Ovitrelle a hodnota hcg

5
27.10.20 10:11

Ovitrelle a hodnota hcg

Ahoj holky, mám takový dotaz 15.10 mi pan doktor píchl ovitrelle. Včera jsem byla na krvy a hcg hodnota mi vyšla 9. Od pana doktora mi bylo řečeno ze možná těhotná jsem a nebo nejsem Prý od 0-5 negativní :D( odpověď nad zlato) a ze budem testovat znova na konci týdne, tak jsem se chtěla zeptat jestli někdo má s takovou situaci zkušenosti? a jestli těhotná mužů být a nebo se mi jen zplasili hormony snažíme se dlouho o miminko jsem už zoufalá 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4363
27.10.20 10:16

Ještě to může být Ovitrelle. :nevim:
Ten tam může být i 14 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8077
27.10.20 10:18
@Hayat píše:
Ahoj holky, mám takový dotaz 15.10 mi pan doktor píchl ovitrelle. Včera jsem byla na krvy a hcg hodnota mi vyšla 9. Od pana doktora mi bylo řečeno ze možná těhotná jsem a nebo nejsem Prý od 0-5 negativní :D( odpověď nad zlato) a ze budem testovat znova na konci týdne, tak jsem se chtěla zeptat jestli někdo má s takovou situaci zkušenosti? a jestli těhotná mužů být a nebo se mi jen zplasili hormony snažíme se dlouho o miminko jsem už zoufalá 😔

Mno, měla jsem Ovitrelle v krvi ještě 12den ale záleží kdo jak odbourává..navíc jsem měla koňskou davku :) teď nezbývá bohužel nic jiného než čekat, doktor má pravdu,.může i nemusí být..9 je docela malá hodnota ale ne natolik aby si nezasloužila pozornost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
27.10.20 10:27

Ptala jsem se pana doktora jestli to muže být ovitrelle ten mi řekl ze ta se z těla vyplaví do 24 hod tak já už :nevim: no doufám ze se mi ty hodnoty zvednou. A jinak děkuji holky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14184
27.10.20 10:49

@Hayat já osobně měla z ovitrelle čárku na testu ještě 11.den po pichnuti. Prostě počkej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8077
27.10.20 11:38
@Hayat píše:
Ptala jsem se pana doktora jestli to muže být ovitrelle ten mi řekl ze ta se z těla vyplaví do 24 hod tak já už :nevim: no doufám ze se mi ty hodnoty zvednou. A jinak děkuji holky :srdce:

8o 8o no.. záleží jakou dávku Ti pichnul ale rozhodně to není 24 hodin..i v návodu je napsáno, že může ovlivnit výsledek těhotenského testu vzhledem k tomu že je to HCG injekce..fakt nezbývá nic jiného než čekat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3167
27.10.20 11:49

@Hayat Mě házel ovitrelle duchy ještě 11 den po píchnutí, takže si rozhodně nemyslím, že by se vyplavil za 24h. Můžeš si do pátku zkusit udělat nějaký test, pokud bude čárka sílit, tak je jasné, že to nebyl zbytek ovitrelle, ale těhotenství. Pokud ti to píchl 15.10., tak ovulace byla asi 16.? To by klidně mohlo vyjít, že se ti teprve začne vyplavovat hcg do krve. Držím palce, ať to klapne!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lfm
22
27.10.20 11:56

To muze byt hcg Ovitrelle i miminka. Dnes to nemas sanci poznat. V patek uz budes vedet 100% jak jsi na tom. Ja delala kazde rano testy a videla jak carka slabla a slabla a 11 den po Ovitrelle zacala silit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8212
27.10.20 12:05

Tak ovitrelle se rozhodne nevyplatí z krve do 48 hodin. nechapu, ze to tvůj doktor neví. A hodnota 9 se bere jako negativní. Na odběr si měla jít nejdřív 14 dní po injekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3167
27.10.20 12:21

@karkarka záleží jak která laboratoř. Někde se bere negativní do hodnoty 5, pak už to považují za pozitivní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8212
27.10.20 12:34

@BrnackaM u nás je to do hodnoty 10. Ale po pichnuti ovitrelle je to úplně zbytečné, chodit tak brzy na krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3690
27.10.20 12:37

No, fakt je, že jsi na té krvi byla opravdu zbytečně brzo. Za 2-3 dny by byla tato hodnota průkaznější. Teď je to 50:50 - ovitrell nebo miminko.
Rozhodně se teda ovitrell za dva dny z krve nevypaří, to fakt řekl pěknou hloupost.
Jestli to počítám dobře - jsi teď 12 dní po ovitrelle a jestli jsi neměla KET tak teoreticky můžeš být 10 DPO - holka, opravdu moc, moc brzy.
Chápu, že jsi nedočkavá - to jsme byly my všechny - ale netestuj dřív jak 12 DPO, to fakt nemá smysl, jenom se zbytečně nervuješ.
No, nezbývá ti nic jiného, než si ještě tři dny počkat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3167
28.10.20 20:21

@Hayat Tak co, nezkoušela jsi test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
29.10.20 01:20

@BrnackaM ne na krev jdu až v pátek tak už snad budu vědět jak na tom jsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
2.11.20 14:35

Holky, před týdnem jsem si pichla ovitrelle, dr mi řekla, že cca 10 dní se bude držet hcg. Já si dnes udělala test, abych viděla, jak čárka slábne a ujistila, kdy bude pryč. Dnes je to tedy 7 dní a já mám test snehobily :lol: takže nejspíš se mě tělo dobře všeho zbavuje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama