Reklama

Hemeroidy u 2 letého dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xvercax
Kecalka 108 příspěvků 18.08.18 21:41
Hemeroidy u 2 letého dítěte

Ahoj maminky, mám dotaz, setkal jste se někdo s hemeroidy u dvoletaka?? Je to pro mě velké překvapení a taky velká starost. Syna to tedy asi nebolí, neztezuje si a stolici ma normální. Mudr nám doporučila koupat v dubove kúře a hemagel procto cipky, máte někdo zkušenost?? Děkuji. :roll:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 22:43

Ano mám. Vypadá to hnusně ale dítě to nijak neomezuje, neboli. Neřešíme. Tedy u proktolga jsme byly, nicméně pokud nekrvaci a nedělají problémy, tak se to moc neřeší. Max úprava stravy a rutin.

xvercax
Kecalka 108 příspěvků 19.08.18 07:18

Aha, a kolik je synovi/dceri?? A máte nějakou prevenci, myslím nejjakou mast nebo něco ?? Já se bojím aby se to nezhorsovalo ????

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >