Otoky a kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
agneszka
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 22.10.14 10:11
Otoky a kojení

Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti s otoky a s kojením. Můj problém tkví v tom, že se mi rozjela tvorba mléka, to jsem byla 4 dny po císaři strašně oteklá a mlíčko se krásně odsávalo. Další den sem dostala zimnici a strašně se začala potit, tudíž se mi ulevilo od otoků. Předpokládám, že ubytek té vody v těle znamená i úbytek mléka. Včera jsem odsála 300ml a dneska z bídou 100ml za celý den a noc. Měla bych asi ještě víc pít, že? Máte některá zkušenosti, že se laktace opět rozjela? Já vím neměla bych propadat panice, ale mám děti v nemocnici, mám už dnes prvně zkusit kojení a mlíčko nikde. :,(

Reakce:
j-p
Extra třída :D 11763 příspěvků 22.10.14 10:20

@agneszka gratuluji k dvojcatkum, jo hodne pij a zadny stres.Ja brecela, ze mi nic netece, a pak to teklo samo ale bohuzel ze zdravotnich duvodu, jsem musela prestat kojit. Nevzdavat to!!

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 22.10.14 10:22

@agneszka hlavne klid. Otoky zase tak nesouvisi.
Pij dost to urcite ano, caro s mlekem, vody, cajiky atd Muzes zkusit homeopatika ricinus communis :palec: hlavne se nestresuj protoze to je nejjistejsi cesta jak o to mlicko skutecne prijit :hug: :hug:
Uzivej si miminka :hug: :hug:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.10.14 12:41

@agneszka víc pít a nestresovat.. ono to mléko není hned a jsou i dny, kdy je míň atd.. stimuluj odsávačkou, ono to půjde. Chce to pravidelnost.. jo a gratuluju k mrňatkům :kytka: :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >