Otlak na patě?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 23.08.18 15:21
Otlak na pate?

Dobry denden, prosim o radu. Synovi (necele 3R) se na pate udelal vyrustek viz foto. Domnivam se, ze by mohlo jit o bradavici, nebo me napada kuri oko. Na kozni se chystam pristi tyden, nyni mazu 3× denne ricinovym olejem, ze to mozna zmizi samo. No dva dny a beze zmeny. Na dotyk je to tvrde a do hloubky. Ma nekdo zkusenost, co to je a co s tim?

Reakce:
Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1945 příspěvků 23.08.18 15:24

Je to kuří oko, skoč do lékárny, tam ti určo něco poradí ;)

tadama
Kecalka 304 příspěvků 23.08.18 18:43

Myslím, že je to bradavice. Oni na chodidle rostou jakoby dovnitř. Jsou v ní takové černé tečky, viď? Měla jsem taky na chodidle. Chodila jsem bezúspěšně na vypalování, držela, byla hodně vrostlá. Pak jsem si to nechala vyříznout na chirurgii, od té doby mám pokoj.

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 23.08.18 19:40

@tadama

černé tečky tam pár má, ale taky to může být jen zažraná špína - chodí bosky a chodidla mu úplně nekartáčuju :think: manžel mi poradil - kdyby to bylo kuří oko - kyselinu acetylsaliciovou. Máme doma mastičku, tak mu to máznu, jestli uvidíme změnu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >