kope dovnitř bříška

Anonymni
20.2.04 20:28

kope dovnitř bříška

Zdravím těhulky i netěhulky. Mám dotaz, jsem ve 26 tt. a poslední tři dny mám pocit jako by mě miminko kopalo dovnitř břicha tj. do močového měchýře a jako by sem tam ťuklo do míst, kterýma se bude dostávat ven. Trošku mě to poplašilo, myslela jsem že pohyby budu cítit jenom na povrchu bříška. Snad je to normální, ale přece jenom bych chtěla nějaké to uklidňující slůvko slyšet. Díky dopředu za odpovědi.

Dana

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
20.2.04 20:53

kope dovnitř bříška

Ahoj, v prubehu tehotenstvi me takhle kopal syn, protoze byl obracen hlavickou nahoru. Byl takhle od 30. tydne a zpet uz se neobratil, ale u tebe asi muze delat jeste spoustu kotrmelcu a pokud je tahle poloha pricinou tvych pocitu, obratit se hlavickou dolu. Ja jsem mela tu „vyhodu“, ze jsem nepoznala, co to je kopani do zeber, ale opravdu me kopal do mocoveho mechyre a tam dolu. Hezke tehotenstvi preje Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
20.2.04 21:00

kope dovnitř bříška

Ahoj,

já si myslím, že to vůbec nevadí. Často holky píšou, že jejich mimi útočí na jejich močový měchýř. Mně se to taky někdy stává. Můj chlapeček je teď otočený také hlavou nahoru, tak možná je to opravdu kvůli tomu. Už byl jednou hlavou dolu, ale bohužel se před pár dny opět otočil…

Přeji klidné těhotenství a hodně „kopanců“

Pa, Helča 29+6 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaK
5063
20.2.04 21:49

kope dovnitř bříška

Ahoj,já myslim,že polohou to nebude.Mě malá kopala(nebo šťouchala či co tam ti mrňouskové prováděj)přesně takhle a byla hlavičkou dolu.Řekla bych,že tam mimi má ještě celkem „dost“ místa,tak cvičí.

Klidné těhotenství přeje Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.2.04 19:36

Dobrý den, když jsem byla těhotná s dcerou, také jsem se domnívala, že kope " nějak moc dovnitř ". Bříško mi vždycky ztuhlo ale pohyby jsem cítila. Začalo to v říjnu a já rodila v polovině ledna. Až po narození dcery jsem si přečetla, že se může jednat o poslíčky. Myslím, že to byl můj případ. Děloha začala cvičit 2,5 měsíce před porodem. Buďte na sebe opatrné. Zdraví Tereza

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama