Reklama

Otěhotnění s kondomem mimo tělo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nedi2845
Nováček 1 příspěvek 05.02.18 13:07
Otěhotnění s kondomem mimo tělo

Dobrý den je mi 15 let a měla sem poprvé sex s přítelem použili sme kondom a přítel se udělal do kondomu mimo mne ale stejně se bojím jestli se nemohlo nic pokazit… Přítel má asi 15cm a obvod normální kondom ne klouže a pevně drží ani ne protéká hlavně nemá co i když nevím. Zda je dobré když je kondom Takový trochu zmuchlany ale vzduch tam není zatím sme měli sex takhle 7 krát z toho se udělal jen 4 a vždy mimo a do kondomu. Děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 05.02.18 13:15

Jasně, že kondom není 100%, ale pokud nebyl protržený. Otěhotnění bych se vůbec nebála :)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 05.02.18 13:22

Jako vážně? :think:

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 05.02.18 13:24

Tak to je síla… 8o

jessikka
Extra třída :D 10738 příspěvků 05.02.18 13:36

Hele, není to síla. Já tyhle strachy měla taky. Taky jsem spala s klukem poprvé v 15 letech, taky jsem se poctivě chránila a taky jsem od té doby špatně spala strachy, že třeba možná nějak…

Chce si to opakovat ty rozumné argumenty, že děláme všechno dobře a šance na otěhotnění je tedy mizivá. A prostě jim uvěřit.

Teď zpětně ale vidím, že ty strachy byly způsobené především tím, že jsem byla mladá a naprosto upřímně, na sex naprosto nezralá. A jo, tenkrát jsem to neviděla, to až dnešní optikou. Myslím si, že spát by spolu lidi měli až v okamžiku, kdy si plně uvědomují následky a jsou ochotni je nést. A u tebe teda psychická zralost zatím tak daleko není, sex tě zbytečně stresuje a zbytečně si v tomhle věku přiděláváš starosti.

Příspěvek upraven 05.02.18 v 14:00

Lea L
Kecalka 322 příspěvků 05.02.18 13:41

@jessikka AMEN! Jako vážně krásně napsané.. já jsem měla první sex v 19ti a okolní holky mě pomalu nutily si myslet, že jsem divná a tak. Ale já si to užila hned na poprvé a nikdy na to nezapomenu.. a žádné nervy jsem neměla :)

Zabatko
Závislačka 4209 příspěvků 05.02.18 13:46
@Nedi2845 píše:
Dobrý den je mi 15 let a měla sem poprvé sex s přítelem použili sme kondom a přítel se udělal do kondomu mimo mne ale stejně se bojím jestli se nemohlo nic pokazit… Přítel má asi 15cm a obvod normální kondom ne klouže a pevně drží ani ne protéká hlavně nemá co i když nevím. Zda je dobré když je kondom Takový trochu zmuchlany ale vzduch tam není zatím sme měli sex takhle 7 krát z toho se udělal jen 4 a vždy mimo a do kondomu. Děkuji za odpovědi

To je děsnej elaborát, jestli by místo souložení nebylo lepší si zopáknout základku. :zed:

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 05.02.18 13:57

Souhlasím s @jessikka, že pokud je holka ze sexu (resp. z možných následků) tolik vystrašená, tak na něj ještě není dozrálá. Pokud se holčina bojí otěhotnění, může si jít předepsat prášky, nebo ještě nesouložit. Mazlit se, hladit se, ale dát ještě psychice chvilku, ať z toho není zbytečně vystresovaná. A být připravená jednat, kdyby kondom prasknul.
Mimochodem, myslím si, že v 15ti je ještě hodně holek na sex nezralých. Jen si to některé nechtějí přiznat nebo si chtějí zvýšit sebevědomí. Můj názor.

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 05.02.18 13:59

@Nedi2845 Abych odpověděla, tak možnost otěhotnění je ve vašem případě nepravděpodobná. Horší je, že kondom může prasknout nebo sklouznout.

anonymni_prezdivka
Kecalka 361 příspěvků 05.02.18 14:35

@Nedi2845 Pokud se na toto musíš ptát, jsi naprosto nezralá na sexuální život. Nicméně chápu… jsou prázdniny a děti se nudí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >