Poukaz na vyšetření ORL

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Korculalala
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 22.08.18 23:23
Poukaz na vyšetření ORL

Holky je potřeba na ORL vyšetření (když už je tam dcera vedená z loňska) žádanka od pediatra?
Byla jsem s dcerou u pediatra a ta nás odeslala na ORL a na alergologii, jenomže na žádance ( Poukaz na vyšetření K) kterou nám dala na ORL chybí razítko. Na poukazu na alergologii je vše i razítko i podpis ale na té druhé nic. Jde mi o to, jestli když tam ráno poběžíme, jestli nás nepošle spátky k doktorce pro razítko, nebo nás vezmou i bez žádanky. Děkuji.

Reakce:
Helen78
Kecalka 468 příspěvků 22.08.18 23:32

U nás na ORL není potřeba doporučení ani při úplně první návštěvě.

Korculalala
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 22.08.18 23:34
@Helen78 píše:
U nás na ORL není potřeba doporučení ani při úplně první návštěvě.

Myslela jsem si to, že na ORL se dá bez žádanky. Děkuji za potvrzení. Jen jsem si to chtěla ověřit abych v tom vedru neběhala po doktorech semtam.. :kytka:

Prtulak
Kecalka 323 příspěvků 22.08.18 23:36

@Korculalala znám mnoho pracovišť ORL a nikde není potřeba doporučení. Dobré je v tom , že doktor ví, na co je potřeba se zaměřit, jaká vyšetření proběhla atd.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >