Otevřeli byste dveře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 12:48
Otevřeli vy jste dveře...

Holky jdu se zeptat názory… přítel ráno odešel na hon, bude pak posezení na chatě s gulášem a pitím…to neřeším…byli dvě skupiny myslivců a ta jedna skupina, kde přítel nebyl šla kolem našeho domku, No a já neotevřela dveře a nenalela štamprličku, protože ty lidi neznám a stát a mrznout ve dveřích se mi taky nechtělo. pak asi za dvě hodiny volal přítel proč jsem neotevřela, že klepání muselo jít slyšet, no tak se na mě naštval a zavěsil…Si říkám že to snad nemůže myslet vážně, abych otvírala když není doma…ale v hlavě ne to šrotuje a štve.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
dedrichov
Závislačka 3111 příspěvků 15.12.18 12:49

Tak jim všem řekni, že jsi právě byla na trůnu jak se říká a je to. :kytka:

Origamia
Kecalka 177 příspěvků 15.12.18 12:52

Taky bych neotevřela, to je nějaký zvyk? Tam kde je alkohol se nezapojuji, nejsem na to zvědavá, tj třeba chlastací party na Velikonoce, masopust. No snad ti myslivci nešli pak střílet :cert:

Ivana 85
Závislačka 3195 příspěvků 15.12.18 12:56
@Anonymní píše:
Holky jdu se zeptat názory… přítel ráno odešel na hon, bude pak posezení na chatě s gulášem a pitím…to neřeším…byli dvě skupiny myslivců a ta jedna skupina, kde přítel nebyl šla kolem našeho domku, No a já neotevřela dveře a nenalela štamprličku, protože ty lidi neznám a stát a mrznout ve dveřích se mi taky nechtělo. pak asi za dvě hodiny volal přítel proč jsem neotevřela, že klepání muselo jít slyšet, no tak se na mě naštval a zavěsil…Si říkám že to snad nemůže myslet vážně, abych otvírala když není doma…ale v hlavě ne to šrotuje a štve.

Tak zalezi jak to u vas je,jestli to je nejaka tradice a tvuj muz je taky myslivec tak bych otevrela.Jestli sli jen tak okolo a napadlo je ze se zastavi,tak asi ne.

Obeli
Kecalka 166 příspěvků 15.12.18 12:58

Při honu se může pít alkohol? :think:

Agrion
Závislačka 2812 příspěvků 15.12.18 13:02

A ty nejsi z vesnice? Nevaroval te pritel predem jak to tam chodi? No ztrapnila jsi ho pred celym spolkem a pravdepodobne mu ted budou predhazovat, co ze to ma doma za „vysusenou sardel“ :lol: Bud ti to neva a pritel se s tim smiri a nebo budes priste spolecenstejsi - obliknes kabat, myslivcum nalejes stopicku na zahrati, prohodis par slov a usmevu a myslivci zacnou priteli zavidet, jakou ma doma fajn stabajznu :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 13:02

No není to tradice, chodí jen každým rokem kolem a jednou když přítel nebyl na honu tak jim nalel on…teď na hon šel tak dle mého ať jim naleje on na chatě, vzal placaňu tak ať mi dají s chlastem pokoj,jo a taky doufám že opilí nestřílí.

Uživatel je onlineYasmina21
Kecalka 482 příspěvků 15.12.18 13:04
@Origamia píše:
Taky bych neotevřela, to je nějaký zvyk? Tam kde je alkohol se nezapojuji, nejsem na to zvědavá, tj třeba chlastací party na Velikonoce, masopust. No snad ti myslivci nešli pak střílet :cert:

Naprosto souhlasím :?

ivašot.
Kelišová 6862 příspěvků 15.12.18 13:05

Stoprocentně bych neotevřela, nevím proč bych měla někomu koho ani neznám nalévat v poledne chlast. A ještě k tomu myslivcům. Tuhle alkoholovou „kulturu“ nechápu a nesnáším.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 15.12.18 13:05

Manžel je taky myslivec a tuhle "tradici nebo co to je " znám. Nicméně kdyby na mě bušili lidi, co neznám, udělala to samé - neotevřela bych.

Příspěvek upraven 15.12.18 v 13:06

z92
Kecalka 210 příspěvků 15.12.18 13:06

Pokud klepali, tak to je z tvojí strany neslušný, když jsi jim nešla otevřít, nejde o to, že ty je neznáš, ale jsou to známí tvého muže, který jim nejspíš řekl, že jsi doma, ať se u vás staví, taky bych byla na tebe naštvaná na jeho místě… U nás takové tradice jsou též, nevidím na tom nic špatného ani pohoršujícího, neděje se to každý den. Příště jim otevři, však oni tě neukousnou.

lea79
Ukecaná baba ;) 2268 příspěvků 15.12.18 13:06

Jasně bych příteli vysvětlila, že na honu se nechlastá a pokud to neví, ať jde vrátit zbroják. :cert: Toto fakt miluji.

gabki
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 15.12.18 13:06

@Agrion tak určitě mi nejde o to se usmívat a ukazovat před myslivci , vůbec tohle dění jde mimo mě.a jestli mě pomluvili a přítel se cítí teď blbě to nevím

Uživatel je onlineAspera
Generální žvanilka 21431 příspěvků 15.12.18 13:07
@Anonymní píše:
No není to tradice, chodí jen každým rokem kolem a jednou když přítel nebyl na honu tak jim nalel on…teď na hon šel tak dle mého ať jim naleje on na chatě, vzal placaňu tak ať mi dají s chlastem pokoj,jo a taky doufám že opilí nestřílí.

A to už měli po honu nebo na něj teprve šli? Pokud tam teprve šli, tak bych jim nic nenalila, jsou schopní se postřílet za střízliva natož pod vlivem.

Kaci89
Kecalka 220 příspěvků 15.12.18 13:07

Myslim ze ses zachovala uplne normalne,ja bych bande cizich chlapu taky neotevrela,mozna kdybych je dobre osobne znala.o takove tradici jsem v zivote neslysela.posli staryho nekam,at si chlastaj jinde :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelí z vraždy pumpařky u soudu: Já tam nebyl! křičel jeden z nich

Měla v chladnokrevné popravě pumpařky Jany prsty i těhotná přítelkyně vraha... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >