Otěhotnění přes danu?

Anonymní
16.4.21 10:07

Otěhotnění přes danu ?

Ahoj holky, jsem docela v šoku. Mám danu něco malo pres půl roku, a přítel se vždycky „udělal“ někam vedle (pardon :mrgreen: ) asi asi 10dni zpět jsme se milovali a udělal se do.. Byli jsme v klidu, mám danu, ale ted mám 4den zpoždění, asi týden me hrozně bolí prsa a mám prostě divné pocity.. Pred MS mám vždy křeče do podbřišku, ted ani náznak :nevim: je fakt ze v únoru jsem mela MS 2× za měsíc, tak se uklidnuju tím ze to mám trochu rozhazeny, ale prostě nevím :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8356
16.4.21 10:10

Udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63703
16.4.21 10:13

A co test? Jinak ve vzácných případech se tělísko ztratí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3884
16.4.21 10:14

Test říká co :nevim:?
Jinak samozřejmě žádná antikoncepce není stoprocentní, to ti určitě doktor řekl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21143
16.4.21 10:29

Danu? To ještě existuje? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8356
16.4.21 10:30
@martina.se píše:
A co test? Jinak ve vzácných případech se tělísko ztratí..

Sem myslela, že Dana je pesar? :think:
Edit: koukám, že to je asi nehormonalni telisko. Tak tam je asi nějaký procento nespolehlivosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
16.4.21 10:35

Měla sem Danu na 5 let, po 4 letech sem otěhotněla ( tělísko vytaženo na gyndě po potvrzení těhotenství ) Udělala bych si test, měla sem po týdnu zpoždění krásný // 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63703
16.4.21 10:35
@JancaS84 píše:
Sem myslela, že Dana je pesar? :think:
Edit: koukám, že to je asi nehormonalni telisko. Tak tam je asi nějaký procento nespolehlivosti.

Tak jak tak, oboje může vypadnout :think: u tělíska se to stává vzácně, ale se silnější ms se stát může

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
16.4.21 11:11
@divine woman píše:
Danu? To ještě existuje? 8o

Existuje, ale jmenuje se to jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1205
16.4.21 11:20

Jojo, švagrová přes nehorm. tělísko otěhotněla a už jsem tu četla na emiminu v různých diskuzích víc podobných případů. Nepatří to k nejspolehlivějším antikoncepcím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 12:05

Tak děkuji :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 16:08

Tak test mi vyšel negativní, zkusim druhej zítra ráno. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
249
16.4.21 19:07

Nitroděložní tělíska jsou podobně jako pilulky velmi spolehlivá antikoncepce, navíc nevyžadují každodenní pozornost, takže je mají zavedeno řada zkušených žen. Samozřejmě i tělísko může selhat, ale není to časté ve srovnání s celkovým počtem uživatelek. I když to do Tebe přítel pouští, nemusíš mít strach, 4 dny není velké zpoždění, navíc test máš negativní. S dalším kontrolním testem nespěchej a počkej několik dnů. Bude to spolehlivější a možnost miniinterrupce nepromeškáš, kdyby byla potřebná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat