Reklama

Potničky - projevy, léčba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ahhotep
Kecalka 333 příspěvků 16.08.18 18:39
potničky - projevy, léčba

Dopbrý den,

syn má pupínky, nejspíše potničky, jak dlouho při užívání tekutého pudru trvá než asi zmizí, kdy už uvažovat o návštěvě lékaře, má je asi týden, pokožku už má dost hrubou, malé pupínky, svědí ho to - ale jen některá místa, která má rozškrábaná. Hodně se potil a jak seděl v kočárku naskákalo mu to na zadku a stehnech

Reklama

Reakce:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1161 příspěvků 16.08.18 18:53

Ahojky moje děti mají potnický často ale nikdy je nesvedili a nemají je dýl jak pár dní. Většinou spíš častěji přes léto sprchují a potnicky pomalu mizí sami. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >