Ovulace - těhotenství

Anonymní
19.11.15 17:40

ovulace tehotenstvi

Ahoj, měla jsem poslední MS 31.10 a začátek ovulace 11.11 do 16.11. Nechráněný styk byl 10.11.Je možné že když ovulace začla až za den nebo dva tak můžu otěhotnět?? tak posledních pár dnů mám výtok bez barvy a dva dny je mi slabo, unava a nevolnost přes den. Kdy je možné zkusit test?? Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8115
19.11.15 17:46

https://www.emimino.cz/…tehu-242746/

Pockej na den předpokládané MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
19.11.15 18:30
@Anonymní píše:
Ahoj, měla jsem poslední MS 31.10 a začátek ovulace 11.11 do 16.11. Nechráněný styk byl 10.11.Je možné že když ovulace začla až za den nebo dva tak můžu otěhotnět?? tak posledních pár dnů mám výtok bez barvy a dva dny je mi slabo, unava a nevolnost přes den. Kdy je možné zkusit test?? Děkuji moc

nie je ziadny zaciatok a koniec ovulacie, ovulacia je okamih prasknutia graafovho folikulu a nasledne uvolnenie vajicka. ked to vsak pises takymto stylom, tak predpokladam, ze vychadzas z nejakej kalkulacky plodnych dni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2422
19.11.15 20:04

Tak pokud budeme předpokládat, že jsi opravdu měla ovulaci už 11. a den předtím nechráněný styk, tak ano, spermie vydrží přežít plus mínus dva dny, někdy i déle, ale s tím bych asi moc nepočítala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
19.11.15 20:23

Este by som teda dodala, ze ak si tehotna, tak test Ti ukaze 12-14 dni po ovulacii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3254
19.11.15 20:32

Zkus. ovulacni test. Pokud zari 3+ dny, jsi tehotna
Me ukazoval. tehulkovani uz 2 dny po oplodneni
A my meli sex 2dny pred ovulkou a mame doma z toho maly poklad :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
19.11.15 20:43

@janka23 ziadny test Ti neukaze spravny vysledok dva dni po oplodneni- test zachytava hcg, telo vylucuje hcg az ked sa vajicko uhniezdi a zacne ho vylucovat. cize najskorsi (a to uz je xtrem) mozny den zachytenia hcg je 8 dni po ovulacii.

a ovulacny test neukazuje tehotenstvo. :D
zatial som bola tri krat tehotna a ovulacny test bol z toho dva krat biely :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.15 13:48

@soldi dnes mě bolí nepatrně podbřišek, ale jen mírně a chvilkama, poslední 4 dny nechutenstvi…jsem 6DPO a 11 dní po styku…myslíš že je šance??

• Nahlásit
  • Citovat
17292
20.11.15 13:50
@Anonymní píše:
@soldi dnes mě bolí nepatrně podbřišek, ale jen mírně a chvilkama, poslední 4 dny nechutenstvi…jsem 6DPO a 11 dní po styku…myslíš že je šance??

uff, tak sex 5 dni pred ovulaciou je dost davno. ako, motyka moze vystrelit vzdy, ale zda sa mi to dost dlho.
jedine, ze by si nemala spravne urcenu ovulaciu. to je tiez moznost.
priznaky zacinaju vacsinou az po uhniezdeni, co byva okolo 7dpo.
keby bola ovu skor, tak by to aj sedelo.

ale na priznaky sa vobec nespoliehaj, tie nie su smerodatne, by si neverila, co vsetko si dokaze clovek vsugerovat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.15 13:53

Ale mě +- vycházelo začátek plodných dnů 11.11 a ovulace 14.11 :( @soldi

• Nahlásit
  • Citovat
17292
20.11.15 13:56
@Anonymní píše:
Ale mě +- vycházelo začátek plodných dnů 11.11 a ovulace 14.11 :( @soldi

podla coho Ti to tak vychadzalo? robila si ovulacne testy ci mas uplne pravidelny cyklus? to je dost dolezite

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.15 13:58

Ne..znama mi poradila at se mrknu na net :( na kalkulacky cyklu atd…pred 4 mesicema jsem prestala brat HA a menstruaci mam pravidelnou…akorat minule byla o dva dny pozdejs… @soldi

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.11.15 13:59

@soldi myslíš že teda nemůže jít o zahnizdovani??

• Nahlásit
  • Citovat
17292
20.11.15 14:00
@Anonymní píše:
Ne..znama mi poradila at se mrknu na net :( na kalkulacky cyklu atd…pred 4 mesicema jsem prestala brat HA a menstruaci mam pravidelnou…akorat minule byla o dva dny pozdejs… @soldi

kalkulacky na internete su hlupost :D
ako by mohla nejaka kalkulacka vediet, kedy budes mat ovulaciu? vsak to nevie vopred povedat ani Tvoj gynekolog :P

pokial teda nevies, kedy si mala presne ovulaciu, tak skutocne tazko robit nejake zavery. mohla byt skor, aj neskor, nez si myslis.

ak sa Ti nechce merat bazalnu teplotu ani robit ovulacne testy, tak sa mozes riadit tym, ze pocas plodnych dni byva hlien slizky a priesvitny, miesto klasickeho bieleho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.15 14:05

@soldi ten hlen jsem měla pocas tech dni,,,takže zase nejsem tehotna ze? :( ani sance tam neni :(?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama