Skvrna na noze u dítěte

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mindi
Kecalka 390 příspěvků 19.08.18 18:32
Skvrna na noze u dítěte

Ahoj, dneska na koupališti jsem u dcery 3 roky objevila tuto skvrnu. Nevíte prosím někdo co to může být? Dekuji

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reakce:
meduzza
Echt Kelišová 8732 příspěvků 19.08.18 18:33
@Mindi píše:
Ahoj, dneska na koupališti jsem u dcery 3 roky objevila tuto skvrnu. Nevíte prosím někdo co to může být? Dekuji

vitiligo?

Mindi
Kecalka 390 příspěvků 19.08.18 18:36

@meduzza to ne, toho přesně jsem se bála. Je mi z toho úplně na nic. :,(

meduzza
Echt Kelišová 8732 příspěvků 19.08.18 18:56
@Mindi píše:
@meduzza to ne, toho přesně jsem se bála. Je mi z toho úplně na nic. :,(

to vůbec nemusí být tak zlé jako ty známé případy. Má to opravdu hodně lidí. Může to být trochu a nemusí se to rozšiřovat. Hlavu vzhůru :hug: .
Také to mám, ale na obličeji… také sem byla smutná, když se to objevilo.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 19.08.18 19:12

Mě napadlo,nemohla mít něco přilepeného na noze a hrát si nebo ležet na sluníčku? Vypadá to totiž i jako otisk listu.

pannda
Kelišová 6653 příspěvků 33 inzerátů 19.08.18 19:29
@Aduš8 píše:
Mě napadlo,nemohla mít něco přilepeného na noze a hrát si nebo ležet na sluníčku? Vypadá to totiž i jako otisk listu.

To myslíš vážně? :mrgreen: to by musela být v klidu na přímém slunci aspoň hodinu, či hodinu a půl, aby set to opalilo.. :zed:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 19.08.18 19:34

@pannda jo myslím,mně to třeba až takový rozdíl nepřijde,já takhle chytnu barvu během dvaceti minut. A jako děti jsme tohle i zkoušeli,jestli se nám opálí flek.

pannda
Kelišová 6653 příspěvků 33 inzerátů 19.08.18 20:10
@Aduš8 píše:
@pannda jo myslím,mně to třeba až takový rozdíl nepřijde,já takhle chytnu barvu během dvaceti minut. A jako děti jsme tohle i zkoušeli,jestli se nám opálí flek.

Tak pochybuju, že by dcera zkoušela s lístkem pod kolenem…

dyňa
Kecalka 285 příspěvků 19.08.18 22:04

Prd vitiligo,nedes se.Ma to spousta lidi,je to jen takove misto bez pigmentu.Maji to obe dcery,jedna na brichu,jedna na zadech.Babicka ma vitiligo,objevuje se nejdriv na kloubech,bud v klidu. 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >