Oteplovačky z Lidlu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Loll
Závislačka 2929 příspěvků 21.10.14 08:02
Oteplovačky z Lidlu

Ahoj,
babička koupila dětem oteplovačky z Lidlu. Dětem kupuju na lyže oblečení s membránou většinou větší než 5tis., loni měli 10tis. Nordblanc a Reimu a letos Lidl :mrgreen: Nejsem žádná frfňa, která si potrpí na značkové hadry, jen bych ráda, aby byly děti po celodenní lyžovačce v suchu. A proto se ptám: Kdo má zkušenost s oteplovačkama z Lidlu, promoknou/nepro­moknou?

Díky :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Marka76
Závislačka 3307 příspěvků 21.10.14 08:05

My je kdysi měli a super :palec: :palec: :palec: .Nepromokli.Ale je pravda že v nich nebyl celý den.

sara1000
Kelišová 5604 příspěvků 21.10.14 08:06

Oteplovacky jsem letos koupila poprve.Ale co se tyce ostatniho obleceni(bundy, nepromokave kalhoty),tak velka spokojenost.Ja mam z Lidlu i nepromokavou sustakovku a fakt nikdy nepromokla☺

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33580 příspěvků 21.10.14 08:08

U hader z lidlu nečekám vlastnosti funkčního oblečení. Rozpadají se u něj zipy, cyklooblečení nepropouští vlhkost… Chápu ho spíše jako vycházkové oblečení.

Melody 4
Extra třída :D 11693 příspěvků 21.10.14 08:12

@Loll máme letost potřetí a za mě veliká spokojenost!!

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 21.10.14 08:38

Lidlové oblečení je fajn. Poměr kvalita vs. cena je dobrý. Já jsem dceři koupila oteplovačky z Lidlu do školky. Aby měla ve školce druhé a nemuseli jsme být omezeni čekáním až uschnou a mohli jít odpoledne zase ven do sněhu. Na hory a lyžování bych je asi nebrala. Celý den na svahu chce kvalitní funkční oblečení.

terokac
Neúnavná pisatelka 15924 příspěvků 21.10.14 08:50

Myslím, že věci z lidlu jsou fajn na odpolední řádění venku…ael celý den na lyže bych si v tom netroufla

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 21.10.14 09:00

@Loll pokud nečekáš kvalitu jako od Reimy tak budeš spokojená, ale já to beru tak jako oblečení na odpoledne před barák na bobování, nebo do školky určitě ne na hory na lyže, ta funkčnost tam prostě není taková

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 21.10.14 09:08

Já je koupila letos poprvé, ale jen na ven na bobování a tak..až bude větší a budem jezdit na hory tak bych koupila určitě kvalitnější..

MartinaIrena
Extra třída :D 10685 příspěvků 21.10.14 09:13
@alchien píše:
Myslím, že věci z lidlu jsou fajn na odpolední řádění venku…ael celý den na lyže bych si v tom netroufla

Napsala bych to stejné. Máme z loňska a spokojenost, ale na lyže, obzvlášť, jestli jezdíte často a na více dní, bych volila funkční oblečení.

Bubina
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 21.10.14 09:26

Můžu se jen zeptat, jaký je rozdíl mezi řáděním venku a celodenním lyžováním :roll:?? Dcera v tom normálně celý den lyžuje a nic se neděje. Tak tomu nerozumím. Ale umí lyžovat, neválí se v tom sněhu, takže je suchá i teplá…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65109 příspěvků 21.10.14 09:58

@Loll Přímo s oteplovačkama ne, jen se softshelem a řekla bych že nepromokavost je v pohodě, ale prodyšnost horší.

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 21.10.14 10:05
@Bubina píše:
Můžu se jen zeptat, jaký je rozdíl mezi řáděním venku a celodenním lyžováním :roll:?? Dcera v tom normálně celý den lyžuje a nic se neděje. Tak tomu nerozumím. Ale umí lyžovat, neválí se v tom sněhu, takže je suchá i teplá…

Já jsem měla na mysli, že když jdeme s dcerou na 2 hodiny ven, postavíme sněhuláka a pak domů tak to nejde srovnat s tím, že ráno vyrazíme na svah a do večera jsme prakticky venku na sněhu.
Funkční oblečení umí odvádět pot, nepropustí dovnitř vodu ani neprofoukne. Zatímco běžné oteplovačky fungují jako „igelit“ kdy neodvedou vlkost od těla a tak se člověk rychleji prochladí.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 21.10.14 12:07

@Loll kluk má od nich lyžařskou bundu - nepromokne a větrá dobře :palec:

Bubina
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 21.10.14 14:27

My s tím nemáme také problém. Se vším oblečením jsem byla vždy spokojená.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >