Mykóza?

8
19.5.05 07:01

Mykóza?

Ahoj holky, potřebovala bych radu. V neděli jsem měla dostat MS (cyklus mívám pravidelný), ale místo toho pociťuji na intimních místech svědění :oops: a při bližším ohledáním vidím zarudnutí, výtok nemám, pouze uvnitř je trošku bílého hrudkovitého výtoku. Jedná se o mykózu? Dá se nějak samoléčit? Zatím se několikrát denně myji Lactacydem.Nebo by to mohlo nějak souviset s případným těhu? Mám sice i citlivější bradavky, ale vzhledem k tomu, že jsme minulý měsíc tuleníčku moc nedali, tak bych to moc neviděla… Díky za odpovědi. L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
19.5.05 08:21

Já jsem si tento výtok léčila tím, že jsem rozmíchala ve vlažné vodě bílou activi jogurt půl napůl a udělala si výplach. Pak jsem si dal tea tree gel, který se dá koupit v lékárně (s aplikátorem) a to jem opakovala denně dokud jsem měla ty aplikátory - je jich tam asi 7? Poslední co bylo, tak trošku silnější výplach activií. Přitom jsem jedla lactobacilus v kapslích. Zabralo to skvěle, je to přírodní cesta, ale drahá. Globule od doktora stojí kolem padesáti korun, tohle vyšlo asi na dvě stovky.
Karolin

• Nahlásit
  • Citovat
15
19.5.05 09:32

smoulinka

ahojky,ja sem tady taky dostala radu a to vyplachy jogurtem,pití zenského caje s bylinkami, a hlavne si dojit k lekari..opravdu to zabralo.to intimni mydlo pouzivam jako prevenci stoji kolem 80kc ale stoji zato opravdu po mykoze nemam ani pamatky..k lékaři si ale doji a halvne jestli chces miminko je nutné ji přeléčit.muzes ji mit tak silnou ze ti tohle jen nepomuze ja musela brat čípky a prášky a porad kontroly O:( je to asi mesic co tady byla otom diskuze psali tam i tehule jak bojuji s mykozou zkus to vyhledat preeju hodne stesticka ahoj smoulinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
19.5.05 09:40

Ahoj, tak na tohle jsem take pouzivala bud tea tree aplikatory nebo Gyno pevaryl. A na to svedeni je nejlepsi masticka cannesten. Dr mi v tomto obdobi radila umyvat se jenom cistou vodou bez pouziti mydla. Pry se to tim jedine drazdi. Tak at uz to mas za sebou, neni to nic prijemneho :evil:
Kafka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama