Otevřená na 2 prsty, porod?

Anonymní
6.4.20 17:22

Otevřená na 2 prsty, porod?

Holky, ráno jsem byla na gyndě a řekla mi, že jsem otevřená na 2 prsty. Cítila zadek malého a řekla mi, že to může přijít kdykoliv. Jenže dnes chodím každou chvíli na velkou, mám tlak na spodek, takže ani nemůžu chodit a tvrdne mi břicho. Myslíte, že se to ještě dnes rozjede? Jsem prvorodička, takže zkušenosti žádné.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64555
6.4.20 17:25
@Anonymní píše:
Holky, ráno jsem byla na gyndě a řekla mi, že jsem otevřená na 2 prsty. Cítila zadek malého a řekla mi, že to může přijít kdykoliv. Jenže dnes chodím každou chvíli na velkou, mám tlak na spodek, takže ani nemůžu chodit a tvrdne mi břicho. Myslíte, že se to ještě dnes rozjede? Jsem prvorodička, takže zkušenosti žádné.

Může a nemusí.. Byla jsem takto u prvního otevřená 20 týdnu 🙃 uvidíš. Sleduj pravidelnost případných kontrakci a neboj, porod skutečně poznáš.. Držím pěsti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2963
6.4.20 17:30

Ahojky, může a nemusí - sleduj pravidelnost.
Já přijela do porodnice a byla jsem na 3,5cm :-) ale do porodnice jsem jela až když mi praskla voda (cca 23:00 a malý se narodil v 5.09 byla jsem prvorodička) celý den nepravidelné tvrdnuti :) Zapisuj si čas kdy bříško tvrdne a hodně štěstí :) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1289
6.4.20 17:30
@Anonymní píše:
Holky, ráno jsem byla na gyndě a řekla mi, že jsem otevřená na 2 prsty. Cítila zadek malého a řekla mi, že to může přijít kdykoliv. Jenže dnes chodím každou chvíli na velkou, mám tlak na spodek, takže ani nemůžu chodit a tvrdne mi břicho. Myslíte, že se to ještě dnes rozjede? Jsem prvorodička, takže zkušenosti žádné.

To ti nikdo úplně neřekne, já byla otevřena na jeden prst 3 týdny a doktorka mi ten první týden rekla, že nejspíš příští týden porodim. Tlak na spodek jsem měla celou dobu, stejně tak častější návštěvy WC i tvrdnutí břicha, byli to poslíčci. Mě osobně kontrakce nejprve začaly v kříži a pak se přesunuly do pánve, byla to silná bolest, ne jen tlak. Může se stát, že to vypadá, že se porod nechystá a najednou se spustí a naopak. P. S. Rodila jsem s tim, že jsem na začátku byla otevřena na 3 prsty asi 12 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12306
6.4.20 17:40
@Anonymní píše:

Ja myslim, ze uz rodis :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.20 17:45

Děkuji za reakce. Začnu si tedy zapisovat, kdy mi břicho ztvrdlo a uvidím. Byla bych ráda, kdyby tam vydržel aspoň do pátku, protože v pátek má narozeniny tatínek tak by to byl dobrý dárek k narozeninám :D

• Citovat
  • Nahlásit
64555
6.4.20 17:49
@Anonymní píše:
Děkuji za reakce. Začnu si tedy zapisovat, kdy mi břicho ztvrdlo a uvidím. Byla bych ráda, kdyby tam vydržel aspoň do pátku, protože v pátek má narozeniny tatínek tak by to byl dobrý dárek k narozeninám :D

Tak to máš co dělat :wink: hlavně, ať je prcek zdravý :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.20 19:12

@martina.se Jsem zvědavá, kdy to tedy přijde. Děkuji :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
29
6.4.20 22:05

Ja litala na velkou cca 48h před porodem. Zkousela jste horkou vanu ci sprchu? Jaky to ma efekt? Co hlen. zatka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.20 09:07

Zkoušela jsem sprchu i vanu, ale efekt žádný. Pořád jsem měla břicho tvrdé. Teď ráno je to lepší, ale občas přijde nějaká ta křeč. Jenže voda neodtekla, a tak pořád čekám :think: Hlenová zátka už odešla říkala doktorka. Tak já nevím, kdy to přijde :think: Myslela jsem si, že je to šup šup takový porod a ono ne.

• Citovat
  • Nahlásit
1289
7.4.20 12:30
@Anonymní píše:
Zkoušela jsem sprchu i vanu, ale efekt žádný. Pořád jsem měla břicho tvrdé. Teď ráno je to lepší, ale občas přijde nějaká ta křeč. Jenže voda neodtekla, a tak pořád čekám :think: Hlenová zátka už odešla říkala doktorka. Tak já nevím, kdy to přijde :think: Myslela jsem si, že je to šup šup takový porod a ono ne.

Voda může odtéct až na sále, na to bych nespoléhala. Zkus měřit kontrakce a když budou pravidelné po 5 minutách, tak jed.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat