Kojení při měsíčkách, jaký vliv působí na dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Makulena 5
Povídálka 35 příspěvků 20.10.14 14:57
kojení při měsíčkách

Dobrý den, kdyby tato otázka byla hloupa..tak mě hned neukamenujte :lol: je možné, že má menstruace nějaký vliv na mimi??? Mám ji po porodu poprvé a prvek je najednou neuvěřitelně nervózní, protivný a furt kňourá. Máte nějaké zkušenosti, že by to mohlo být tím??? :-O 8o

Reakce:
Anemary
Kecalka 352 příspěvků 20.10.14 14:59

Ahoj, jj, je to mozne, protoze vlivem hormonalnich zmen se meni slozeni a pry i chut MM. Tak jestli jsi to dostala poprve, tak prcek protestuje, ale neboj, zvykne si.

Makulena 5
Povídálka 35 příspěvků 20.10.14 15:05

Díky za odpověď, je to hrůza…prvek má 2 a půl měsíce, já měla šestinedělí dva měsíce, teď 10,dní nic a teď jsem to dostala.Jsem velice potěšena :palec: :zed:

Anemary
Kecalka 352 příspěvků 20.10.14 15:07

No, to se ti nedivim, ja jsem to taky poprve dostala druhy den po sestinedeli…No, aspon vidis, ze telo se uz z porodu vzpamatovalo a je pripraveno na dalsi mimi :mrgreen:

annaei
Extra třída :D 12929 příspěvků 20.10.14 15:08

@Makulena 5 Tak to dostala přesně na konec šestinedělí

Čekatelka
Extra třída :D 14469 příspěvků 20.10.14 15:10

Já první MS třetí měsíc po porodu, to ještě dceři nevadilo. Ale v jejich pěti měsících se při mé menstruaci sama odstavila :roll: Kojit se mi už nepodařilo

Makulena 5
Povídálka 35 příspěvků 20.10.14 15:13

@Anemary jojo,to je hezké slyšet :D už jsem sice jakž takž zapomněla na tu hrůzu v nemocnici v den „D“ :mrgreen:,ale další mimi nás čeká nejdříve za 2 roky

Makulena 5
Povídálka 35 příspěvků 20.10.14 15:15

@Čekatelka jeeee to doufám, že mě nečeká :? Nejméně do půl roku chci kojit plně(klidně i déle, pokud to půjde),ale bohužel, jak píšete…je to individuální

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 20.10.14 15:19
@Anemary píše:
Ahoj, jj, je to mozne, protoze vlivem hormonalnich zmen se meni slozeni a pry i chut MM. Tak jestli jsi to dostala poprve, tak prcek protestuje, ale neboj, zvykne si.

8o 8o 8o Tyjo tak to by mě nenapadlo. Tak proto teď malá tak špatně jí a následně i spí. A já furt přemýšlela, co jím tak špatnýho :mrgreen:

Anemary
Kecalka 352 příspěvků 21.10.14 10:52

@celipipka54 - jo, rikala mi to prave laktacni poradkyne, at se neleknu, kdyz by byl problem s kojenim. U nas ale nebyl, ptz jsem mela menses po porodu jen jednou a pak uz jsem zase otehotnela :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >