Otok po vysekané osmičce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Candelshine
Nováček 2 příspěvky 01.05.19 14:15
Otok po vysekane osmičce

Ahoj,
V pondělí jsem byla sekat osmičku vlevo dole
V pondělí mě to bolelo, bez otoku.
Vcera už mi to oteklo a bolelo jen lehce - na jeden ibalgin.
Dneska se otok posunul dopředu (více ke koutku) a je teplý a tvář mám lehce červenou. Zuby si tak nějak šudlam, nemůžu otevřít pusu… Vyplachuji Corsodylem. Tvář leduji už od příjezdu domu. Beru antibiotika.
Myslíte, že je ten otok normální?

Děkuji

Reakce:
Mišulka728
Stálice 56 příspěvků 01.05.19 14:19

Ahojky :) já to měla oteklé také :) mě tedy řekli vyplachovat redenym kyslicnikem :)

Tichošlápek
Extra třída :D 14858 příspěvků 01.05.19 14:20

Je, měla jsem to otekle týden :)

Eemii
Neúnavná pisatelka 17467 příspěvků 01.05.19 14:21

Ja měla otok takový, jako kdybych si dala do tváře velkou meruňka. Asi třetí den to začalo splaskavat.

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 01.05.19 14:21

Je to normální, mne vyndavali postupne všechny ctyri osmicky a u jedné mi natekla tvar od brady k uchu a další den to zase splasklo.

Černá vdova
Extra třída :D 13228 příspěvků 01.05.19 14:23

Já měla taky pár dnů otok, nemohla jsem se ohnout, jak mi v tom tepalo a modřina mi stékala mezi prsa několik dnů. Týden jsem nemohla pořádně otevřít pusu a dostala jsem pak druhá ATB. Taky jsem musela jako rehabilitaci používat korkový špunt, který jsem si musela několikrát denně vrazit mezi zuby, aby mi čelist povolila. A povolila.

Sany80s
Kelišová 7355 příspěvků 01.05.19 15:39

Otok normální je, ale přijde mi zvláštní, že by se objevil až za dva dny.
Většinou je nejhorších prvních 24 hodin. Já měla otok takový, že jsem nepolknula ani vodu, bolest na takové úrovni, že fungovaly pouze prášky na předpis a celý první den jsem pouze ležela a měnila jeden ledový obklad za druhým-bez obkladu jsem nebyla ani chvíli.
Ale to bylo prvních 24 hodin. Druhý den to začalo mizet a mizelo to teda asi 5 dní, ale že by to napřed bylo dobré, a pak se to zhoršovalo, to mi přijde podezřelé. Ale antibiotika máš, tak nevím, třeba to u někoho má jiný průběh než u mě.

Candelshine
Nováček 2 příspěvky 02.05.19 10:55

Ahoj, tak otok splaskava - super! :) ale pořád plivu sliny s krvi. Zvlášt pokud se pokusím otevřít pusu - jídlo, pití, atd…

Váš příspěvek
Reklama