Otěhotnění

Anonymni
20.2.04 20:50

Otěhotnění

Ahoj holky, otěhotněla jste některá 1. den zvýšené bazální teploty?Nějak se pořád nemůžeme trefit. V úterý ráno jsem měla poz.ovu test, ve středu ráno už byla teplota o 2 desetiny nahoře.Bohužel jsme se mohli pomilovat právě až ve středu odpoledne.Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
23.4.04 14:01

Jak obnovit MS cyklus po porodu při kojení?

Ahoj, prosím poradí mi někdo, jestli lze nějakými prostředky obnovit MS cyklus nebo vyvolat ovulaci, když jsem ještě od prvního porodu nezačala díky kojení menstruovat a chtěla bych znovu otěhotnět? Svou 14 měsíční Kačenku stále kojím, i když jen 2-3× denně a ráda bych kojila asi tak do 2 let…jenomže MS se stále ještě nedostavila, s manželem se sice snažíme, ale asi marně, podle mě nedochází k ovulaci vlivem kojení. S prvním otěhotněním nebyl problém, vyšlo to na druhý pokus. Z Zrůzných důvodů bychom chtěli další mimi co nejdříve, odstavit Kačenku kvůli tomu ale nechci - je to normální? Dá se něco dělat? Stimulace hormony? Neškodí to?
Budu vděčná za jakékoli rady. Díky! JITULKA

• Nahlásit
  • Citovat
31.1.14 20:33

těhotná ANO či NE?

Maminky…už skoro dva roky po porodu mám pravidelnou MS.. nyní jsem měla 6dní zpoždění.. mám návaly, zvracím, zhubla jsem najednou skoro 5kg, hrozně se potím, bolí mě prsa ALE! dnes jsem to dostala ale jen slabě. test zatím negativní..mám to řešit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.15 08:40
8o 8o
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.1.18 20:26

Otěhotnění

Zdravím,
Zajímalo by mě jak dlouhou trvá, než žena otěhotní po vysazení antikoncepce. Vím, že u každé to je individuální ale zajímaly by mne Vaše zkušenosti :)

• Nahlásit
  • Citovat
1271
30.1.18 00:08
@Anonymní píše:
Zdravím,
Zajímalo by mě jak dlouhou trvá, než žena otěhotní po vysazení antikoncepce. Vím, že u každé to je individuální ale zajímaly by mne Vaše zkušenosti :)

Brala jsem HA 15 let, otehotnela jsem do ctyr mesicu po vysazeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama