Oteklá tvářička od zubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucyee
Povídálka 18 příspěvků 31.03.18 11:12
Otekla tvaricka od zubu

Ahoj maminky, stalo se vám některé u dítka ze při růstu zoubku mělo oteklou celou tvar? Mala 14m, neplace, nemá horečku jen proste dost oteklou tvar…a trosku mě to znepokojuje, nemam zavolat nám pohotovost? Dekuji

Reakce:

brumi
Kelišová 6519 příspěvků 31.03.18 12:41

@Lucyee dítka mám tři ale nikdy se nestalo že by měli otok, to mi moc nesedí, koukla jsem i na ruzne debaty a nikde nic, že by se dělo ani na odborných :nevim:, zavoláním na pohotovost určo nic nezkazíš, už kdyby jen pro klid duše:)

Lucyee
Povídálka 18 příspěvků 31.03.18 13:20

@brumi
Moc dekuju, určitě tam zavolám také mi to moc nesedí, a nechtěla jsem zbytečně vyšilovat :?

růžový achát
Závislačka 4694 příspěvků 31.03.18 13:22

Otok je divnej. Určitě se informuj.

Perrry
Povídálka 46 příspěvků 31.03.18 14:42

Nam se to stalo u 15mesicni holcicky. Mela nateklou levou tvar a dost. Nemela horecku, nebolelo ji to a za dva dny se to zlepsilo. Bylo to od zoubku…

Nadena
Kecalka 256 příspěvků 05.10.18 22:44

tak by me zajimalo, co zakladatelce rekli do telefonu, me teda prijde, ze malej je oteklej pri kazdem rustu zoubku po cele tvaricce :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >