Oteklé varle - chlapec 7let

3HE
22304
31.7.20 08:17

Oteklé varle - chlapec 7let

Ahoj, máte někdo zkušenosti s tímto?
Syn 7lety měl v březnu nemocné varlatko nebo nadvarle - to se podle utz nedokázalo přesně určit. Dle lékaře je to buď virové nebo bakteriální. Tři dny bolelo, postupně oteklo. Bylo pak rudé a horké. Na utz se ukázala volná tekutina. Byl hospitalizovany a léčili to Biseptolem(pro jistotu) a Ibalginem 200mg.
Teď to má stejně s druhým varlatkem… Zatim je to třetí den, Zatím jen mírný Otok a trochu to bolí. Dávám Ibalgin 200mg. Zvažuji, že zajedeme raději k lékaři ať to nedojde tak daleko jako minule. Zítra jedeme na dovolenou…
Ale zkouším tady… Jestli se tu najde někdo, kdo s tím má také opakovaně zkušenost nebo někdo, kdo by poradil.
Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
982
31.7.20 08:25

Jdete co nejdriv k lekari! Tohle muze byt i neco jineho nez virovy zanet a je treba to vysetrit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22304
31.7.20 08:28
@Pukrle píše:
Jdete co nejdriv k lekari! Tohle muze byt i neco jineho nez virovy zanet a je treba to vysetrit.

Níž mám už jednu slušelo právě v březnu. A nic nezjistili. Ale jedině vyšetření byl utz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22304
31.7.20 08:28
@3HE píše:
Níž mám už jednu slušelo právě v březnu. A nic nezjistili. Ale jedině vyšetření byl utz.

Na urologii v nemocnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
31.7.20 08:33

@3HE no, a prave ten ultrazvuk by se mel ted udelat znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19098
31.7.20 08:36

Ty jsi snad dokror a máš ultrazvuk, aby jsi určila diagnózu? U lékaře jste měli být dávno, zvlášť když jedete na dovolenou…vždyť může mít i přetočený varle… Nezlob se na mě, ale taky bys potřebovala kopnout do varlete… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22304
31.7.20 08:40
@Janli píše:
Ty jsi snad dokror a máš ultrazvuk, aby jsi určila diagnózu? U lékaře jste měli být dávno, zvlášť když jedete na dovolenou…vždyť může mít i přetočený varle… Nezlob se na mě, ale taky bys potřebovala kopnout do varlete… :roll:

No na tebe jsem čekala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22304
31.7.20 08:41
@Pukrle píše:
@3HE no, a prave ten ultrazvuk by se mel ted udelat znova.

No, zajedeme tam. Mě zajímá, zda má někdo zkušenost taky opakovaně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19706
31.7.20 08:43

@3HE Okamžitě k lékaři! Zkušenost s dospělým, měl zánět a nakonec o varle přišel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19098
31.7.20 08:45
@3HE píše:
No na tebe jsem čekala…

Bohužel čekáš… :roll: na co? Až o to varle přijde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17633
31.7.20 08:49
@3HE píše:

V naší širší rodině…Ale nechci tě strašit, jen URČITĚ jeďte hned k lékaři a přeléčit!!! I kdyby bylo po dovolené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15577
31.7.20 08:50

Doktora - hned. :pankac: :pankac: :pankac: :pankac:
Ten ultrazvvuk dává víc, než čekáte - např. městnání krve - a doktor už při pohmatu může něco poznat.
Pokud to bude banalita, zlobit se nebudou. Pokud by ale nebyla, jde o každou chvilku. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22304
31.7.20 08:50
@Betty MacDonald píše:
V naší širší rodině…Ale nechci tě strašit, jen URČITĚ jeďte hned k lékaři a přeléčit!!! I kdyby bylo po dovolené.

Ano, pojedeme za chvíli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3287
31.7.20 08:51
@3HE píše:

Opravdu utíkej k lékaři, není to sranda! S tímto a nejasnými bolestmi břicha raději hned a to tam moc nechodíme… Ať to nic není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17633
31.7.20 08:54
@3HE píše:
Ano, pojedeme za chvíli.

Doufám, že to bude dobré, držím pěsti. Dej vědět, jak jste dopadli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat