Ovulace, uhnízdění

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucka.ll
Nováček 4 příspěvky 02.05.19 14:22
Ovulace, uhnízdění

Zdravím. Chtěla bych se zeptat v neděli 28.4. jsem měla 9 dní po ovulaci a strašně mě bolelo v podbřišku jako na MS a šlo to občas až do zad. Pak další Dny nic a 1.5. jsem začala špinit a trošku mě bolelo v podbřišku a k tomu mě pichalo u levého vaječníku od toho 30.4. jsem začala být hrozně unavená, trošku citlivá prsa. Nyní je 2.5. a ráno jsem totéž spinila a mírná bolest a píchání u levého vaječníku. Ted je odpoledne a už mírněji mám krev na papíru a menstruaci očekávám 5.5. myslíte, že to může být těhotenství? Děkuji moc všem za rady a zkušenosti. Byla bych ráda kdyby na testu byli // jinak test je ještě brzy dělat že? Děkuji

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14734 příspěvků 02.05.19 14:23

Test bych klidně udělala, po ovulaci už je dost dlouho

Lucka.ll
Nováček 4 příspěvky 02.05.19 14:25
Ovulace, uhnízdění

Děkuji. Já slyšela, že testovat se má až po spozdene MS

Tichošlápek
Extra třída :D 14734 příspěvků 02.05.19 14:27

@Lucka.ll jo, ale test ti ukáže už dříve. Holky netestuji před zpožděním, protože je vždy riziko, ze se to neudrží. Což mi nevadilo, testovala jsem vždy od těch 9dpo a u obou děti byl test 10dpo slabě pozitivní

karkarka
Závislačka 3788 příspěvků 02.05.19 14:32

Spíš to vypadá, že dorazí menstruace.

Domička
Kecalka 217 příspěvků 02.05.19 14:46

Holky a já bych měla taky dotaz. Mám stažený menstruační kalendář, který mi vypočítává jak tedy MS, tak i plodné dny (to jsou ty modré) a ten den v kolečku je nejplodnější. Teď jsem četla diskuze, kde se řešil DPO a já úplně znejistila, jestli to počítám dobře. Počítá se to od toho nejplodnějšího dne v kolečku, nebo od prvního čí poslední plodného (modrého dne). Moc díky za odpovědi, úplně jsem znejistila sama sebe. Přikládám foto :palec:

Tichošlápek
Extra třída :D 14734 příspěvků 02.05.19 14:47

@Domička počítá se to ode dne ovulace. Což ti žádný kalendář neřekne. V těhle appkach je tak většinou označován den před vypoctenou ovulaci. Řídit se tím ale nedá

Domička
Kecalka 217 příspěvků 02.05.19 14:49

Tak sem to počítala dobře. Já si uvědomuji, že je to jen orientační. Ale co se týkalo výpočtu MS, tak dokud jsem v lednu neměla zamlklé těhu, tak se na kalendář dalo docela spoléhat.

Celia
Kecalka 319 příspěvků 02.05.19 15:39
@Lucka.ll píše:
Zdravím. Chtěla bych se zeptat v neděli 28.4. jsem měla 9 dní po ovulaci a strašně mě bolelo v podbřišku jako na MS a šlo to občas až do zad. Pak další Dny nic a 1.5. jsem začala špinit a trošku mě bolelo v podbřišku a k tomu mě pichalo u levého vaječníku od toho 30.4. jsem začala být hrozně unavená, trošku citlivá prsa. Nyní je 2.5. a ráno jsem totéž spinila a mírná bolest a píchání u levého vaječníku. Ted je odpoledne a už mírněji mám krev na papíru a menstruaci očekávám 5.5. myslíte, že to může být těhotenství? Děkuji moc všem za rady a zkušenosti. Byla bych ráda kdyby na testu byli // jinak test je ještě brzy dělat že? Děkuji

Ne nemyslím, začíná ti ms. Ale test si už udělat můžeš..

Váš příspěvek
Reklama