Reklama

Poukaz na vyšetření ORL

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Korculalala
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 22.08.18 23:23
Poukaz na vyšetření ORL

Holky je potřeba na ORL vyšetření (když už je tam dcera vedená z loňska) žádanka od pediatra?
Byla jsem s dcerou u pediatra a ta nás odeslala na ORL a na alergologii, jenomže na žádance ( Poukaz na vyšetření K) kterou nám dala na ORL chybí razítko. Na poukazu na alergologii je vše i razítko i podpis ale na té druhé nic. Jde mi o to, jestli když tam ráno poběžíme, jestli nás nepošle spátky k doktorce pro razítko, nebo nás vezmou i bez žádanky. Děkuji.

Reklama

Reakce:

Helen78
Kecalka 460 příspěvků 22.08.18 23:32

U nás na ORL není potřeba doporučení ani při úplně první návštěvě.

Korculalala
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 22.08.18 23:34
@Helen78 píše:
U nás na ORL není potřeba doporučení ani při úplně první návštěvě.

Myslela jsem si to, že na ORL se dá bez žádanky. Děkuji za potvrzení. Jen jsem si to chtěla ověřit abych v tom vedru neběhala po doktorech semtam.. :kytka:

Prtulak
Kecalka 201 příspěvků 22.08.18 23:36

@Korculalala znám mnoho pracovišť ORL a nikde není potřeba doporučení. Dobré je v tom , že doktor ví, na co je potřeba se zaměřit, jaká vyšetření proběhla atd.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Bořek Slezáček: Prochlastal jsem se ke šťastnému životu!

Je vystudovaný inženýr ekonomie s červeným diplomem, mluví pěti jazyky, byl... číst dále >

Online ze soudu s Řepkou: Auto chtěl odklonit od exekutorů, aby s ním mohla jezdit Erbová

Nepravomocně odsouzený bouřlivák Tomáš Řepka (44) na dnešek asi neměl klidné... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >