Ageneze ledviny, vyšetření...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 09:38
Ageneze ledviny, vysetreni...

Prenatalne ve 22 zjistena ageneze ledviny a vvv srdicka(v planu operace)
Nefrologie- kontroly po pul roce.Dr chce DMS-scintigrafie solitarni ledviny.Toto vys. je zatazujici..prav­depodobne utlumeni ditete…
Utz v poradku.
V planu odber krve.
Jake vysetreni podstoupily vase deti? Dekuji.

Reakce:
mama67
Kecalka 204 příspěvků 21.08.18 11:56

Ahoj, v první řadě ti chci říct, že mě moc mrzí, že zažíváš takto náročné období.. já byla v situaci, kdy mi ve 23.tt sdělili agenezi levé ledviny a zvětšené postranní mozkové komory, takže moc dobře vím, jak ti asi je. V našem případě to bylo tak, že po narození dítěte se ověřila činnost ledviny a dále jen sono, krev a moč, DMS nikoliv. Mozek byl naštěstí nakonec v pořádku. A samozřejmě odběr plodovky ještě hned ve 24 tt. Pokud ledvina funguje, přejímá funkci té druhé, zduří se a bude to dobré. Jen je dobré to pravidelně hlídat. Chodit na kontroly. Pokud ti lékař doporučil toto vyšetření - nevím, kam docházíš a odkud jsi, neváhala bych kontaktovat paní docentku z nefrologie v Praze v Motole, paní doktorku Bláhovou. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 12:46

@mama67 dekuji.Poslala jsem.soukr.zpravu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >