Otěhotnění před menstruací

Anonymní
7.8.11 11:48

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat - 2 dny před menstruací jsem měla s přítelem styk. Pak mi ale menstruace přišla normálně, v normální síle i délce. Ale teď, další měsíc ne a ne přijít. Myslíte, že je možné že jsem těhotná? Díky za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

643
7.8.11 12:03

Možné to je. 8-) Zkoušela sis už dělat těhotenský test?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23599
7.8.11 12:05

Možné to je, i když nepravděpodobné. Zkusila bych test a bude jasno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3625
7.8.11 12:57

Jsi mohla otěhotnět v dalším cyklu, když menstruace nedorazila. Jak píšou holky udělej si test a budeš hned vědět. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Beručka2š
21.1.12 20:21

Ahojte holky.Chci se zeptat je možné otěhotnět va týdny před menstruací? :)

• Nahlásit
  • Citovat
871
21.1.12 20:50

možné je vše :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.13 15:13

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, pokud mám pravidelný cyklus 28 dní (plodné dny vycházeli 7-11.3.) ale pohl.styk jsem měla až 18.3. tudíž týden před MS, je ještě možné otěhotnění? MS měla přijít dnes, ale nic. Zato z pátka na sobotu jsem začala mírně krvácet(na intimku) sv. červenou, skoro růžovou krví, které trvalo jen jeden den. Dnes čekám na měsíčky, ale zatím maličko špiním do hněda pouze při utření. Nikdy se mi to nestalo, dostávala jsem MS pravidelně a většinou hned po probuzení ten první den hodně silná MS. Dnes mě akorát strašně bolí stehna, jako bych běhala maraton a dost se potím v podpaží. Tak jsem z toho taková jako na trní :)
Díky za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.6.14 18:36

Dobrý den, mám takový dotaz..Brala jsem antikoncepci, ale pak jsem si 3 piluky nevzala, protoze jsem nebyla doma a zapomnela si je vzit s sebou. Kdyz jsem pak prijela domu tak jsme si s pritelem rekli ze uz si je brat nebudu a ze je vysadim, brala jsem z toho plata asi jen 8 pilulek. Takze jsem je vysadila v druhem tydnu plata, nevedela jsem ze se to nesmi delat a ze se pak muze uplne zkomplikovat cely ten cyklus. Po 4dnech od vysazeni jsem dostala pro me necekanou MS, o které jsem se dozvěděla z internetu že to byla tkzv. „umělá“. Vysadila jsem je 5.5. a 9.5. jsem dostala tu MS. 12.5. me MS skoncila a dalsi den jsem dostala takovy hnedy vytok, co jsem nikdy nemela…ten jsem mela asi dalsi dva dny, a pak nic..kdyz jsem si na netu zkusila vypocitat ovulaci podle posledni ms, tak me vysla prave okolo 5.5. plus minus 4 dny…v te dobe jsme se s pritelem milovali kazdy den…pak jsem mela po tom vytoku bolesti v podbrisku, ale testy byly negativni..no a kdyz jsem tedy pocitala kdy mam dostat ms od te „umele“ s obvyklym cyklem 28 dni, vyslo mi to na okolo 10.-12.6. Porad jsem hrozne unavena a sem tam me pichne v podbrisku, nebo na vajecnicich… MS jsem dostala dnes 13. 6., ale je celkem slabá a doprovázena silnými křečemi v podbřišku a nevolností, dokonce jsem i 2krát zvracela a jsem šíleně unavená. Je možné, že jsem otěhotněla, když jsme včera měli pohlavní styk? Když jsem si dělala test 9. a pak 11. 6., oba byly negativní. Moc bychom si miminko přáli. Děkuji předem za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Run
20713
13.6.14 18:40

Jakože zvracíš a jsi unavená z včerejšího otěhotnění? Uf :mrgreen: Jinak ano můžeš být těhotná a menstruovat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.6.14 18:44
@Sibyla0 píše:
Jakože zvracíš a jsi unavená z včerejšího otěhotnění? Uf :mrgreen: Jinak ano můžeš být těhotná a menstruovat..

nene, tak jsem to nemyslela :D pravděpodobnost otěhotnění je už delší, už měsíc nemám antikoncepci…

• Nahlásit
  • Citovat
Tunrida
13.6.14 18:46

I kdyby z toho včerejšího testu něco mělo být, tak bys teď ještě ani těhotná nebyla. Asi bude chvilku trvat, než se to všechno ustálím obzvlášť, když jsi trochu dokopala to vysazení :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama