Někdo ze zdravotnictví prosím? Aneb důkladná prohlídka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 10:47
Nekdo ze zdravotnictvi prosim? Aneb dukladna prohlidka

Ahojky, chtela jsem trosku uklidnit, prehazovala jsem karty od sve obdvodni doktorky z duvodu stehovani k jinemu dr, takze jsem vcera prosla vstupni prohlidkou, vaha, tlak, delali mi i ekg coz jsem byla celkem vykulena, moje byvala dr to nikdy nedelala takze dost dukladna prohlidka 8o nicmene tlak jsem mela 130/70 a saturaci 100, nevim zda jsou tyto hodnoty bezne, nebo hranicni, ale co to nameril, zacal se vyptavat jestli nemam problemy s busenim srdicka, tak jsem mu rikala ze ano, i s lapanim po dechu, hlavne pred spanim, ale ja trpim na uzkosti a PP takze mi moje dr rekla, ze je to k tomu, kdyz jsem mu to rekla, koukal na me jak na blazna. Nicmene to uzavrel s tim, ze pocka az mu prijde moje karta a pak se uvidi, jsem z toho nervozni, ze se mu neco nezda..jsou tyto moje namerene hodnoty normalni? Ekg bylo v poradku plus jsem asi pred 7 lety mela holtra, ten byl take bez nalezu..jsem z toho docela nervozni..dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nadavilero
Závislačka 4202 příspěvků 01.05.19 10:50

Tlak i saturace naprosto v pořádku.

Russet
Neúnavná pisatelka 15818 příspěvků 01.05.19 10:53
@Anonymní píše:
Ahojky, chtela jsem trosku uklidnit, prehazovala jsem karty od sve obdvodni doktorky z duvodu stehovani k jinemu dr, takze jsem vcera prosla vstupni prohlidkou, vaha, tlak, delali mi i ekg coz jsem byla celkem vykulena, moje byvala dr to nikdy nedelala takze dost dukladna prohlidka 8o nicmene tlak jsem mela 130/70 a saturaci 100, nevim zda jsou tyto hodnoty bezne, nebo hranicni, ale co to nameril, zacal se vyptavat jestli nemam problemy s busenim srdicka, tak jsem mu rikala ze ano, i s lapanim po dechu, hlavne pred spanim, ale ja trpim na uzkosti a PP takze mi moje dr rekla, ze je to k tomu, kdyz jsem mu to rekla, koukal na me jak na blazna. Nicmene to uzavrel s tim, ze pocka az mu prijde moje karta a pak se uvidi, jsem z toho nervozni, ze se mu neco nezda..jsou tyto moje namerene hodnoty normalni? Ekg bylo v poradku plus jsem asi pred 7 lety mela holtra, ten byl take bez nalezu..jsem z toho docela nervozni..dekuji

Při preventivní prohlídce normálně vše podstupuju. Jsem ráda, že má doktorka EKG k dispozici. Počkej na vyjádření doktora, až ti mrkne do karty, ale takhle to nijak hrozně nevypadá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 10:55

Me dr nikdy nic nerekla, kolikrat jsem byla na pohot s PP kde mi delali ekg a nikdy nic, on se tvaril jak kdybych minimalne umirala, ze lapu po dechu, hrozne me tim vydesil ze uvidime..nevim zda je tak peclivy nebo je nekde problem..spis se divim ze mi nic nerekl na vahu 48kg na 166 cm..ale s tim srdickem me vydesil, jsem kuracka, doma 3 lete dite..jak mam ty uzkosti, tak jsem celkem vydesena 8o ale dekuji moc

free333
Generální žvanilka 24365 příspěvků 01.05.19 10:59
@Anonymní píše:
Me dr nikdy nic nerekla, kolikrat jsem byla na pohot s PP kde mi delali ekg a nikdy nic, on se tvaril jak kdybych minimalne umirala, ze lapu po dechu, hrozne me tim vydesil ze uvidime..nevim zda je tak peclivy nebo je nekde problem..spis se divim ze mi nic nerekl na vahu 48kg na 166 cm..ale s tim srdickem me vydesil, jsem kuracka, doma 3 lete dite..jak mam ty uzkosti, tak jsem celkem vydesena 8o ale dekuji moc

Uklidni se, max. Tě pošle někam na vyš., třeba na kardiologii a proč ne, aspoň budeš mít jistotu, že jsi v pořádku.

Ale přestala bych kouřit na Tvém místě… ;)

Russet
Neúnavná pisatelka 15818 příspěvků 01.05.19 11:03
@Anonymní píše:
Me dr nikdy nic nerekla, kolikrat jsem byla na pohot s PP kde mi delali ekg a nikdy nic, on se tvaril jak kdybych minimalne umirala, ze lapu po dechu, hrozne me tim vydesil ze uvidime..nevim zda je tak peclivy nebo je nekde problem..spis se divim ze mi nic nerekl na vahu 48kg na 166 cm..ale s tim srdickem me vydesil, jsem kuracka, doma 3 lete dite..jak mam ty uzkosti, tak jsem celkem vydesena 8o ale dekuji moc

Jo, asi tě pošle na kardiologii, to není na škodu. Jestli máš malé dítě, přestala bych kouřit. Ulevi se ti na více frontách a třeba se ti i vrátí chuť k jídlu. Já, kdybych do sebe natahovala ty smrady z cíga, neměla bych púl dne chuť ani na okurku…

BellinkaX
Kelišová 6806 příspěvků 01.05.19 11:08

Tlak a saturace je zcela v poradku. To, co popisujes, je u uzkostne poruchy bezne. Doufam, ze problemy resis s psychiatrem a mas medikaci.
Doplň si urcite horcik, pokud ho teda neberes. A NEKUŘ. Tak se o sebe bojis, ale takove svinstvo dobrovolne inhalujes? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 11:18

Ja jsem hodne uzkostna, takze co se tyce zdravi je pro me konecna, kord kdyz na me koukal jak na blbce ze to prisuzuji PP. Ja jsem prestala kourit klasicke cigarety, presla jsem na IOQS ale prestat uplne s tim hodne bojuji :zed: medikaci mam, chodim i na terapie. PP jsem se zbavila, ale uzkosti ne, mam velke potize kdyz jdu spat tak v polospanku lapu po dechu v tu ranu jsem vzhuru a opakuje se to treba 10× nez usnu :nevim:

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8609 příspěvků 01.05.19 11:24

Kouris, asi ani moc nejis, stres…no, taky bych ohledne zdravi klidna zrovna nebyla. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 11:24

@BellinkaX horcik jsem brala, ale mela jsem z nej krece v nohach tak jsem ho vysadila, ale premyslim, ze zkusim znova, treba je to jen kratkodoby nezadouci ucinek co casem vymizi, dekuji :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 11:26

@Lenka_Hal ja jim tak nejak normalne, ale jsem strasne stresovy clovek, kazda kravina me totalne vystresuje a co se tyce zdravi me a me rodiny tak to me vzdy uplne vykoleji. Ted budu cekat buhvi jak dlouho nez mu dorazi karta, zda bude volat nebo ne :roll: jinak chodim na terapie ale ze bych lepe zvladala stres to se mi nezda :nevim:

mroe
Neúnavná pisatelka 15472 příspěvků 01.05.19 11:38

No, myslim, ze te na kardiologii neposle, proc taky, vsechno, co jsi napsala, je v norme. A diky PP jsi byla jiste vysetrena uz vickrat nez kdokoli jiny. Nejspis je jen mlady a prepeclivy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 11:55

Mlady neni, rekla bych kolem 50, als prepeclivy mi take prijde. Kazdopadne vsem diky za rady :kytka: :kytka:

Aduš8
Závislačka 4440 příspěvků 01.05.19 12:16

Hele, jsi si jistá, že hodnotou 100 měl na mysli saturaci a ne puls? To by totiž odpovídalo tomu, proč se ptal na bušení srdce. Jinak tlak naprosto ukázkový.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 12:26

@Aduš8 to nejsem, daval mi na prst ten pristroj a meril tep najednou, na to se pak zacal vyptavat na buseni srdce :nevim: ale puls asi neni divu, ja nemam rada doktory takze mi vzdycky vsechno vylitne vys :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama