Reklama

Skvrna na noze u dítěte

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mindi
Kecalka 390 příspěvků 19.08.18 18:32
Skvrna na noze u dítěte

Ahoj, dneska na koupališti jsem u dcery 3 roky objevila tuto skvrnu. Nevíte prosím někdo co to může být? Dekuji

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reklama

Reakce:

meduzza
Echt Kelišová 8716 příspěvků 19.08.18 18:33
@Mindi píše:
Ahoj, dneska na koupališti jsem u dcery 3 roky objevila tuto skvrnu. Nevíte prosím někdo co to může být? Dekuji

vitiligo?

Mindi
Kecalka 390 příspěvků 19.08.18 18:36

@meduzza to ne, toho přesně jsem se bála. Je mi z toho úplně na nic. :,(

meduzza
Echt Kelišová 8716 příspěvků 19.08.18 18:56
@Mindi píše:
@meduzza to ne, toho přesně jsem se bála. Je mi z toho úplně na nic. :,(

to vůbec nemusí být tak zlé jako ty známé případy. Má to opravdu hodně lidí. Může to být trochu a nemusí se to rozšiřovat. Hlavu vzhůru :hug: .
Také to mám, ale na obličeji… také sem byla smutná, když se to objevilo.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1727 příspěvků 19.08.18 19:12

Mě napadlo,nemohla mít něco přilepeného na noze a hrát si nebo ležet na sluníčku? Vypadá to totiž i jako otisk listu.

pannda
Kelišová 6518 příspěvků 33 inzerátů 19.08.18 19:29
@Aduš8 píše:
Mě napadlo,nemohla mít něco přilepeného na noze a hrát si nebo ležet na sluníčku? Vypadá to totiž i jako otisk listu.

To myslíš vážně? :mrgreen: to by musela být v klidu na přímém slunci aspoň hodinu, či hodinu a půl, aby set to opalilo.. :zed:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1727 příspěvků 19.08.18 19:34

@pannda jo myslím,mně to třeba až takový rozdíl nepřijde,já takhle chytnu barvu během dvaceti minut. A jako děti jsme tohle i zkoušeli,jestli se nám opálí flek.

pannda
Kelišová 6518 příspěvků 33 inzerátů 19.08.18 20:10
@Aduš8 píše:
@pannda jo myslím,mně to třeba až takový rozdíl nepřijde,já takhle chytnu barvu během dvaceti minut. A jako děti jsme tohle i zkoušeli,jestli se nám opálí flek.

Tak pochybuju, že by dcera zkoušela s lístkem pod kolenem…

dyňa
Kecalka 259 příspěvků 19.08.18 22:04

Prd vitiligo,nedes se.Ma to spousta lidi,je to jen takove misto bez pigmentu.Maji to obe dcery,jedna na brichu,jedna na zadech.Babicka ma vitiligo,objevuje se nejdriv na kloubech,bud v klidu. 8)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >