Hemeroidy u 2 letého dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
xvercax
Kecalka 108 příspěvků 18.08.18 21:41
Hemeroidy u 2 letého dítěte

Ahoj maminky, mám dotaz, setkal jste se někdo s hemeroidy u dvoletaka?? Je to pro mě velké překvapení a taky velká starost. Syna to tedy asi nebolí, neztezuje si a stolici ma normální. Mudr nám doporučila koupat v dubove kúře a hemagel procto cipky, máte někdo zkušenost?? Děkuji. :roll:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 22:43

Ano mám. Vypadá to hnusně ale dítě to nijak neomezuje, neboli. Neřešíme. Tedy u proktolga jsme byly, nicméně pokud nekrvaci a nedělají problémy, tak se to moc neřeší. Max úprava stravy a rutin.

xvercax
Kecalka 108 příspěvků 19.08.18 07:18

Aha, a kolik je synovi/dceri?? A máte nějakou prevenci, myslím nejjakou mast nebo něco ?? Já se bojím aby se to nezhorsovalo ????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >