Syn už spí 4 hodiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 14:53
Syn už spí 4 hodiny

Ahoj, syn 5 let, dnes ráno si stěžoval na bolest v krku (na angíny letos trpí, poslední ATB na ni dobral v pondělí), poté si normálně hrál, pak že ho bolí bříško a odmítal, abych mu na něj šáhla. A aktuálně spí již 4 hodiny, s tím, že v rámci těch 4 hodin jsem ho musela několikrát přemístit z auta, do auta (musela jsem pro dceru na tábor). Teplotu nemá. Vůbec to nechápu. Nic na něm není vidět. Je pátek odpoledne a žádný pediatr tady již neordinuje. Co s tím?

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 17.08.18 15:01

Nechat ho vyspat? Pak uvidíš. Na co hned k doktorovi?

Ibi
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 17.08.18 15:05

Já bych ho taky nechala vyspat a pak uvidíš… třeba je to jen únava, potřebuje dospat atd.

Verun83
Echt Kelišová 8838 příspěvků 33 inzerátů 17.08.18 15:17

Je proste jen unavenej po nemoci. Nech ho spat, telo regeneruje nejlip ve spanku.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 17.08.18 21:20

A pil předtím dost tekutin? Takhle tvrdě spí normálně? Já mám nespavce tak bych už skoro jela na pohotovost 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 21:22
@sladke-mameni píše:
A pil předtím dost tekutin? Takhle tvrdě spí normálně? Já mám nespavce tak bych už skoro jela na pohotovost 8o

Pil, nespí takto nikdy, nakonec spal 6 hodin a potom byl ok a po 4 hodinách vzhůru opět spí. Má zvýšenou teplotu. Jinak nic viditelného.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 17.08.18 21:31
@Anonymní píše:
Pil, nespí takto nikdy, nakonec spal 6 hodin a potom byl ok a po 4 hodinách vzhůru opět spí. Má zvýšenou teplotu. Jinak nic viditelného.

Tak to asi fakt “vyspává” nějakou nemoc.. v noci bych ho probudila, dala napít a zkontrolovala. Jen tak pro jistotu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 21:33

@sladke-mameni no asi na nej něco opět leze, což mě vůbec nepřekvapuje, ale i při těžkém zápalu plic takto nespal. :?

blumen
Hvězda diskuse 42607 příspěvků 17.08.18 21:37
@Anonymní píše:
@sladke-mameni no asi na nej něco opět leze, což mě vůbec nepřekvapuje, ale i při těžkém zápalu plic takto nespal. :?

To je divny. Ale moje 3,5 leta spala pri jedne viroze taky nonstop, nechapala jsem to, usnula mezi hrackami na zemi. Teda po nemoci. Pak me nakazila a pochopila jsem to, nemela jsem silu skoro ani dojit na zachod, 3 dny jsme meli pustenou telku nonstop, abych to s ni prezila.

Kazdopadne hlidej prijem tekutin a celkove jeho stav, rano uvidis.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 17.08.18 22:06

Nasim bolesti briska vzdy zacina angina. Tak aby se mu nevratila..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 22:08

@katyna1984 pokud ano, tak za posledních 17 dni by byla třetí v pořadí. :roll:

CrazyOwl
Stálice 74 příspěvků 17.08.18 22:10

Naše děti kdyz na ně něco leze a mají teplotu, tak jsou schopné usnout na zemi při hraní s vláčky nebo po obědě jít spát a spát až do vecera, vzbudím je na pití případně večeři a zas spí…Podle mé tělo potřebuje regeneraci a při vědomí se mi to nedaří. Kolikrát jsem chodila co chvíli kontrolovat jestli ještě vůbec žijou…

blumen
Hvězda diskuse 42607 příspěvků 17.08.18 22:36
@Anonymní píše:
@katyna1984 pokud ano, tak za posledních 17 dni by byla třetí v pořadí. :roll:

Delaji mu pokazde stery?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 22:37

@blumen ano

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >