Oteklá tvářička od zubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucyee
Povídálka 17 příspěvků 31.03.18 11:12
Otekla tvaricka od zubu

Ahoj maminky, stalo se vám některé u dítka ze při růstu zoubku mělo oteklou celou tvar? Mala 14m, neplace, nemá horečku jen proste dost oteklou tvar…a trosku mě to znepokojuje, nemam zavolat nám pohotovost? Dekuji

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinebrumi
Kelišová 5999 příspěvků 31.03.18 12:41

@Lucyee dítka mám tři ale nikdy se nestalo že by měli otok, to mi moc nesedí, koukla jsem i na ruzne debaty a nikde nic, že by se dělo ani na odborných :nevim:, zavoláním na pohotovost určo nic nezkazíš, už kdyby jen pro klid duše:)

Lucyee
Povídálka 17 příspěvků 31.03.18 13:20

@brumi
Moc dekuju, určitě tam zavolám také mi to moc nesedí, a nechtěla jsem zbytečně vyšilovat :?

růžový achát
Závislačka 2823 příspěvků 31.03.18 13:22

Otok je divnej. Určitě se informuj.

Perrry
Povídálka 31 příspěvků 31.03.18 14:42

Nam se to stalo u 15mesicni holcicky. Mela nateklou levou tvar a dost. Nemela horecku, nebolelo ji to a za dva dny se to zlepsilo. Bylo to od zoubku…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Lhářko! Z heroinové Terezy je největší „ryba“ případu! Její komplic ji napadl před soudem

Při pašování drog bývali parťáci, to už ale o pašeračce Tereze a dalším... číst dále >

Jak si Meghan Markle vede u královny Alžběty? Dovoluje jí víc než Kate?

Ačkoliv z minulosti britská královská rodina nemá s rozvedenými Američankami... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama