CTG hodnota kontrakce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sarkita
Kecalka 193 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 23:36
Ctg hodnota kontrakce

Ahoj byla jsem na kontrole a řekli mi že mám kontrakce kolem 80.. A ptali se jestli to cítím říkala jsem že ne vůbec ale břicho mi tvrdlo dost dostala jsem kapacky hydrataci a poslali me domu s údivem.. protože jsem se neotvirala… A zase je noc a tvrdne mi pravidelně a silně… A zase nic necítím… Stalo se vám to taky?

Reakce:
Lekninka91
Extra třída :D 10424 příspěvků 05.02.18 08:09

Asi tři týdny před termínem.. Porod mi nakonec vyvolávali po termínu :D

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8801 příspěvků 05.02.18 08:28

Kamarádka takto měla snad měsíc před porodem, nic necítila a ještě ke všemu byla otevřená asi na 3, takže ji doktor řekl, že jakmile by začala mít kontrakce, nebo odtekla plodová voda ať ihned jede do porodnice, aby neporodila cestou. No kontrakce ji sice začaly, ale cestu stihli a i přes pak už úmorné kontrakce musela čekat na otevření posledního cm asi hodinu..

lovethelife
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 05.02.18 10:09

Ano měla cca týden před porodem, takhle „silný“, ale moc nebolely. nakonec jsem porodila až 41+6 po 40ti hodinách.

elda
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 05.02.18 10:27

Je to hrozně individuální. Jak s intenzitou, tak s bolestí. Záleží na počtu porodů. U prvniho dítěte jsem kontrakce vnimala lehce bolavě asi od hodnoty 60 a ke konci porodu už pomalu nestačila stupnice na záznamu…dost síla. Poslední dítě mi museli pomoci oxytocinem, neb otevřena na plno, kontrakce na stupnici kolem 40-60, změna polohy nepomohla, dítě dorotovane a nachystané k porodu a já mohla v klidu klábosit s personálem, protože moje tělo si nějak nevšimlo že by mělo vyprodukovat nějaké ty kontrakce na vypuzení dítěte…

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 05.02.18 12:41

Asi tři týdny před prvním porodem jsem měla několik hodin pravidelně kontrakce kolem 100-120, pak konec, planý poplach. U porodu nakonec byly mnohem vyšší a ty nejhorší ani nevím, na nějaké monitory jsem se ani nedokázala podívat :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >