Ovu test při ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 21:52
Ovu test při ms

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás nemá zkušenost :) Dnes je to druhý den co mám MS a dnes sem si dělala ovu test a byl pozitivní sice slabší čárka ale byl. Nechráněný sex byl cca 5 dní zpět. Je možné těhotenství nebo se jen blíží ovulka? :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Julinka 18
Kecalka 381 příspěvků 14.08.19 21:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás nemá zkušenost :) Dnes je to druhý den co mám MS a dnes sem si dělala ovu test a byl pozitivní sice slabší čárka ale byl. Nechráněný sex byl cca 5 dní zpět. Je možné těhotenství nebo se jen blíží ovulka? :nevim:

Aby byl ovulační test pozitivni musi byt obě čárky stejně silné, pokud je ta druhá slabší je negativní

karkarka
Závislačka 4176 příspěvků 14.08.19 21:56

Slabší čárka znamená negativní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 21:57

Ano je slabší. :think:

Pipet
Generální žvanilka 24303 příspěvků 14.08.19 21:58

Takže máš menstruaci a děláš si ovulační test, který je negativní. A z toho má jako vyplynout, že jsi 5 dní těhotná.
Ne.

NinaU.
Kecalka 403 příspěvků 14.08.19 22:00

A proč se dělá ovulacni test v době menstruace?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 22:02

@Pipet tak jsem nevěděla že slabší čárka je negativní. Myslela jsem že třeba přichází ovulka. Blbý kecy nemají cenu :potlesk: Miluju ty chytré lidi. Když se člověk jen slušně zeptá :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 22:03

@NinaU. Protože bohužel nevím kdy ovuluji takže zkouším. Kamarádka měla ovulaci jen při MS.

NinaU.
Kecalka 403 příspěvků 14.08.19 22:05
@Anonymní píše:
@NinaU. Protože bohužel nevím kdy ovuluji takže zkouším. Kamarádka měla ovulaci jen při MS.

Není lepší nechat tomu volný průběh, ono se za chvíli zadari. Mě jw třeba úplně jedno kdy mám ovulaci teda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 22:07

@NinaU. Tak když se vám nějakou dobu nedaří tak zkoušíte asi vše možné :nevim:

NinaU.
Kecalka 403 příspěvků 14.08.19 22:11
@Anonymní píše:
@NinaU. Tak když se vám nějakou dobu nedaří tak zkoušíte asi vše možné :nevim:

Já si asi hlavně neumím představit sex na povel no.

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10718 příspěvků 14.08.19 22:14

No, já nechápu, proč se ptáš na těhotenství?? Když máš MS. Co s tím má společného ovulační test??

Jinak musíš testovat každý den, myslím, že i ve stejnou dobu a uvidíš. Ale vše je v příbalovém letáku, i to kdy je test pozitivní. Doporučuju fakt přečíst. Není to tak jednoduché. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 22:14

@NinaU. Nemám sex na povel. Každý tomu říká jinak asi

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10718 příspěvků 14.08.19 22:16
@NinaU. píše:
Já si asi hlavně neumím představit sex na povel no.

Já taky ne. Ale bohužel se většina žen poté, co vysadí prášky automaticky přepne do režimu snažilka, a tak si ten sex snad ani mimo ovulaci neužívají. :nevim: :? Aspoň tady to tak vypadá.

NinaU.
Kecalka 403 příspěvků 14.08.19 22:16
@Anonymní píše:
@NinaU. Nemám sex na povel. Každý tomu říká jinak asi

Tak myslím jako že řeknu manželovi, že dneska musí být sex, když mám ovulaci no. To nemyslím špatně, jen si ten zážitek neumím představit.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama