Otoky očí

175
31.5.21 18:56

Otoky očí

Dobrý den, mám tento opakující problém. Někdy mě začnou svědět oči nebo jen jedno oko. Promnu si je a stane se toto. Už jsem to dříve řešila na alergologii a na kožním a výsledek 0… Nikdo nevěděl a já sama jsem nevypozorovala, co by to mohlo být. Po dvou až třech dnech to splaskne a já se pak hrozím, kdy zase to přijde. Zítra zkusím na oční, když mě vezmou. Nemá s tím někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
458
31.5.21 19:03

Vypadá to jako zánět spojivek. Stačí, když máš trochu znečištěné ruce a sáhneš si do očí… taky na to trpím, i na to svědění, pomáhaj mi klasické zvlhčující kapky do očí za pár korun. Když to není alergie tak jedině toto. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
31.5.21 19:11

Slunce? Dcera to má z něj například.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.21 19:20

Tohle jaro je silene, mam to taky, jeste horsi, ty oci mi navic rudnou a řežou :roll: ja to mam z alergie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15003
31.5.21 19:25

Nemáš alergii na nějakou kosmetiku, co používáš? Já takhle jednou otekla po krému na obličej, ale v celém obličeji a hrozně to svědělo. Ona někomu stačí i řasenka, když si pak promneš oči a nejsi odlíčená, je vymalováno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
31.5.21 22:03

@Sonarka Já používám kosmetiku už několik měsíců stejnou a dnes jsem nebyla ani nalíčená. Stalo se mi to už párkrát. Dnes se to teda rozjelo tak, že jsem jedno oko už neotevřela. Jela jsem teda na pohotovost. Já jsem fakt dosud nevypozorovala z čeho to může být. Ale hrozím se toho, když mě zasvědí oko a zase to bude opakovat :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
31.5.21 22:04

@FlorenceF Jenkins A na co máš konkrétně alergii? Já jsem byla na alergologii a nic nenašli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
31.5.21 22:05

@GirlsNick To asi nebude ze slunce, ale já ani sama nevím z čeho to může být 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.21 22:22

No já třeba nosím brýle a v práci respirátor a když se brýle mlží, jsou oči furt jak ve skleníku, líheň mikrobů..kapu furt do očí, cítím, že mám takový zamžený pohled, na vše vejrám, nutí mě to protírat si oči, když dýl vynechám kapky, zánět spojivek je tu hned.. ale ty brýle nemáš…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
1.6.21 06:28

@CieszynskieNiebo Nene, já brýle nenosím. Já opravdu netuším proč se mi to čas od masu stane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.21 06:36
@Lusybb píše:
@FlorenceF Jenkins A na co máš konkrétně alergii? Já jsem byla na alergologii a nic nenašli

No, to nevim uplne presne. Teda - kdyz me to chytne, tak mam reakci na vsechno -mandle, pyl, citrusy, rajcata, jahody, bla bla. Ale v tom to neni, byl nejaky spoustec a 3 tydny peklo, pak najednou nic, potom 4 dny hruza, a mezitim je mi dobre a muzu jist uplne vsechno.

Takze ode me se asi inspirovat neda, rekla bych, ze je to komplexnejsi. :nevim: drzim ti palce, neda se delat nic, nez se sledovat a zaroven se celkove zklidnit :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
1.6.21 11:24

Mně to dělá kosmetika, zůstala jsem nakonec jen u řasenky. Dcera to má od pylu. Mně občas v pylové sezoně víčka taky svědí a mají tendenci otékat. Jestli na očním neporadí nic jiného, zkusila bych nějaká antihistaminika. Kapky do očí nebo tablety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
1.6.21 19:58

@FlorenceF Jenkins Tak to jsem asi případ jako ty. Já sama nevím z čeho to je a vždy to přijde nečekaně. Včera na pohotovosti jsem dostala mast a kapky do očí. Teď večer už mám minimální otok. Ale kdy to zase přijde😤 😤 😤

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
1.6.21 19:59

@Okta Včera jsem zrovna nebyla nalíčená. Ty otoky se dělají celoročně. Jídlo není vždy stejné, tak jsem z toho magor :). Myslím, že tuto záhadu nikdy nezjistím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat