Otočení miminka v 36 týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danca1995
Povídálka 30 příspěvků 29.08.18 21:01
Otoceni miminka v 36 tydnu

Ahojky ;) moc meto trapi a prave se chci vas zeptat jestly mate stim zkusenosti.. jsem ve 35+5 tyden a mala je porad otocena hlavou na horu..muze se jeste mala otocit??? moc se bojim cisare a navic chci aby byl muj pritel u porodu, slysela jsem ze kdyz budu mit cisare tak utoho byt pritel nesmi jeto povazovano jako operace… :( chtela bych rodit pritozene ikdyz se toho moc bojim.. Dekuji vam moc za odpovedi :) :* :srdce:

Reakce:
Ebbi77
Kecalka 449 příspěvků 29.08.18 21:11

Mně se taky miminko neotočilo. A to jsem ji přemlouvala, svítila jí na cestu dolů a nic. Prostě k tomu má důvod. Měla bys to přijmout a být v klidu. Otočit se ještě může. Záleží jak je veliká. Nikdy v životě bych už nerodila KP přirozeně. Buď ráda že ti nabízí císaře. Miminka si ještě s manželem užijete až až. A u některých císařů jsem muže viděla. Asi záleží na porodnici. :mavam: :hug:

Příspěvek upraven 29.08.18 v 21:12

Mia25
Kecalka 361 příspěvků 29.08.18 21:12

Mě se po dlouhém přemlouvání otočila ve 38 týdnů :) takže šance ještě je, držím palec

Danca1995
Povídálka 30 příspěvků 29.08.18 21:14

Dekuji za komentar :) jako me jeste doktor nenabizel cisare ale myslim si ze bude kdyz mala neni otocena :( snad se otoci no…:/

Danca1995
Povídálka 30 příspěvků 29.08.18 21:16

@Mia25 dekuji moc snad se otoci..

Mia25
Kecalka 361 příspěvků 29.08.18 21:16

Ještě někde dělají manuální otočení. Byla na tom příbuzná a vše proběhlo v pořádku, rodila přirozeně hlavou napřed. Ale osobně nevím zda bych do toho šla…

Ebbi77
Kecalka 449 příspěvků 29.08.18 21:17

Pokud se chceš poučit z klasického porodu KP navrhuji ti přečíst si moje hodnocení porodnice Kyjov.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2447 příspěvků 29.08.18 21:18

@Danca1995 zname se chlapecek otocil v den porodu ;) ja mela zas malickou pretocenou hlavickou dolu nekdy od 30tt, mozna o neco drive, ale zjisteno na utz ve 30tt. A protoze se pak spatne narotovala do porodnich cest, neotevirala jsem se dostatecne (ac se mnou delali ke konci psi kusy), musela jsem na akutniho cisare kvuli padani ozev. Uzila jsem si teda pres 12 hodin kontrakci (polovina po minute) a pak stejne cisar ;) manzel se mnou nemohl. Sice to druhy den byl celkem masakr, malou mi vozili jen na kojeni, ale dalsi den uz mi ji dali naporad a na bolest jsem rychle zapomnela. A celkem v pohode se o ni postarala sama, ac jsem se bala, jak to dam. Na bolest jsem vubec nemyslela a uzivala si ji :srdce: neboj, zvladnes to. Hlavne se nestresuj, proste to tak ma kdyztak byt ;) (ja mela prirostlou placentu, tak me aspon zrovna vycistili poradne :P stejne by me museli uspat…)

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 29.08.18 21:20

@Danca1995 Pokud má místo a dostatek plodové vody, otočit se ještě určitě může. Ještě není nic ztraceno :hug: Já tenkrát s dcerkou dělala taková alotria, aby se otočila :lol:
Chápu, že netoužíš po sekci, ale v některých porodnicích je tatínek u sekce přítomen (můj muž třeba u sekce byl). Tak pokud by došlo na „nejhorší“, tedy na sekci, zjisti si dopředu, která porodnice to umožňuje ;)

Držím pěsti, ať miminko ten kotrmelec nakonec ještě udělá :kytka:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 29.08.18 21:20

Rodila jsem 39+1a malej se otocil v noci pred porodem. Jelikoz to byl treti cisar, tak to stejne bylo jedno. Krome prvniho pred x lety byl muz celou dobu se mnou,, pak sel s detmi na zvazeni a zabaleni a pak sedel u me i s mimcem v naruci.

Danca1995
Povídálka 30 příspěvků 29.08.18 21:27

Dekuji vam moc holky ;) snad to dopadne dobre ;)

Lekninka91
Extra třída :D 10421 příspěvků 29.08.18 21:35

mně se malej otočil taky až někdy 36. Předtím byl celou dobu KP

rena621
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 29.08.18 21:36
@Danca1995 píše:
Ahojky ;) moc meto trapi a prave se chci vas zeptat jestly mate stim zkusenosti.. jsem ve 35+5 tyden a mala je porad otocena hlavou na horu..muze se jeste mala otocit??? moc se bojim cisare a navic chci aby byl muj pritel u porodu, slysela jsem ze kdyz budu mit cisare tak utoho byt pritel nesmi jeto povazovano jako operace… :( chtela bych rodit pritozene ikdyz se toho moc bojim.. Dekuji vam moc za odpovedi :) :* :srdce:

Cetla jsem ze i hodinu pred porodem se otocilo. Jinak prirozene se da rodit i kdyz neni otocene spravne. Dokud neni komplikace jde to prirozene i kdyz vyleze zadeckem.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 29.08.18 21:48

@Danca1995 choď hodně na procházky. :palec: utz ve 30tt, malá KP. Dr mi „chodit!“ napsal i do průkazky :mrgreen: Na další kontrole už byla hlavou dolu.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 29.08.18 22:39

Me se mala otocila ve 40.tydnu. A to mela pres 4 kila, takze zas tolik mista to mimco nepotrebuje, aby se otocilo. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >