Otěhotnění podle termínu Jonáše

324
19.5.05 08:01

Otěhotnění podle termínu Jonáše

Ahoj holky,
povedlo se některé z vás otěhotnět podle termínu Jonáše? Já jsem astrolog - začátečník a zajímaly by mě vaše zkušenosti, docela těm Jonášovým výpočtům věřím, ale sama už jsem propásla 1.termín, vím že to nic neznamená,snad to vyjde tento měsíc. Termín podle Jonáše mi vychází na asi 14.DC, ale už neberu Clostilbegyt, tak nevím, jestli vůbec nějaká ovulace bude.
Těším se na vaše odpovědi.

Daria

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

41
19.5.05 09:15

Ahoj Dario,
já zkouším otěhotnět podle Dr. Jonáše už víc než půl roku a zatím bezvýsledně :cry: Ale zkouším to dál, četla jsem hodně o tom, že to funguje. Tak nevím…
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
19.5.05 09:44

Ahoj,
mne se povedlo otehotnet v terminu Jonase. Pokouseli jsem se pul roku, Jonase jsem hlidala poctive. Naposledy se to povedlo. Faktem je, ze biologicka ovu nastala tri dny po Jonasovi, ale tuleni bylo skutecne v terminu Jonase. Tak preji brzke //.
Nicol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
19.5.05 10:07

Ahoj snazilky,
minule som o tejto metode citala, ale niesom ani len zaciatocnik ast. ,takze neviem ako sa daju vypocitat. Neviete mi prosim poradit kde by som si mohla vypocitat termin podla Jonas.metody, ved co vsetko by sme pre tie nase vysnivane // neurobili? Prajem pekny den i ked u nas v Bratislave poprcha. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
19.5.05 10:16

Ahoj Dendo, nakukni k novým snažilkám, nalistuj si príspevok Berun,tá nám vypočítavala termíny Jonáša na celý rok.Ak ju poprosíš a zašleš potrebné údaje určite ťa neodmietne.Pá a nech sa zadarí či už s Jonášom alebo nie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.5.05 10:20

Dario podle Jonáše jedu kromě normálních pl. dnů už rok a půl a jedno velké NIC. Začínám mít dojem, že fungují tehdy, když se začnou shodovat s ovu, nikdo nemá cyklus přesný na den a posunuje se to. (viz příspěvek výše to dokazuje)
Pajdule od Matýsků

• Nahlásit
  • Citovat
50
19.5.05 13:40

Sofy,
velmi pekne dakujem, skusim sa tak nenapadne spytam Berun, ci by mi nevypocitala ovu podla Jonasa. Este raz velmi pekne dakujem. Prajem pekny den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.6.05 21:04

Ono to asi fakt funguje - speciálně pro Berun!!!

Holky, musím vám sdělit svoji čerstvou zkušenost. Když jsem začala tuto diskuzi, vycházela mi OVU podle Jonáše na 14.DC, a tak jsem si naplánovala 13.DC ultrazvuk, abych viděla na vlastní oči, zda-li to funguje nebo ne.
Dr mi řekl, že folikuly rostou, ale že mají 12 (nebo 14) mm a OVU nastane asi za 4 až 5 dní, tak jsem to nechala plavat, dali jsme si s přítelem pauzičku, abychom pak s chutí vlítli na to - v ty termíny podle Dr. takže jsem podle toho čekala mi MS, která mi chodí přesně 14 dní po OVU.
Jaké bylo moje překvapení, když dneska odpoledne, přesně 28.DC, dorazila MS a já na ni vůbec nebyla připravená! Takže podle všeho všeho byla ovulace přesně podle termínu Jonáše a Dr to neviděl, nepoznal..vím že to není jeho chyba :) ale přesto, když měly ještě den před OVU ty folikulky tak málo, ony prý praskají když mají přes 20, aspoň takhle mi to Dr vysvětlil…mám v tom teď tak trochu guláš a budu ráda za vaše rady, názory.
Daria

P.S. Děkuji ještě jednou Berun za výpočty.

