Pocity v těhotenství + pohyby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 20:34
Pocity v těhotenství + pohyby

Zdravím maminky asi už ne tu hodně takových témat ale.. poslední dobou mám strach odvíjí se to od toho ze zřejmě ještě stále necítím pohyby ( prvorodička ) na kontrolu jdu bůh ví kdy. Jsem z toho nervózní všude čtu ze maminky cítí už v 16tt atd… a další věc vůbec si nepřijdu těhotná ani bříško nic mám nejske to kilo navíc… asi potřebuji nějak podpořit. Bojím se aby bylo vše v pořádku. :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

svapi
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 29.08.18 20:37

Ahoj, v jakém týdnu jsi?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 20:38

@svapi Ahoj momentálně jsem 20+4 .

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 29.08.18 20:44
@Anonymní píše:
Zdravím maminky asi už ne tu hodně takových témat ale.. poslední dobou mám strach odvíjí se to od toho ze zřejmě ještě stále necítím pohyby ( prvorodička ) na kontrolu jdu bůh ví kdy. Jsem z toho nervózní všude čtu ze maminky cítí už v 16tt atd… a další věc vůbec si nepřijdu těhotná ani bříško nic mám nejske to kilo navíc… asi potřebuji nějak podpořit. Bojím se aby bylo vše v pořádku. :srdce:

Ahoj prvni v 16t a druhe tehotenstvi 22t. Taky uplne jinak kopance. Moje starsi me kopoala tak ze jsem mela bolesti a druha je klidas sem-tam kopne skoro nevim ze tam je. Nebud nervozna nekdy i az 25t to zacnu citit. Je tam dobre ulozene a ma dost mista tak proto este nic nevnimas.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8509 příspěvků 29.08.18 20:45

U prvního jsem pohyby cítila okolo 20tt ale není ani výjimka až okolo 22tt, záleží na poloze placenty i tom jaké máš proporce :) teď čekám druhé a první pohyby i když hodně hodně sporadické jsem zaznamenala v 15tt, dnes jsem 19+5tt a pohyby cítím, ale rozhodně ne nějak často :) většinou když jsem v klidu, po jídle a ležím :lol:

Neboj určitě je to dobrý a k břichu - u syna se vyvalilo okolí 25tt a teď taky vypadám spíš tlustě než těhotně :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 20:48

@rena621 Děkuji trošku to přivozuji k své postavě . Zda to třeba není tím . Proste mám hrozné představy aby miminko bylo v pořádku a zdravé aby sním nic nebylo . Je to pro mě strašně stresující se tím dá se říci každou minutu o tom přemýšlet . Vím mužů si za to sama ale ta láska k tomu miminku už je tetkon tam velká ze nedokážu myslet na něco jiného . Jinak strašně děkuji :srdce:

markyj
Závislačka 4069 příspěvků 29.08.18 20:49

Pohyby jsem začala cítit až kolem 22tt. Většina holek popisuje nejdříve ,,bublinky,, nebo ,, motýlí křídla,, - tak tyhle fáze můj drahoušek úplně vynechal. Poprvé jsem cítila až pořádné kopnutí :palec: takže žádný strach, je to strašně individuální.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 20:51

@Kristyna.Vechto­va Na placentu jsem se na poslední kontrole ptala prý je krásně v zadu . Jinak no ty proporce … :lol: naštěstí teda musím říct ze jsem nezabrala ani kilo . Zatím … :lol: také děkuji moc za podporu :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 20:54

@markyj Též děkuji za podporu :kytka: jinak jsem moc zvědavá jak budu cítit první pohyby . Člověk si to neumí představit i když někdo řekne kopaneček . :kytka:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 29.08.18 20:55

Jsem střední postava a pohyby jsem taky cítila až pozdě… bublinky jsem měla, ale nevěděla jsem jestli to jsou prdy nebo malý :) vůbec jsem to nepoznala :lol: takže v klidu… dokonce nějaké pravidelne kopance jsem měla tuším až někdy ve 27 tt a vše OK, neboj :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 20:59

@Verurizeckova děkuji za příspěvek :kytka: Budu doufám ten strach je vážně nechci říkat strašný ale proste .. je to zřejmě i pro to ze jsem měla od začátku problém .. ( hematom ) .. a od 8tt neschopenka. A upřímě už mi to leze na hlavu .. byt doma minimum vycházek.. prostě ten strach tam asi je i z toho důvodu . Jinak moc děkuji za podporu :kytka:

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 29.08.18 21:03
@Anonymní píše:
@rena621 Děkuji trošku to přivozuji k své postavě . Zda to třeba není tím . Proste mám hrozné představy aby miminko bylo v pořádku a zdravé aby sním nic nebylo . Je to pro mě strašně stresující se tím dá se říci každou minutu o tom přemýšlet . Vím mužů si za to sama ale ta láska k tomu miminku už je tetkon tam velká ze nedokážu myslet na něco jiného . Jinak strašně děkuji :srdce:

Este mas cas se ozvat o slovo. Dokud Dr.rika ze je vse ok. Neboj se ale jestli mas opravdu panicky strach. Ja bych Ti doporucila koupit zarizeni co slysis tlukot srdicka. Vubec nevim jak se to jmenuje presne. Nesmis se ted stresovat a pomalu zacit se tesit. Jinak nejlepsi zpusob jak se nenervovat je porizovat vybavicku. Udelat v domacnosti misto pro mrnouska. Hodne sil.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 29.08.18 21:12
@Anonymní píše:
@Verurizeckova děkuji za příspěvek :kytka: Budu doufám ten strach je vážně nechci říkat strašný ale proste .. je to zřejmě i pro to ze jsem měla od začátku problém .. ( hematom ) .. a od 8tt neschopenka. A upřímě už mi to leze na hlavu .. byt doma minimum vycházek.. prostě ten strach tam asi je i z toho důvodu . Jinak moc děkuji za podporu :kytka:

V pohodě :) využij volný čas k něčemu uzitecnemu nebo klidně nesmyslnemu, ale nějak se zabav :) já byla doma od 23 tt a byla to paráda, měla jsem poslední 4 měsíce života jen sama pro sebe :) četla jsem, chodila na procházky, učila se anglicky, vařila jsem, pekla jsem, vegetila… chodila spát po obědě, cokoliv mě napadlo :) pak už bude jen zaprah, tak užívej a zkus se nepozorovat, ten stres je snad ještě horší a hlavně zcela zbytečný :)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8509 příspěvků 29.08.18 21:14
@Anonymní píše:
@Kristyna.Vechto­va Na placentu jsem se na poslední kontrole ptala prý je krásně v zadu . Jinak no ty proporce … :lol: naštěstí teda musím říct ze jsem nezabrala ani kilo . Zatím … :lol: také děkuji moc za podporu :kytka:

Určitě je to dobrý, jak říkám jsem 20tt a pohyby cítím sem tam, teď mě asi 2× koplo, ale přes den to ještě neregistruju, to přijde až dýl, ještě budeš jednou vzpomínat na to když byl klid :D

markyj
Závislačka 4069 příspěvků 29.08.18 21:17

@rena621 jmenuje se AngelSounds. Já jsem ho měla a super :palec:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >