobně někde mezi 20.-25. dnem cyklu, pokud ovulace vůbec je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 09:38

Děkuju za rady, ja uz jednoho 2 letaka doma mám, jenže to jsem nic nehlidala neresila prostě neprisla ms, test 2 carky a bylo :mrgreen: Jenze ted mě to tak zajímalo jestli by to vůbec šlo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
38
16.2.20 09:48

Já otěhotněla 30. den cyklu. Do té doby cykly 29-33 dní. Podle hlenu jsem ovulaci asi v tu dobu měla, ale přišlo mi to jako blbost takhle pozdě. Test byl ale pozitivní až někdy 50 dc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
16.2.20 09:54

Máš delší cykly, takže nevidím důvod, proč by ovulace nemohla byt o týden posunutá. Mně ty odhady v kalendáři (mám jednu mobilní aplikaci) vůbec nevychází. Soudím teda podle hlenu a bolavého břicha, ovulační testy mi taky nikdy nevyšly. Tak dej vědet, jak to dopadlo:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 10:07

@kate08 Já ten táhlý průhledný hlen mela kolem toho 8.2 cca takze to byla asi ovulace že?

• Nahlásit
  • Citovat
325
16.2.20 11:10

Pokud máš nepravidelnou MS a ještě až za těch cca 37dni, jak píšeš, je to samozřejmě možné, ovulace může být posunuta právě tím, že cyklus máš takhle. Jen test ti to ukáže o hodně později, tak držím palečky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
16.2.20 20:06
@Anonymní píše:
@kate08 Já ten táhlý průhledný hlen mela kolem toho 8.2 cca takze to byla asi ovulace že?

No to asi ano, pruhledny, jako bilek. Tak to asi fakt bylo toho osmeho a to tyden tedy asi vajíčko nepocka :nevim:
I kdyz ja ten mesic mela ten hlen jakoby dvakrat (to je divny), ale otehotnela jsem asi az z toho pozdejsiho.
Takze neni to jiste, ale spis to v tvem pripade nevypada. Ale pokud ano, tak testu to urcite potrva dele. I tak drzim pesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 08:18

Uvidím, ale šanci tomu nedávám, ale urcite vám dám vědět jak to dopadlo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.2.20 09:00

Ahoj tak dneska jsem 38dc ms meska dnesma 3tim dnem tak nevím jeste počkám..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama