Oteklá tvářička od zubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucyee
Povídálka 18 příspěvků 31.03.18 11:12
Otekla tvaricka od zubu

Ahoj maminky, stalo se vám některé u dítka ze při růstu zoubku mělo oteklou celou tvar? Mala 14m, neplace, nemá horečku jen proste dost oteklou tvar…a trosku mě to znepokojuje, nemam zavolat nám pohotovost? Dekuji

Reakce:
brumi
Kelišová 6617 příspěvků 31.03.18 12:41

@Lucyee dítka mám tři ale nikdy se nestalo že by měli otok, to mi moc nesedí, koukla jsem i na ruzne debaty a nikde nic, že by se dělo ani na odborných :nevim:, zavoláním na pohotovost určo nic nezkazíš, už kdyby jen pro klid duše:)

Lucyee
Povídálka 18 příspěvků 31.03.18 13:20

@brumi
Moc dekuju, určitě tam zavolám také mi to moc nesedí, a nechtěla jsem zbytečně vyšilovat :?

růžový achát
Kelišová 6525 příspěvků 31.03.18 13:22

Otok je divnej. Určitě se informuj.

Perrry
Povídálka 46 příspěvků 31.03.18 14:42

Nam se to stalo u 15mesicni holcicky. Mela nateklou levou tvar a dost. Nemela horecku, nebolelo ji to a za dva dny se to zlepsilo. Bylo to od zoubku…

Nadena
Kecalka 256 příspěvků 05.10.18 22:44

tak by me zajimalo, co zakladatelce rekli do telefonu, me teda prijde, ze malej je oteklej pri kazdem rustu zoubku po cele tvaricce :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrcující kritika Vémoly: Fejkový zápasník, vybírá si slabé soupeře, říká trenér MMA

Jsem česká jednička! Tuto větu donekonečna opakuje nejslavnější tuzemský MMA... číst dále >

Praha jede! V prestižním průzkumu strčila do kapsy Lublaň, Budapešť i Bratislavu

Česko v mezinárodní konkurenci opět zabodovalo. Městem s nejlepší kvalitou... číst dále >