• Nahlásit
  • Citovat
41
14.6.05 14:47

Ahoj holky,
snažím se otěhotnět, mimo jiné i podle doktora Jonáše. Ale nechápu jednu věc. POkud tyhle plodné dny vyjdou na dny, které jsou v nornálním cyklu neplodné, takspermijky přece nemůžou přežit v neplodném hlenu. Nebo je to jinak? Já četla, že v neplodném hlenu spermijky přežijí jen chvilku, takže nechápu jestli je možné otěhotnět v Jonášových plodných dnech i za těchto podmínek. Tento měsíc jsme se tulili den a půl před termínem, který mi podle Jonáše určili, ale už jsem měla pár dní před očekávanou menstruací, takže neplodný hlen. Myslíte si, že je možné, že bych přesto otěhotněla?
Děkuji za odpovědi, Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.6.05 12:57

Metoda Dr.Eugena Jonase

Preji hezky den vsem,
manzelce se povedlo dle Dr. Eugena Jonase otehotnet na 1. pokus. Jelikoz se zabyvam astrologii, sam jsem ji terminy vypocital a pak me dalo trochu prace premluvit ji, abychom to zkusili. jelikoz jsme bezuspesne zkouseli predchozi 3 mesice, nakonec svolila. nyni zaciname 6. mesic a moc se tesime na naseho drobecka. Budete-li nekdo chtit, mohu Vam terminy take vypocitat. Staci kdyz mi poslete datum, cas a misto vaseho narozeni (zeny, ne panove) a ja Vam poslu obratem vypocet zpet. tedy az po 10.7.2005, do te doby jsem na dovolene.
Mejte se pekne
Jirka

Email: jirkac@email.cz

• Nahlásit
  • Citovat
94
20.8.05 00:28

Ahojki všem, i já patřím mezi ty spokojené čekatelky 19+1, byli jsme na IVF a oplodnění vyšlo na termíny podle Jonáše a hurá hned na poprvé se nám zadařilo. Jinak já jsem našla stránky www.astrokancl.wz.cz/index1.htm a tam zadáš jen datum narození a ono se počítá samo a bezplatně! Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.9.05 22:48

Ahojte snazilky.
Mne sa podarilo otehotniet podla Jonase. Vypocet mi poslala Martinka na www.rodina.cz Sucastne som vyskusala aj prstikovu metodu. Podla vypoctov to vychadzalo na 28 DC, vobec to nesuhlasilo s bazal.teplotou a predsa to vyslo po roku snazenia. Doteraz tomu neverim. Vsetko zalezi na faze mesiaca, v ktorej ste sa narodili. Pomoze vam aj www.volny.cz/…/ab-faze.htm Tu sa vam uda faza, ale nie je to prestne na minutu. Ja som mala udane prestne v ktoru hodinu je to najlepsie robit. Drzim palce a dufam,ze coskoro budete tak stastne ako ja.
Vlada :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
18.9.05 09:01

Ahoj lidičky, čekám druhé dítě podle termínu Dr. Jonáše. První syn byl na 1. pokus a druhé dítko na 2. pokus.
Pa Štěpík

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.9.05 16:45

Ahojky,
já otěhotněla taky v termínu Jonáše, který se shodoval s ovu (myslím, že to je základ úspěchu, aby ovu byla v období kolem Jonáše). Moc jsem na to předtím nevěřila, ale kdoví.....

• Nahlásit
  • Citovat
9217
1.8.06 16:11

Ahojte,
ja jsem si dala taky udelat vypocet a tam bylo, ze zelenou si mam oznacit mnou vypocitane plodne obdobie a on to vyznačí rudou. A ze aby bol vysledek pohlavia spolehlivejsii, nemame sa lubit v obdobi, kdy sa barvy prolinají No, ale ved nejsem plodna kazdej den , a mne sa jeho dni nezhodli s mými. Ako mužeme splodit mrníska, když není OVU ?!! 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama