Ovulace, menstruace nebo těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 14:10
Ovu, ms nebo těhu? ????

Přeju krásný den.
Chci se zeptat, zda-li je možné být těhotná.
26.5., 3 dny po MS jsme s přítelem měli nechráněný pohl. styk. Cyklus mívám docela nepravidelný. Další MS očekávám 19.6. Ale dostavilo se mi slabé krvácení, s bolestí podbřišku. K tomu se přidala hrozná náladovost. Párkrát se mi udělá z ničeho nic blbě. Může jít o těhotenství, nebo třeba jen příznaky ovulace nebo dřívější MS? Děkuju za odpovědi :andel: 8)

Reakce:
SussieS
Závislačka 3884 příspěvků 08.06.19 14:35

Cokoliv z těchto tří :lol:

Judy21L
Stálice 86 příspěvků 08.06.19 14:44
@Anonymní píše:
Přeju krásný den.
Chci se zeptat, zda-li je možné být těhotná.
26.5., 3 dny po MS jsme s přítelem měli nechráněný pohl. styk. Cyklus mívám docela nepravidelný. Další MS očekávám 19.6. Ale dostavilo se mi slabé krvácení, s bolestí podbřišku. K tomu se přidala hrozná náladovost. Párkrát se mi udělá z ničeho nic blbě. Může jít o těhotenství, nebo třeba jen příznaky ovulace nebo dřívější MS? Děkuju za odpovědi :andel: 8)

Jak napsala SussieS může to být opravdu cokoli z těchto 3, zkus si těhotenský test, už by mohl něco ukázat, z ranní moči je nejpřesnější, nevím jak se u tebe projevuje ovulace, u mě třeba nikdy nijak a pak najednou jeden měsíc jsem při ovu špinila a bolelo mě na jedné straně v podbřišku, pokud zažíváš stres, můžou se ti zhoršit příznaky PMS. Je možné že si to vsugerováváš, ale prvně bych zkusila test a čekala jestli přijde MS.

Sona73
Kecalka 214 příspěvků 08.06.19 14:50

Dobrá sugesce, myslím, že máš těsně po ovulaci nebo před. Pochybuji, že jsi těhotná a 11 dní před menzes ti test neukáže nic průkazného.

Biton
Kecalka 488 příspěvků 08.06.19 15:02

Řekla bych, že se jedná spíš o ovu, ale samozřejmě to nemusí být pravda…opravdu to můžete mít jen vsugerované…

Uživatel je onlineKotatko03
Echt Kelišová 8751 příspěvků 08.06.19 16:25

Rekla bych ze ovulace, ale s jistotou ti to nepovi nikdo. Na tehotenske priznaky je moc brzy,…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 18:01

Mě právě přijde, že těhu je kravina. Za prvé je brzo na jakýkoliv příznaky a za druhé je to hned po ms. Tak to bude nejspíš MS, jen že je to tak brzo. Jen jsem nevěděla co to je, jestli to brát jako ms a tím pádem nepočítat s ms toho 19.6. :nevim: :D

Váš příspěvek
Reklama