Reklama

Syn už spí 4 hodiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 14:53
Syn už spí 4 hodiny

Ahoj, syn 5 let, dnes ráno si stěžoval na bolest v krku (na angíny letos trpí, poslední ATB na ni dobral v pondělí), poté si normálně hrál, pak že ho bolí bříško a odmítal, abych mu na něj šáhla. A aktuálně spí již 4 hodiny, s tím, že v rámci těch 4 hodin jsem ho musela několikrát přemístit z auta, do auta (musela jsem pro dceru na tábor). Teplotu nemá. Vůbec to nechápu. Nic na něm není vidět. Je pátek odpoledne a žádný pediatr tady již neordinuje. Co s tím?

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19067 příspěvků 17.08.18 15:01

Nechat ho vyspat? Pak uvidíš. Na co hned k doktorovi?

Ibi
Ukecaná baba ;) 2105 příspěvků 17.08.18 15:05

Já bych ho taky nechala vyspat a pak uvidíš… třeba je to jen únava, potřebuje dospat atd.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8682 příspěvků 33 inzerátů 17.08.18 15:17

Je proste jen unavenej po nemoci. Nech ho spat, telo regeneruje nejlip ve spanku.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 17.08.18 21:20

A pil předtím dost tekutin? Takhle tvrdě spí normálně? Já mám nespavce tak bych už skoro jela na pohotovost 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 21:22
@sladke-mameni píše:
A pil předtím dost tekutin? Takhle tvrdě spí normálně? Já mám nespavce tak bych už skoro jela na pohotovost 8o

Pil, nespí takto nikdy, nakonec spal 6 hodin a potom byl ok a po 4 hodinách vzhůru opět spí. Má zvýšenou teplotu. Jinak nic viditelného.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 17.08.18 21:31
@Anonymní píše:
Pil, nespí takto nikdy, nakonec spal 6 hodin a potom byl ok a po 4 hodinách vzhůru opět spí. Má zvýšenou teplotu. Jinak nic viditelného.

Tak to asi fakt “vyspává” nějakou nemoc.. v noci bych ho probudila, dala napít a zkontrolovala. Jen tak pro jistotu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 21:33

@sladke-mameni no asi na nej něco opět leze, což mě vůbec nepřekvapuje, ale i při těžkém zápalu plic takto nespal. :?

blumen
Hvězda diskuse 41240 příspěvků 17.08.18 21:37
@Anonymní píše:
@sladke-mameni no asi na nej něco opět leze, což mě vůbec nepřekvapuje, ale i při těžkém zápalu plic takto nespal. :?

To je divny. Ale moje 3,5 leta spala pri jedne viroze taky nonstop, nechapala jsem to, usnula mezi hrackami na zemi. Teda po nemoci. Pak me nakazila a pochopila jsem to, nemela jsem silu skoro ani dojit na zachod, 3 dny jsme meli pustenou telku nonstop, abych to s ni prezila.

Kazdopadne hlidej prijem tekutin a celkove jeho stav, rano uvidis.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 17.08.18 22:06

Nasim bolesti briska vzdy zacina angina. Tak aby se mu nevratila..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 22:08

@katyna1984 pokud ano, tak za posledních 17 dni by byla třetí v pořadí. :roll:

CrazyOwl
Stálice 72 příspěvků 17.08.18 22:10

Naše děti kdyz na ně něco leze a mají teplotu, tak jsou schopné usnout na zemi při hraní s vláčky nebo po obědě jít spát a spát až do vecera, vzbudím je na pití případně večeři a zas spí…Podle mé tělo potřebuje regeneraci a při vědomí se mi to nedaří. Kolikrát jsem chodila co chvíli kontrolovat jestli ještě vůbec žijou…

blumen
Hvězda diskuse 41240 příspěvků 17.08.18 22:36
@Anonymní píše:
@katyna1984 pokud ano, tak za posledních 17 dni by byla třetí v pořadí. :roll:

Delaji mu pokazde stery?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 22:37

@blumen ano

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >