Zapomenutý prášek antikoncepce

Anonymní
15.4.21 19:53

Zapomenutý prášek antikoncepce

Ahoj,
Omlouvám se, bude to nejspíš strašně hloupý dotaz, ale jsem opravdu vystresovaná. Beru antikoncepci přes půl roku. V únoru (druhý týden v platíčku) jsem si zapomněla vzít antikoncepci a menstruace mi začala 4.2. A trvala až do 16.2. Následně mi mimo cyklus začala i menstruace 26.2 A trvala klasicky 5 dní.
Od té doby se menstruace nedostavila. Včera jsem si opět zapomněla prášek vzít a dnes jsem měla pohlavní styk, kdy to bohužel skončilo ve mě. Věřte mi, že nejsem člověk, kterej by na to kašlal, ale mám teď bohužel těžší období a stalo se.
Myslíte, že můžu být těhotná? Mám si dojít pro prostinor?
Mám z toho opravdu strach

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
625
15.4.21 20:10

Je ti nevím, ale když HA užíváš dlouhodobě, tak vynecháním jednoho prášku asi neotěhotnís. Ale možné je všechno. Jestli máš přez to obavu, tak bych být tebou zítra zavolala na gyndu.Brat HA a do poho si ještě lupnout postinor, nevím nevím holka :think: :think: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8096
15.4.21 20:11

A teď jsi zapoměla ve kterým týdnu? Z toho prvního zapomenutí by si těhotná být neměla, v druhým týdnu se nic neděje. Nejhorší je to v prvním týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
15.4.21 20:16

Pěkný večer,

já bych řekla že otěhotnění je velmi málo pravděpodobné.. I přes jeden zapomenutý prášek, je v těle určitá hladina té antikoncepční látky (nevím jak jinak to popsat :D) a nemělo by to vadit.. horší by bylo zapomenutí více prášků po sobě, nebo třeba každý měsíc jeden prášek atd.

Samozřejmě, nějaká ta šance na otěhotnění tu je, ale ta tu je i kdyby jsi HA brala na minutu přesně :)

Pro klid bych si zavolala na gyndu tam ti určitě poradí líp. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 20:20
@JancaS84 píše:
A teď jsi zapoměla ve kterým týdnu? Z toho prvního zapomenutí by si těhotná být neměla, v druhým týdnu se nic neděje. Nejhorší je to v prvním týdnu.

Teď jsem v prvním týdnu. Ale jak říkám od 26.2. jsem menstruaci neměla, proto jsem o to víc pod tlakem

• Citovat
  • Nahlásit
53388
15.4.21 20:20

Teď ti bude Postinor k čemu? Víš vůbec, kdy se má použít? Je možné, že za špatnou paměť budeš vozit kočár.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8096
15.4.21 20:26
@Anonymní píše:
Teď jsem v prvním týdnu. Ale jak říkám od 26.2. jsem menstruaci neměla, proto jsem o to víc pod tlakem

Zavolej ráno gynekologovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat